بهترین درگاه پرداخت چیست و چه تاثیری در افزایش فروش اینترنتی دارد؟

افزایش فروش اینترنتی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کارهای آنلاین است. به عنوان صاحب یک کسب و کار آنلاین یا فروشگاه اینترنتی یکی از مواردی که ممکن است در افزایش فروش شما و نرخ تراکنش‌های اینترنتی سایت‌تان تاثیر گذار باشد، انتخاب  نوع درگاه پرداخت است. درواقع با داشتن یک درگاه پرداخت امن و سریع، شانس این را خواهید داشت تا علاوه بر ایجاد تجربه کاربری بهتر برای کاربران‌تان، نرخ فروش‌ اینترنتی‌تان را نیز افزایش دهید. در نتیجه به جای اینکه کاربران اینترنتی را پشت صف انتظار برای اتصال درگاه پرداخت به بانک مورد نظر، نگه دارید، با اتصال سریع درگاه بانکی، تراکنش‌های موفق بیشتری را در روز خواهید داشت.

درگاه پرداخت اینترنتی چه تاثیری در افزایش فروش اینترنتی دارد؟

تصور کنید وارد یک سایت شده و محصول یا خدمات مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید. وارد صفحه پرداخت که می‌شوید، دقایقی طول می‌کشد تا وارد صفحه درگاه بانکی برای پرداخت شوید. پیغام “درحال اتصال به درگاه بانکی” روی صفحه نمایش شما ظاهر شده و همچنان منتظر اتصال هستید. چه اتفاقی می‌افتد؟ نهایتا یا صفحه را برای همیشه بسته و از خریدتان منصرف می‌شوید و یا دوباره زمان گذاشته و امتحان می‌کنید. چند درصد این احتمال وجود دارد که کاربران‌تان دوباره پرداخت ناموفق خود را انجام دهند؟

یک درگاه پرداخت اینترنتی خوب و مطمئن نقش مهمی در تجربه کاربری دارد. سایت‌هایی که از درگاه‌های پرداختی استفاده می‌کنند که از لحاظ گرافیکی، تجربه بصری مناسبی ندارند و یا در اتصال به شبکه بانکی کند عمل می‌کنند، کم کم مشتریان خود را از دست می‌دهند. درنتیجه سرمایه کسب و کار شما روز به روز از بین می‌رود.

از سویی دیگر، درگاه‌های پرداختی که در قبال کسر کارمزد از شما، پشتیبانی یا سرویس دهی خوبی ندارند، صرفه اقتصادی ندارند. در واقع کسب و کارها بیش از آن که نیاز به درگاه پرداخت رایگان و بدون کارمزد داشته باشند، نیاز به پشتیبانی ویژه و خدمات و سرویس‌های پرداختی دارند که به افزایش فروش آن‌ها به طور مستقیم کمک می‌کند. در واقع تجربه کاربری مناسبی برای شما به عنوان صاحب کسب و کار و کاربران به عنوان مشتریان شما به وجود می‌آورد.

بهترین درگاه پرداخت چیست 

در ابتدای کار زمانی که تازه کسب و کارتان را آغاز کرده‌اید، دست و پنچه نرم کردن با روال طاقت فرسای اداری و دریافت مجوزهای پیچیده برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم چندان کار راحتی نیست. درگاه های پرداخت مستقیم که مستقیما توسط بانک ارائه می‌شوند، نیاز به مجوزهای حقوقی دارد. در عوض، در صورتی که می‌خواهید به جای طی روال فرسایشی یک الی دو ماهه، در سریع‌ترین زمان ممکن، فروش‌تان را در سایت آغاز کرده و بدون اینکه درگیر روال پیچیده و مجوزهای حقوقی شوید، سایت‌ خود را مجهز به درگاه بانکی کنید، انتخاب درگاه پرداخت واسط گزینه هوشمندانه‌ای است.

با گرفتن درگاه پرداخت واسط، سرویس‌ها و خدماتی در اختیارتان قرار می‌گیرد که فروش را برایتان راحت‌تر می‌کند. ضمن اینکه بدون نیاز به علم برنامه نویسی می‌توانید این نوع درگاه و افزونه‌های مورد نیازش را روی سایت خود فعال کنید.

درگاه پرداخت واسط توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت، ارائه می‌شود که انواع راهکارهای پرداختی همچون درگاه پرداخت را به سادگی در اختیار کسب و کارهای آنلاین قرار می‌دهند. ضمن اینکه با سرویس‌های ویژه و پلاگین‌های لازمی که ارائه می‌دهد، فرایند فروش را برای کسب و کارها راحت‌تر می‌کند.

ویژگی درگاه پرداخت واسط 

در ادامه با هم به معرفی کامل امکانات درگاه پرداخت اینترنتی میپردازیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورت افزایش تراکنش‌های سایت‌تان ممکن است نیاز به هر دو نوع درگاه روی سایت خود داشته باشید. با این وجود اگر کسب و کارتان نوپا است، درگاه پرداخت واسط، آغاز فرایندهای فروش‌تان را راحت‌تر می‌کند.

به طور کلی درگاه های پرداخت واسط دارای ویژگی‌های زیر هستند:

  • پشتیبانی همه جانبه و 24 ساعته
  • قابلیت فعالسازی در کمتر از یک روز کاری
  • قابلیت ارائه انواع مستندات و پلاگین‌های ضروری برای سایت
  • عدم نیاز به فرایندهای اداری و مجوزهای پیچیده حقوقی

در میان انواع درگاه‌های پرداخت واسط، که روز به روز درحال افزایش هستند، برخی از آن‌ها ممکن است پس از مدتی از دسترس خارج شده و یا با ارائه پشتیبانی ضعیف، نارضایت مشتریان را به دنبال داشته باشند. این چند نکته به شما کمک می‌کند که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط را برای افزایش فروش در سایت‌تان انتخاب کنید:

  • پرداخت یار مناسب علاوه بر ارائه درگاه پرداخت، انواع سرویس و محصولات جانبی دیگری که فروشگاه اینترنتی به آن نیاز دارد، ارائه می‌دهد.
  • داشتن اپلیکیشن‌های موبایلی کمک می‌کند که در هر لحظه پرداخت‌ها و تراکنش‌های درگاه را به صورت لحظه‌ای رصد کرده و درگاه بانکی‌تان را مدیریت کنید.
  • از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید، نحوه پشتیبانی است. اطمینان حاصل کنید که پرداخت یاری که قصد دارید از او درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید، در ارائه پشتیبانی همه جانبه، قوی عمل می‌کند. به طوری که هر زمان هر گونه مشکلی در تراکنش یا واریزی‌ اتفاق بیفتد، سریعا پاسخگو خواهد بود.
  • درکنار تمام این موارد، برخورداری از یک تیم فنی قوی خیال‌تان را از پشتیبانی فنی درگاه پرداخت راحت می‌کند. چرا که اگر زمانی شما نیاز به یک افزونه یا پلاگین برای اتصال درگاه به سایت داشته باشید، با داشتن یک سرویس پرداخت مناسب، می‌توانید بدون نیاز به دانش فنی، آن را دریافت کنید.

پرداخت یار زیبال، با ارائه بهترین پشتیبانی و قوی‌ترین تیم فنی، بهترین تجربه کاربری را برای شما و مشتریان‌تان رقم خواهد زد. این پرداخت یار با ارائه درگاه پرداخت اینترنتی واسط و سرویس‌های جانبی، در زمینه پرداخت، به افزایش نرخ فروش اینترنتی و تراکنش های موفق کسب و کارهای آنلاین کمک می‌کند. زیبال با ارائه مهلت تست رایگان، این اطمینان را به کسب و کارها داده تا در صورت رضایت از پشتیبانی و خدمات زیبال، به صورت دائمی نسبت به دریافت درگاه پرداخت زیبال اقدام کنند. در صورتی که قصد ایجاد و راه اندازی درگاه پرداخت برای سایت خود را دارید، همین حالا نسبت به دریافت درگاه پرداخت اینترنتی واسط زیبال اقدام کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها