تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سرویس برتر

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سرویس برتر

تعمیرات لوازم خانگی سرویس برتر در تهران و کرج  خدمات سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی را به مشتریان ارائه می‌کند. ما در این صفحه به بررسی خدمات تعمیر مایکروفر توسط سرویس برتر اشاره می‌کنیم.

تعمیر مایکروفر یک امر بسیار تخصصی می‌باشد که علاوه بر آموزش نیازمند تجربه کافی می‌باشد. بسیار مشاهده شده است که کارآموزانی فنی حرفه در زمان ورود به بازار کار با مشکلات بسیاری روبرو می‌شوند. اغلب این مشکلات به خاطر نداشتن تجربه کافی و آشنایی با مشکلات رایج در مایکروفر ها می‌باشد.

تمامی سرویسکاران و کارشناسان سرویس برتر علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی بمدت 1 سال بصورت کار آموز در شرکت فعالیت می‌کنند و سپس مشغول بکار می‌شوند.

سرویس برتر با داشتن 20 سال سابقه در تعمیرات ماکروفر سامسونگ و تعمیر مایکروفر ال جی توانسته بخش قابل توجهیی از نیازهای مشترکین این برند را برطرف کند.

خدمات ویژه تعمیر ماکروفر

موجودی قطعات یدکی یکی از مشکلات رایج پس از تحریم های اقتصادی ایران می‌باشد.

ما برای رفع این مشکل قبل از اجرای تحریم ها انبار های خود را برای مدت 4 سال شارژ کرده ایم و دیگر مشکلی بابت قطعات نمی‌باشد.

تعمیر در محل: یکی دیگر از خدمات ویژه سرویس های ما، تعمیر مایکروفر در محل می‌باشد که توانسته ایم با اجرای آن هزینه بالای حمل نقل را به صفر برسانیم.

تسریع خدمات: ما با داشتن بیش از 200 تکنسین خود در تمام مناطق تهران و کرج توانسته ایم در کمترین زمان مشکلات دستگاه شما را برطرف کنیم.

ارائه فاکتور و گارانتی: ما برای آسودگی خاطر مشتریان تمامی قطعات و خدمات خود را با ارائه فاکتور رسمی به مشترکین ارائه می‌کنیم.

گارانتی 6 ماهه: گارانتی 6 ماهه خدمات و قطعات نوید استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت را به شما مشتریان عزیز میدهد.

اعطای کد اشتراک: ما با اعطای کد اشتراک به مشتریان خود توانسته ایم سوابق تعمیراتی و هزینه های پرداختی آن ها را بایگانی کنیم.

مراکز تماس سرویس برتر

شمال تهران 02126314336

غرب تهران 02144749366

مرکز تهران 02188201350

شرق تهران 02177975075

جنوب تهران 02155849571

کرج و حومه 02165342729

تعمیر ماکروفر دوو

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
توجه این مطلب یک رپورتاژ آگهی است
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها