آی پینز

راهکارهایی برای افزایش شانس مهاجرت به انگلیس

مهاجرت و زندگی در انگلیس می‌تواند رویای همه ما باشد. به راستی از چه طریق‌هایی می‌توانیم به این کشور مهاجرت کنیم؟ شاید ما هم شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور را داشته باشیم. برای دانستن این موضوع به شما توصیه می‌کنیم که حتما خواندن مطالب زیر را از دست ندهید. شاید خواندن همین محتوا و کسب اطلاعات لازم در مورد راهکارهایی برای افزایش شانس مهاجرت به انگلیس شروعی برای یک زندگی ایده آل باشد.

رویای مهاجرت به انگلیس

از گذشته دور تاکنون در بین کشورهای اروپایی، انگلیس گل سر سبد مقصدهای مهاجرتی بوده که افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا رویای زندگی و اشتغال در این کشور را داشته‌اند. انگلستان را می‌توان به عنوان یکی از سرشناس‌ترین کشورهای جهان معرفی کرد. این کشور قدرتمند از تاثیرگذارترین کشورها در زمینه سیاست و اقتصاد است‌. یکی از بهترین گزینه‌ها برای داشتن یک زندگی ایده آل و شغل پردرآمد مهاجرت به انگلیس بوده که این مطلب از سوی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی نیز مورد تایید قرار گرفته.

این کشور سطح قابل قبولی از شاخصه‌های مشارکت مردمی، سیستم آموزشی، کیفیت مسکن، اشتغال، سرانه درآمد، فرهنگ اجتماعی، سلامت عمومی و همچنین حفاظت از محیط زیست را دارا است. دولت مردان این کشور قوانین و راهکارهای مختلفی را ایجاد کرده‌اند تا افراد از طریق آن‌ها بتوانند رویای زندگی در این کشور را به حقیقت تبدیل کنند.

راهکارهایی برای افزایش مهاجرت به انگلیس

راهکارهای متعددی برای مهاجرت به کشور انگلستان وجود دارد که در این قسمت برای آشنایی هرچه بیشتر شما به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت:

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق ویزای تحصیلی

یکی از راه‌های مهاجرت به کشور انگلیس دریافت ویزای تحصیلی این کشور است. تحصیل پزشکی در انگلیس به دلیل اعتبار بالای دانشگاه‌های این کشور بسیار رایج بوده و شما با تحصیل در این کشور تنها در مدت زمانی که دانشجو هستید می‌توانید در کشور انگلستان حضور داشته باشید. مدت زمان اسکان شما یک ماه قبل از شروع تحصیل تا چهار ماه بعد از اتمام دوره دانشجویی است. البته باید عنوان کرد این ویزا افراد بالای ۱۶ سال را شامل می‌شود. برای افراد بین ۴ تا ۱۶ سال این امکان وجود دارد که اگر با اجازه والدین شخص دیگری در انگلیس سرپرستی آن‌ها را برعهده گرفت، بتوانند برای همیشه در این کشور زندگی کنند.

مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای کاری

برای اخذ چنین ویزایی در ابتدا نیاز است که از یک کارفرما دعوتنامه کاری دریافت کنید. ویزای کاری انگلیس انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها شامل  ویزای کار داوطلبانه، کار در شرکت‌های چند ملیتی، ویزای کاری طولانی مدت و … است. مهاجرت کاری به انگلستان هم نیز یکی از رایج‌ترین شیوه‌ها برای اخذ ویزای این کشور می‌باشد.

راهکارهایی برای افزایش شانس مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

برای گرفتن اقامت انگلیس از طریق ازدواج حتما باید با یک شخص تبعه یا مقیم در این کشور ازدواج کنید. ارائه مدرک معتبر دال بر ازدواج حقیقی الزامی است. چنانچه از سوی دولت انگلیس مشخص گردد ازدواج صوری بوده فرد برای همیشه از ورود به کشور انگلستان محروم می‌شود. حداقل سن ازدواج و دریافت اقامت از این طریق در انگلستان ۱۸ سال تمام است همچنین باید فرد تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشد.

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تولد

از سال ۱۹۸۳ قوانین انگلیس برای اعطای تابعیت به متولدین در این کشور دچار تغییراتی شد که طبق آن برای اخذ تابعیت سیستم خونی مورد توجه قرار گرفت. این بدان معنا است که اگر یکی از والدین تابعیت انگلیس داشته باشد به فرزند هم نیز تابعیت این کشور اعطا می‌شود. فرزندانی هم که والدین نامعلومی دارند و در خاک این کشور متولد می‌گردند هم نیز تابعیت انگلستان را دریافت می‌کنند.

بهترین موسسه مهاجرتی به انگلیس

افرادی که متقاضی مهاجرت به کشور انگلیس هستند به طور کامل بر این مطلب واقف‌اند که شرط موفقیت و رسیدن به رویا و گرفتن اقامت کشور انگلستان مراجعه و یاری گرفتن از افراد متخصص و وکلای حرفه‌ای است. از این رو افراد قبل از انجام هر کاری به یک موسسه مهاجرتی مراجعه می‌کنند تا آن‌ها تمام مراحل کار را به طور کامل طی و در نهایت ویزای خود را دریافت نمایند.

مهاجرت کردن به کشور انگلستان پروسه بسیار پیچیده و سختی دارد که انجام آن توسط هر فردی میسر نیست. تنها افرادی قادر به انجام آن هستند که اطلاعات به روز و کاملی در زمینه قوانین و ضوابط کشور انگلستان داشته باشند. مراجعه به یک موسسه مهاجرتی به شما کمک می‌کند که اگر در هر مرحله‌ای از اخذ ویزا به مشکل برخوردید، بتوانید به راحتی آن را برطرف کنید و با کمترین دغدغه عازم کشور مقصد شوید.

موسسه مهاجرتی تاثیر بسیار زیادی بر روند انجام کار دارد به همین علت در این قسمت به بیان برخی از ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی می‌پردازیم تا شما بتوانید در انتخاب خود آگاهانه‌تر عمل کنید. ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی شامل موارد زیر است:

  • برخورداری از پرسنل متعهد و وکیل مهاجرت انگلستان که از دانش به روز برخوردار بوده و در جریان جدیدترین اخبار مهاجرتی باشد.
  • داشتن جواز و پروانه رسمی فعالیت
  • در دسترس بودن
  • داشتن صداقت با متقاضیان
  • برخورداری از تجربه بالا
  • داشتن کارنامه حرفه‌ای درخشان

مهاجرت به انگلیس با موسسه رویال مهاجرت

اگر بخواهید به تنهایی به دنبال انجام کارهای مهاجرت خود به انگلیس باشید هیچ گاه به موفقیت دست پیدا نخواهید کرد بلکه لازمه رسیدن به این رویا مراجعه به یک موسسه مهاجرتی است. مجموعه‌ای که در آن وکلای حقوقی حاذقی فعالیت کنند و مراوداتی با قانون مردان و وکلای انگلیسی داشته باشند. تنها موسسه‌ای در ایران که دارای چنین ویژگی‌هایی بوده موسسه رویال مهاجرت است.

در این موسسه با توجه به قوانین مهاجرتی کشور مقصد تمام مراحل جز به جزء طی می‌شود و افراد بدون داشتن هیچگونه  دغدغه‌ای برای ادامه زندگی به کشور انگلیس مهاجرت می‌کنند. اگر قصد مهاجرت دارید این فرصت برای شما پیش آمده که با مراجعه به موسسه رویال مهاجرت، رویای خود را به حقیقت تبدیل کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها