فروش آیفون 10 مدیا پردازش در دیجی کالا

351
آیفون 10 مدیا پردازش

آیفون ۱۰ اپل یا همان آیفون ایکس، به‌ عنوان نسخه‌ی مخصوص دهمین سالگرد عرضه‌ی آیفون و همچنین یکی از گران‌قیمت‌ترین گوشی ها به تازگی وارد بازار شده است. همانطور که می‌دانید و قبلا در این باره گفته شد، آیفون 10 به دلیل استقبال و همچنین عرضه محدود، با قیمت های بسیار بالا در بازار به فروش می رسد، البته بارها از سمت دولت گفته شده که همه‌ی این دستگاه ها در طرح رجیستری قاچاق محسوب می شوند و تنها تا قبل از اجرای کامل طرح، قابل استفاده خواهند بود!

آیفون 10 مدیا پردازش

به گزارش دیجی رو و به نقل از شرکت مدیا پردازش به عنوان بزرگترین وارد کننده قانونی گوشی های اپل، این شرکت آیفون 10 را در سریعترین زمان ممکن وارد بازار ایران کرده است و هم اکنون شما می توانید این گوشی را از وب سایت دیجی کالا تهیه کنید.

در حال حاضر آیفون 10 مدل 64 گیگابایتی در حدود 6.5 میلیون تومان و مدل 256 گیگابایتی 7.5 میلیون تومان در سایت دیجی کالا قیمت گذاری شده است. ضمنا در زمان خرید گوشی های آیفون 10 از فروشگاه‌های سطح شهر، می توانید با ارسال IMEI این گوشی ها به  سامانه پیامکی 7777 از اصالت کالا و اینکه کالا در شبکه ثبت شده است یا خیر، اطمینان حاصل کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar