همراهی، مشاوره و ارائه بهترین ابزارهای دیجیتال در ایسل

اگر تا پیش از این تنها خرید موبایل و انتخاب برند و مدل آن، باعث سردرگرمی ما می‌شد، امروزه نحوه خرید نیز به یک سوال جدید و مهم تبدیل شده است. هر روش خرید، مزایا و معایبی دارد که احتمالا با همان نگاه اول چند مورد در ذهن‌مان پدیدار می‌شود؛ اما در این‌جا قصد داریم به بررسی خرید گوشی آنلاین و مزایای آن بپردازیم و البته یکی از مهم‌ترین و معتبرترین سایت‌های خرید را نیز با هم بررسی کنیم.

پلتفرم‌های مختلفی برای خرید گوشی وجود دارند و سایت‌ها، تنها یکی از این روش‌ها هستند. در میان سایت‌های مختلف نیز طبیعی است که بخواهیم از بهترینِ آن‌ها استفاده کنیم. یکی از معتبرترین سامانه‌های خرید آنلاین، سایت ایسل است که هدف آن کمک به مخاطب برای یافتن بهترین و مناسب‌ترین ابزار دیجیتال است. ایسل تنها یک سایت خرید و فروش نیست بلکه محیطی است که با استفاده از آن معایب و مزایای کالاهای مختلف بدون هیچ جانب‌داری بررسی می‌شود تا کاربر به هدف اصلی خود برسد. شروع کار این مجموعه در دهه هفتاد و ثبت رسمی شرکت در دهه 80 بوده است و مهم‌ترین تفاوتش با سایر سایت‌ها، فعالیت در حوزۀ خرید حضوری و آنلاین به‌صورت هم‌زمان است.

با توجه به این مسئله، باید بگوییم برای خرید گوشی به‌راحتی می‌توانید از طریق قسمت خرید گوشی سایت ایسل اقدام کرده و مطابق نیاز و بودجۀ خود، بهترین محصول را برگزینید. بررسی و نقد گوشی‌های مختلف، بررسی تمام آن‌ها از لحاظ فنی و البته مطالعۀ نظرات سایر کاربرانی که از آن گوشی استفاده کرده‌اند، همه می‌توانند باعث شوند یک انتخاب آگاهانه و اصولی داشته باشید.

چرا ایسل؟

ممکن است برای شما هم این سوال ایجاد شود که ایسل چه مزیتی نسبت به سایر سایت‌ها دارد و چرا باید از آن استفاده کنیم؟ در جواب این سوال مهم باید با فعالیت‌ها و اهداف ایسل آشنا شویم.

ایسل چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

هدف ایسل تنها فعالیت به‌عنوان یک فروشنده لوازم دیجیتال، کمک به خرید گوشی و سایر ابزار نیست، بلکه این مجموعه در تلاش است که بتوانند در بخش فناوری به یک مرجع و راهنمای معتبر تبدیل شوند و تمام مردم با اطمینان خاطر از خدماتی استفاده کنند که ایسل در اختیارشان می‌گذارد. برای انجام این کار، ایسل یک تیم عالی در اختیار دارد تا ابتدا نیازهای مردم را درک کرده و سپس برای رفع آن‌ها تلاش کند.

در حدود سی سال پیش متخصصانی از دانشگاه‌های برتر ایران در حوزه کامپیوتر در کنار هم جمع شده و کار خود را آغاز کردند. حدود ده سال پس از آغاز کار و در دهه هشتاد، شرکت ایسل به‌صورت رسمی ثبت شده و حوزه فعالیت خود را در واردات، تامین و فروش تجهیزات موبایل متمرکز کرده است. تیم ایسل با گذشت زمان گسترش یافته و در حال حاضر با نیروهای متخصص و جوان، فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

ایسل با فراهم‌کردن به‌روزترین محصولات، تمام تلاش خود را می‌کند که کاربران ایرانی همانند سایر افراد دنیا، بتوانند به‌سرعت از پیشرفت‌های تکنولوژی استفاده کنند. به همین دلیل اگر قصد خرید گوشی و موبایل دارید و یک مدل تازه نظر شما را به خود جلب کرده است، می‌توانید آن را از ایسل خریداری کرده و در عین حال با کمک مشاوران متخصص مجموعه، از کارایی و عملکرد آن اطمینان داشته باشید.

ماموریت ایسل در جامعه

امروزه نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر دنیا، ابزار و فناوری‌های جدید تنها برای سرگرمی یا برقراری ارتباط استفاده نمی‌شوند؛ بلکه کیفیت زندگی افراد جامعه و حتی پیشرفت در زمینه‌های شغلی و حرفه‌ای، به ابزار دیجیتال بستگی دارد. طبیعی است با این حجم از نیاز و وابستگی، هر فرد بخواهد به بهترین‌ها دست پیدا کند و بیشترین سود ممکن را کسب نماید.

به همین خاطر نیاز به مشاوره‌های تخصصی و شناخت ابزار مختلف، مخصوصا در زمان خرید موبایل و گوشی‌های هوشمند، بیش از پیش شده است. ایسل برای رفع این نیاز در ایران، تمرکز خود را بر افزایش آگاهی مخاطبین خود نسبت به تکنولوژی روز دنیا و به‌کارگیری قابلیت‌های متفاوت و متنوع کالاهای دیجیتالی در زندگی حرفه ای و روزمره افراد، قرار داده است.

با حضور مشاوران در تمام قسمت‌ها، مخاطب می‌تواند ابتدا تمام محصولات روز دنیا را در سایت ببیند، موارد منتخب خود را بررسی کرده و با یکدیگر مقایسه کند و در نهایت محصولی را خریداری نماید که از آن رضایت کامل داشته باشد. این حالت تنها هنگامی ایجاد می‌شود که کاربر نیاز خود را بداند، محصولات مختلف را بشناسد و در نهایت با توجه به تمام این موارد، در فرایند تصمیم‌گیری خود قدرت ارزیابی بالاتری داشته باشد و در نهایت بتواند یک خرید آگاهانه و شاد انجام دهد. ماموریت ایسل در نهایت تنها همین است: ایجاد آگاهی لازم در میان مخاطبین و کمک به آن‌ها در فرآیند خرید موبایل و سایر محصولات دیجیتال برای بهرمندی هرچه بیشتر در زندگی.

نقاط قوت ایسل

هر مجموعه تنها زمانی می‌تواند به هدف اصلی خود برسد که نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد و تلاش کند تا ضعف‌ها را از بین برده و تمرکزش را در نقاط قوت افزایش دهد. ایسل نیز از این قاعده مستثنی نیست و با شناخت قدرت‌های خود، دائم در تلاش است تا بتواند آن‌ها را افزایش دهد و رضایت کاربران را کسب کند. مهم‌ترین نقاط قوت این مجموعه شامل این موارد است:

  • خلاقیت و پیشرفت دائم: در طی سال‌های گذشته حوزه دیجیتال با بیشترین تغییرات و پیشرفت‌ها روبه‌رو شده است و این تغییرات روزانه و یا حتی لحظه‌ای ادامه دارد. ایسل به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین فعالان این حوزه، با داشتن اندیشه‌های پیشرو و استفاده از ایده‌های جدید، توانسته خود را هماهنگ با دنیای دیجیتال تغییر دهد و همواره نیاز مخاطب را با توجه به تکنولوژی روز دنیا رفع کند؛
  • تیم‌های پویا: هیچ مجموعه‌ای بدون نیروی انسانی فعال و خلاق، نمی‌تواند به پیشرفت‌های خود ادامه دهد. ایسل نیز با تمرکز بر دانایی و دانش افراد و همراهی گروهی منابع انسانی با یکدیگر، توانسته تمام تغییرات روز دنیا را به‌سرعت و در صحیح‌ترین شکل پیاده‌سازی کند؛
  • نتیجه‌گرایی: مجموعه ایسل برای رسیدن به نتیجه و هدف، تمام تلاش خود را به کار می‌بندد و سعی می‌کند برای کسب رضایت مخاطب خود، از تمام منابع مالی و غیرمالی استفاده کرده و تا زمان رسیدن به هدف، تلاش خود را ادامه می‌دهد.
  • مشتری مداری: هیچ مجموعه‌ای و سازمانی بدون جلب رضایت مشتریان خود نمی‌تواند به اهداف خود رسیده و فعالیت‌هایش را گسترش دهد. مهم‌ترین ارزش در مجموعه ایسل احترام به مشتری، توجه به نیازهایش و تلاش برای کمک‌کردن به او است. ایسل از تمام پیشنهادات، انتقادات و نظرات مخاطبین خود استقبال می‌کند، زیرا عمیقا باور دارد که هر نظر می‌تواند در بهبود کیفیت خدمات‌شان تاثیر بگذارد؛
  • احترام به حقوق تمام انسان‌ها: این مجموعه با این اعتقاد فعالیت می‌کند که هر فرد فارغ از تمام عواملی هم‌چون نژاد، جنسیت، عقیده و زبان، از همه حقوق انسانی برخوردار است و احترام به این حقوق از باورهای این مجموعه است.

مزیت ایسل نسبت به سایر مجموعه‌ها

همه ما می‌توانیم بهترین مراکز فروش موبایل را در فضای مجازی یا دنیای واقعی نام ببریم. آنچه باعث تفاوت ایسل در زمینه خرید گوشی و ابزار کامپیوتری با سایر مجموعه‌ها می‌شود، حضورش در هر دو شکل واقعی و مجازی است.

مزایای خرید آنلاین گوشی بر هیج‌کسی پوشیده نیست، داشتن زمان بسیار بیشتر برای بررسی و مقایسه تمام محصولات موجود در دنیا، باعث می‌شود که اغلب مشتریان خرید آنلاین را ترجیح دهند. ولی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید از نزدیک گوشی‌ها را لمس کرده و سپس برای خرید اقدام کنید، خوشبختانه ایسل این امکان را در اختیار شما خواهد گذاشت. خرید گوشی به‌صورت حضوری در مراکز خرید این مجموعه امکان‌پذیر است و این یکی از مزایای مهم ایسل نسبت به سایر مجموعه‌ها است.

البته اگر شما می‌خواهید یکی از برندهای دنیا را انتخاب کرده و سپس برای خرید گوشی جدید خود اقدام کنید، اما اطلاعات موجود در اینترنت پاسخ‌گوی شما نیست؛ می‌توانید از خدمات تماس و مشاوره با ایسل استفاده کنید. در این مجموعه جدیدترین و به‌روزترین محصولات موجود است و مشاوران آن می‌توانند پاسخ‌گوی سوالات شما باشند. داشتن امکان مشاوره و تماس با متخصصین این حوزه، در واقع همه نیازهای یک خریدار را برطرف خواهد کرد.

جمع‌بندی نهایی

این بار برای خرید گوشی و موبایل خود، می‌توانید یک راه تازه‌تر را در پیش بگیرید. استفاده از خدمات مشاوره و کمک‌گرفتن از اطلاعات موجود در سامانه الکترونیکی ایسل می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که بهترین و مناسب‌ترین ابزار را برای خود خواهید یافت. هدف اصلی این مجموعه فروش نیست، بلکه تلاش می‌کند با حضور در کنار مشتری در فرآیند خرید، رضایت کاربر را به‌صورت کامل جلب کند و بهترین خدمات ممکن را به او ارائه دهد. آیا تا به حال از خدمات ایسل استفاده کرده‌اید؟ نظر شما راجع به شیوه کار آن‌ها چیست؟

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
13 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها