ثبت بین المللی اختراع با موسسه نوفن

موسسه نوفن حامی البرز، با هدف ارائه خدمات مالکیت فکری از جمله ثبت اختراع بین المللی تاسیس شده است. این موسسه امکان ارائه خدمات جستجو و ثبت در حوزه‌های مربوط به حقوق مالکیت فکری مانند اختراع و طرح صنعتی در سطح ملی و بین المللی و همچنین طرح دعاوی نقض این حقوق را دارد.

موسسه نوفن حامی البرز با ارئه انواع خدمات مالکیت فکری توسط کادر دارای تجربه در زمینه های ملی و بین المللی این حوزه، در استفاده از مزایای انحصاری دارایی های فکری اشخاص حقیقی و حقوقی شما را یاری خواهد نمود، جهت آشنایی پژوهشگران کشور با اصطلاحات تخصصی این حوزه، دانشنامه مالکیت فکری در پایگاه اطلاع رسانی این موسسه راه اندازی شده است.

همچنین این موسسه خدماتی را در زمینه مشاوره کارآفرینی دانش بنیان به متقاضیانی که می‌خواهند کسب کار خود را با کمک فناوری راه اندازی کنند ارائه می‌دهد. موضوعات قابل ارائه شامل مشاوره، ثبت اختراع ملی و بین المللی، تاسیس شرکت، استقرار در مراکز رشد، پارک های علم و فناوری و در نهایت مشاوره دانش بنیان شدن شرکت می باشد؛ این مشاوره ها به دو صورت حضوری و غیر حضور قابل ارائه است

از سوی دیگر موسسه نوفن در حال راه اندازی سامانه آموزش مجازی جهت ارائه دوره های آموزشی آنلاین در زمینه های مربوط به دانش بنیان نموده است به ارائه مدرک معتبر از مراجع مورد تایید همراه خواهد بود. مخاطبان در هر زمان می‌توانند این دوره ها که از پیش تولید محتوی شده ملاحظه کنند. محتوی آموزشی تهیه شده بر اساس آخرین استاندارد های روز دنیا و به صورت تعاملی می باشد.

منبع این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و دیجی رو مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها