آموزش موشن گرافیک و تولید محتوا در اینستاگرام با آکادمی گرافیستار

آشنایی با موشن‌ گرافیک

اگر شما دارنده یک کسب و کار باشید مطمئناً نام موشن گرافیک را شنیده ای و شاید درباره اثرگذاری و قدرت دیجیتال‌مارکتینگ اطمینان قطعی ندارید ، اگر برای شما یک مثال ساده بزنیم یادگیری موشن گرافیک مانند کپسول بسیار فشرده است، که میتواند در کوتاهترین زمان برند کاری شما را به مخاطبان تان بشناسد،  و از این طریق شما به جای تلاش برای شبکه سازی و قانع ساختن مخاطبان خودتان در طراحی چند ثانیه تمام آنچه انجام می دهید را شهر داده و تماس با خودتان را قطعی می کنید امروز در آکادمی گرافیستار www.Graphi-star.com می توانید آموزش موشن گرافیک را از مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرید.

آموزش موشن گرافیک پروژه محور

موشن گرافیک به حرکت درآوردن تصاویر گرافیکی است. در واقع با استفاده از افکت‌هایی تصاویر را به حرکت در می‌آورند. اما این تعریف ساده پایان کار نیست. موشن گرافیک آمده است تا به دنیا حرکت بیشتری بدهد. با فراگیری آموزش موشن گرافیک می‌توانید موشن گرافیک‌های بسیار جذابی بسازید. با دوره آموزش موشن گرافیک در گرافیستار می‌توانید سریع به بازار کار جذب شوید. شرکت‌های زیادی در ایران و خارج از کشورخواهان استخدام یک موشن گرافیست برای کسب و کار خود هستند. چرا که امروزه تاثیر محتوای ویدیویی بخصوص بصورت موشن گرافیک بر همگان روشن است. چرا که ویدیو ها بهتر و در زمان کمتری می‌تواند روایت گر موضوعات مختلف و تبلیغات برندها باشد. یکی از استراتژی صاحبان کسب و کار تبدیل مقالات و اخبار خود بصورت موشن گرافیک است. چرا که تاثیرپذیری محتوا بصورت موشن گرافیک بسیار بیشتر از متن است. به همین دلیل اگر می‌خواهید جزئی از شرکت‌های بزرگی باشید می توانید با آموزش موشن گرافیک سریع به خواسته ی خود جامه ی عمل بپوشانید.

آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای

آموزش موشن گرافی می تواند ایده های پیچیده را از نظر بصری نشان دهد. به گرافیک های حرکتی مانند کمک بینایی فکر کنید. توضیح برخی از ایده ها (به ویژه ایده های بزرگ و انتزاعی) با کلمات یا تصاویر ثابت دشوار است. چند ثانیه موشن گرافیک می تواند همه چیز را کاملاً پاک کند. فقط به این فکر کنید که وقتی یک رمز ورود اشتباه وارد می کنید ، چگونه زمینه های رمز عبور گاهی لرزش یا قرمز می شوند ، بلافاصله به شما نشان می دهد که باید دوباره امتحان کنید.

سبک بصری آموزش موشن گرافیک با افتر افکت طیف وسیعی از بینندگان را به خود جلب می کند. ممکن است کاریکاتورها برای یک تجارت رسمی خیلی کودکانه باشند. اما موشن گرافیک می تواند از آن سبک زیبا و سرگرم کننده استفاده کند و آن را در موضوعات بالغ تری اعمال کند. مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می کنید ، نمای گرافیک متحرک می تواند پیام شما را جذاب و سرگرم کننده کند.

اهمیت استفاده از موشن گرافیک در تولید محتوا

در سالهای اخیر موشن گرافیک به عنوان یکی از جدیدترین قالب های محتوای گرافیکی کاربرد زیادی پیدا کرده و از استقبال بالایی میان مخاطبان و فروشندگان و بازاریابان برخوردار شده است. تولید کنندگان و سرویس دهندگان زیادی برای افزایش فروش محصول و بازاریابی موفق از این قالب استفاده می کنند. این ابزار می تواند با ارائه اطلاعات لازم درباره برند ها، مشتریان بالقوه را به روشی جالب و غیرخسته کننده با داستان برندها آشنا کند. بنابراین اگر بگوییم صنعت تبلیغات با ورود موشن گرافیک متحول شده است، اغراق نکرده ایم.

چرا تولید محتوای اینستاگرام با کیفیت بالا بسیار مهم است؟

داشتن محتوای با کیفیت بالا در اینستاگرام بیش از هر زمان دیگری مهم است. اگر به سالهای اولیه نمایش اینستاگرام برگردیم ، جذب دنبال کنندگان با تصاویر بی کیفیت و ارسال پراکنده بسیار آسان تر بود. اما اکنون، ثبات نکته اساسی است و شما باید بتوانید به طور مرتب محتوایی را تولید کنید که مخاطب شما را دوست دارد و با آن درگیر می شود. و هنگامی که الگوریتم دریافت که شما در حال ایجاد محتوایی هستید که مورد پسند مخاطبان شما قرار می گیرد، شما و پست هایتان را در موقعیت بهتر و در مقابل مخاطبان جدید قرار می دهد.

دلیل دوم مهم بودن آموزش تولید محتوا در اینستاگرام این است که فرصتی دیگر برای کسب درآمد از حساب خود به شما می دهد. بسیاری از مارک ها و مشاغل مایل به همکاری با اینفلوئنسرها و وبلاگ نویسان برای ایجاد محتوای وب سایت یا حساب اینستاگرام خود هستند. بنابراین اگر می توانید بهترین کار خود را در حساب اینستاگرام خود به نمایش بگذارید، می تواند به یک نمونه عالی برای مهارت های شما تبدیل شود و می تواند فرصتی برای کار با مارک های بزرگ ، همکاری در پروژه های رسانه های اجتماعی و پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام شما ایجاد کند!

آموزش موشن گرافیک و تولید محتوا در اینستاگرام با آکادمی گرافیستار

چگونه بازاریابی تولید محتوا در اینستاگرام انجام بدیم؟

وقتی دانستید که می خواهید نمایه اینستاگرام شما از نظر بصری چه چیزی را بیان کند، آماده شروع برنامه ریزی برای تولید محتوای خود در اینستاگرام هستید. قبل از در نظر گرفتن انواع مختلف محتوا، به آنچه می خواهید با بازاریابی اینستاگرام خود بدست آورید فکر کنید. آیا فروش بیشتری می خواهید؟ تعامل بیشتر؟ دنبال کننده های بیشتری دارید؟ تعیین اهداف از آن جهت مهم است که محتوایی را که در اینستاگرام منتشر می کنید به شما اطلاع می دهد.

همچنین زمانی را که باید به اینستاگرام اختصاص دهید در نظر بگیرید.

اگر مشاغل کوچکی هستید، ممکن است شخصی برای مدیریت تمام وقت رسانه های اجتماعی خود نداشته باشید. به همین ترتیب، شما احتمالاً وقت زیادی برای اختصاص دادن به اینستاگرام نخواهید داشت (به همین دلیل همه این برنامه ریزی های اولیه بسیار مهم هستند). با خود در مورد اینکه چقدر می توانید به آموزش تولید محتوا اینستاگرام اختصاص دهید صادق باشید تا بدانید که روزانه با چه تعداد پست می توانید اداره کنید.

اموزش ساخت انیمیشن با موهو

اکثر انیماتورها برای ورود به بازار کار نیاز به مدرک لیسانس دارند، اما داشتن یک نمونه عالی و دانش قوی از آموزش موهو پیشرفته نکته اساسی است. برنامه های گواهینامه کالج، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند یکی را برای رشته انیمیشن آماده کنند یا مهارت های آنها را برای بهبود چشم اندازهای شغلی ارتقا دهند.

به دلیل تلفیق مهارت های هنری و فنی، درجه های هنرهای زیبا، انیمیشن سازی در موهو، طراحی گرافیک، هنر دیجیتال و گرافیک رایانه گزینه های رایج است. کلاسها در انیمیشن 2 بعدی معمولاً به عنوان بخشی از این برنامه های بزرگتر دیده می شود. دوره های هنر بنیادی، موارد انتخابی، توسعه نمونه کارها و زمان استودیو نیز از اجزای معمول این نوع برنامه ها هستند.

اکثر انیماتورها برای ورود به بازار کار نیاز به مدرک لیسانس دارند، اما داشتن یک نمونه عالی و دانش قوی از آموزش نرم افزار موهو نکته اساسی است. برنامه های گواهینامه کالج، دوره های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند یکی را برای زمینه خرید پکیج آموزش انیمیشن سازی آماده کنند یا مهارت های آنها را برای بهبود فرصت های شغلی افزایش دهند.

آموزش موشن گرافیک و تولید محتوا در اینستاگرام با آکادمی گرافیستار

آموزش حرفه ای موهو

در این پکیج آموزش انیمیشن سازی ما برنامه ی انیمه استودیو یا موهو رو انتخاب کردیم چون یه برنامه ی عالی در زمینه ی انیمیشن سازی می باشد و شما می تونید صفر تا صد انیمیشتون رو که شامل مراحل طراحی، ریگ بندی، انیمیت و جلوه های ویژه هست رو در داخل همین برنامه بسازید. از دیگر دلایل انتخاب این برنامه محیط کاربری آسون و لذت بخش برنامس که از همین رو موجب شده تا بیشتر انیمیشن های محبوب خارجی از جمله Gravity Falls , Family Guy و از نمونه های ایرانیش هم انیمیشن دیرین دیرین و شکرستان بهترینشون هستند.

در این دوره از صفرتاصد انیمیشن سازی از مقدماتی ترین کارها تا حرفه ایی تریناشو بصورت قدم به قدم در آموزش های جداگانه به زبان فارسی تهیه شده تا بتونیم نیروهای متخصص و کارامد در زمینه ی انیمیشن سازی وارد جامعه کنیم. قطعا تا به امروز هیچ صنعتی به اندازه سینما نتوانسته پیشرفت کند، درآمد‌های که در این بازار به دست می‌آید همواره رو به افزایش بوده و امروز با توجه به رونق گرفتن انمیشن و سینمای کودک، این بازار بسیار گران قیمت تر نیز شده است.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.