هاست خوب چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

این روزها دیگر همه واقفیم که اگر می خواهیم در نتایج جستجوی گوگل دیده شویم باید بر روی سئو سایتمان کار کنیم.

همانطور که می دانید، باید بالغ بر 450 فاکتور ریز و درشت از جمله طراحی سایت ، لینک های داخلی و خارجی و خیلی از موارد دیگر را رعایت کنیم که نمره خوبی در گوگل بگیریم.

بعضی از این نکات از بقیه کلیدی تر هستند. انتخاب و استفاده از هاست مناسب یکی از نکاتی است که در این مطلب به آن می پردازیم.

اگر اول راهتان است در خرید هاست و دامنه از یک مجوعه معتبر دقت نمایید. چون شما مشغول پایه ریزی برای یک تغییر بزرگ هستید ، پس در انتخاب هاست و دامنه که به عنوان پایه های کسب و کارتان هستند، دقت نمایید.

خیلی ها می پرسند که آیا هاست خوب روی سئو تاثیر می گذارد؟ که در پاسخ باید گفت: بله، می گذارد.

می توان گفت تاثیر هاست بر سئو ، تاثیر مستقیمی نیست ولی با انتخاب هاست خوب، سرعت سایتتان بالا می رود و به طور غیرمستقیم باعث بهبود حس خوب و تجربه سایتی روان برای مشتریان و بازدیدکنندگان تان می شود که این برای گوگل بسیار مهم است. گوگل به این فاکتور تجربه کاربری می گوید و معتقد است که هر چه سایت شما روان تر باشد، بازدیدکنندگان تان آن را بیشتر می پسندند.

جالب است بدانید اکثر سایت هایی که دارای سئو خوبی می باشند بر روی سرور های هاستینگ وب نهاد میزبانی می شوند، این مجموعه با بالغ بر 10 سال تجربه توانسته است تا رضایت اکثر متقاضیان و مشتریان صنعت هاستینگ را بدست بیاورد.

نکته ای که بسیاری به آن توجه نمی کنند و موردی که اکثرا مشاهده شده این است که، بعضی ها مشغول بهبود وضعیت سئو سایت خود می باشند ولی هاست خود را ارتقا نداده اند و هنوز مشغول استفاده از هاست رایگان هستند.

اگر شما هم از این دسته هستید، همین حالا برای تعویض هاست خود و ارتقا به یک پلن قوی تر اقدام نمایید.

هاستینگ وب نهاد به نشانی  webnahad.net با در اختیار داشتن سرور های اختصاصی متعدد، مانیتورینگ 24 ساعته، آپتایم 99 درصدی و کارشناسان مجرب و پاسخگو، انتخاب اول افرادی است که نیازمند هاستی مطمئن و قابل اعتماد هستند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها