بلیط هواپیما فلای تودی

توسعه تکنولوژی به شما کمک می‌کند تا ملک ایده‌آل خود را سریع‌تر پیدا کنید

با توسعه تکنولوژی، بسیاری از مردم برای رفع نیازهای روز‌مره خود از وب سایت و اپلیکیشن های آنلاین استفاده می ‌کنند. با استفاده از خدمات آنلاین رفت و آمد در سطح شهر کاهش و سرعت در انجام امور افزایش یافته است.

با گسترش دنیای تکنولوژی و رواج کسب و کار های اینترنتی، این مقوله به بازار مسکن هم رسیده. و متقاضیان خرید خانه در تهران و یا سایر شهرهای ایران می توانند با مراجعه به وب سایت و یا اپلیکیشن های درج آگهی املاک، بدون مراجعه حضوری خانه‌ی ایده‌آل خود را جستجو کنند.

خرید ملک به هر نحوی ( خرید ویلا، خرید زمین، خرید واحد های تجاری و …) از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فردی است و اگر اشتباهی در این تصمیم صورت بگیرد می تواند فرد را دچار ضرر و زیان مالی بسیار سنگین و غیر قابل جبران کند. از این رو بررسی تمام جوانب در زمان خرید ملک امری مهم و بسیار ضروری است.

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید در زمان خرید خانه به آن توجه کنید، انتخاب یک وب سایت تبلیغاتی مناسب و قابل اعتماد برای جستجوی ملک است. در زمینه‌ی درج آگهی املاک، دو دسته وب سایت موجود داریم: وب سایت های درج آگهی عمومی و وب سایت های درج آگهی تخصصی.

همان طور که از نام این وب سایت ها مشخص است، به وب سایت هایی که به صورت عمومی فعالیت می‌کنند و علاوه بر آگهی ملک، آگهی های متفرقه دیگری هم مانند: آگهی فروش خودرو، اشیاء، معرفی خدمات و … درج می کنند، وب سایت های درج آگهی عمومی و به وب سایت هایی که به طور تخصصی فقط در یک زمینه‌ی مشخص شده فعالیت می‌کنند، وب سایت های درج‌ آگهی تخصصی گفته می‌شود.

در زمینه‌ی درج آگهی املاک وب سایت های تخصصی بسیار خوبی وجود دارد، که یکی از بهترین آن‌ها وب سایت و اپلیکیشن شابش است. شابش، وب سایت تخصصی درج آگهی املاک در ایران است که علاوه بر درج آگهی املاک خدمات دیگری هم مانند: اطلاع از جدیدترین قیمت های خرید و یا اجاره خانه در تهران، معرفی مشاورین املاک مورد اعتماد در منطقه، معرفی پروژه‌های ساختمانی لوکس و نوساز در کل کشور، امکان برقراری ارتباط سریع با مشاورین املاک و … را ارائه می‌دهد.

توسعه تکنولوژی به شما کمک می‌کند تا ملک ایده‌آل خود را سریع‌تر پیدا کنید

۴ راهکار برای تشخیص یک وب سایت مطمئن

 ۱. نماد الکترونیکی

تفاوتی ندارد که برای خرید کالا به یک وب سایت اینترنتی مراجعه می‌کنید یا برای دریافت خدمات. در هر دو صورت امنیت یک وب سایت از اصلی ترین گزینه هایی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از راهکارهایی که در شناسایی یک وب سایت مطمئن و قابل اعتماد به شما کمک می‌کند، نماد الکترونیکی در وب سایت است. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیتی و اعطای نماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را بر‌عهده دارد. این نماد را در تمامی وب سایت های تایید شده توسط این مرکز می‌توانید مشاهده کنید.

۲. فعال بودن وب سایت

گزینه‌ی دیگری که در شناسایی یک وب سایت مطمئن می تواند به شما کمک کند، فعال بودن آن وب‌سایت است. به عنوان مثال وقتی در گوگل عبارت: خرید آپارتمان در مرزداران را جستجو می‌کنید، لینک های متعددی به شما نمایش داده می شود. با انتخاب یک لینک و وارد شدن به آن وب سایت، می توانید آگهی های موجود، صفحات مربوطه و محتوای کلی وب سایت را بررسی کنید.

اگر تعداد آگهی ها به حد کافی بود و تاریخ انتشار، بروز رسانی هر آگهی مشخص شده بود می ‌توانید به آن وب سایت اعتماد کنید.

۳. مشخصات فرد آگهی دهنده

یک وب سایت خوب و قابل اعتماد وب سایتی است که مشخصات فرد آگهی دهنده در آن به طور کامل و شفاف مشخص شده باشد. به عنوان مثال وقتی در گوگل عبارت: خرید آپارتمان در سازمان برنامه را جستجو می‌کنید، وب سایت شابش به شما نمایش داده می‌شود. با وارد شدن به وب سایت تمامی آگهی ها در کادر مشخص همراه با عکس و مشخصات تماس و واتساپ فرد آگهی دهنده نمایش داده می‌شود.

۴. ارائه خدمات کامل

یک وب سایت خوب، وب سایتی است که علاوه بر درج آگهی خدمات دیگری هم به کاربران ارائه دهد. در زمان انتخاب وب سایت این سوال را از خودتان بپرسید که: این وب سایت، علاوه بر آگهی چه خدمات دیگری در اختیار من قرار می‌دهد؟ و به دنبال‌جواب خود در صفحه اصلی وب سایت باشید. اگر جز نمایش آگهی گزینه‌ی دیگری در وب سایت نبود، یک وب سایت دیگری را برای جستجو انتخاب کنید.

در نتیجه می توان از وب سایت های تخصصی و با کیفیت در زمان جستجوی ملک کمک گرفت و هوشمندانه جستجو کرد. یک وب سایت خوب و باکیفیت می تواند از ابتدا تا انتهای پروسه خرید و یا اجاره مسکن به شما کمک کند و به انجام امور سرعت بخشد.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments