فلای تودی

جزئیات اینترنت رایگان 7 گیگابایتی (یک ماهه) ویژه ایام انتخابات

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات،‌ روز گذشته اعلام کرده بود که بنا به تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری سازمان برنامه و بودجه، قرار است به زودی بسته اینترنت یک ماهه رایگان در اختیار عموم مردم قرار بگیرد تا به جای تجمعات خیابانی و میدانی در آستانه انتخابات، فضا برای تبلیغات مجازی مهیا باشد. حال، آقای وزیر جزئیات بیشتری از این طرح ارائه کرده و گفته است که این بسته‌های رایگان 7 گیگابایتی و یک ماهه بوده و برای هر کد ملی تنها یک بسته اختصاص داده خواهد شد.

به گفته وزیر ارتباطات،‌ برای اینکه شبکه به یکباره تحت فشار قرار نگیرد و شاهد افت سرعت اینترنت نباشیم،‌ روند ثبت نام متقاضیان اینترنت رایگان یک هفته ادامه خواهد داشت و تقسیم‌بندی ثبت نام نیز بر اساس رقم آخر کد ملی خواهد بود. این بسته‌ها از زمان فعالسازی یک ماه اعتبار داشته و تنها بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد. آدرس سایت جهت ثبت نام اینترنت رایگان امروز اعلام خواهد شد و آقای جهرمی تأکید کرده که قرار نیست کاربران هیچ کدی را به هیچ شماره‌ای ارسال کنند، بنابراین باید مراقب کلاهبرداران باشند.

محمدجواد آذری جهرمی

آقای جهرمی همچنین خاطرنشان کرده که بسته‌های فعلی کاربران پس از دریافت اینترنت رایگان، به صورت رزرو نگهداری خواهند شد و بعد از اتمام بسته هدیه، دوباره قابل استفاده خواهند بود. در راستای ترویج تبلیغات مجازی، سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی هم روز گذشته از پخش آنلاین مناظره‌های انتخاباتی توسط رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر خبر داد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 28 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

به‌روزرسانی:

وب سایت ICTGIFTS.IR برای ثبت نام اینترنت رایگان انتخابات از سوی وزارت ارتباطات اعلام شده و زمان‌بندی ثبت نام هم به شرح زیر می‌باشد:

ساعت 12دوشنبه 3 خرداد تا ساعت 12 سه شنبه 4 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 0 و یا 1 می باشد.
ساعت 12 سه شنبه 4 خرداد تا ساعت 12 چهارشنبه 5 خرداد : افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 2 و یا 3 می باشد.
ساعت 12 چهارشنبه 5 خرداد تا ساعت 12 پنج شنبه 6 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 4 و یا 5 می باشد.
ساعت 12 پنج شنبه 6 خرداد تا ساعت 12 جمعه 7 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 6 و یا 7 می باشد.
ساعت 12 جمعه 7 خرداد تا ساعت 12 شنبه 8 خرداد : افرادی که رقم اخر کد ملی آن‌ها 8 و یا 9 می باشد.
ساعت 12 شنبه 8 خرداد تا ساعت 12 دوشنبه 10 خرداد، ثبت نام برای تمامی کد ملی ها آزاد می باشد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها