فلای تودی

سایپا بازهم قیمت خودروهای خود را گران کرد؛ قیمت پراید به 35 میلیون تومان رسید!

در جدیدترین خبر از افزایش قیمت ها، سایپا که همین چند روز قبل به صورت رسمی، قیمت گران‌قیمت‌ترین مدل پراید را زیر 30 میلیون تومان اعلام کرده بود،  باز هم دست به تغییر قیمت محصولات خود زد و قیمت سری خودروهای پراید و تیبا را تا 7 میلیون تومان افزایش داد!

مطابق اعلام شرکت سایپا، قیمت پراید ۱۱۱ از ۲۹ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان به ۳۶ میلیون ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت پراید ۱۳۲ هم از ۲۸ میلیون و ۷۶۵ هزار تومان به ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد و همچنین پراید ۱۵۱ از ۳۰ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان به ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تغییر قیمت داده است!

پرایدی که همین سال گذشته حدود 20 میلیون تومان فروخته می‌شد و خودروسازان با ترفندهای گوناگون، مانند فروش اعتباری وام دار و … مردم را ترغیب به خرید محصولات خود می‌کردند، حال با موج‌سواری خودروسازان به بازه قیمتی 30 تا 40 میلیون تومان رسیده است و قطعا اگر واکنشی به این افزایش قیمت‌ها داده نشود، باز هم شاهد افزایش قیمت این خودروها خواهیم بود.

اینطور که به نظر می‌رسد، هیچ گله و شکایتی اثر نمی کند و مردم تنها می توانند شاهد گران شدن روزانه اجناس باشند! نظر شما در مورد این افزایش قیمت ها چیست؟ آیا بازهم این خودرو ارزش خرید دارد؟

مردم تنها می توانند شاهد گران شدن روزانه اجناس باشند

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها