آی پینز

خدمات شرکت طراحی گرافیک

خدمات شرکت طراحی گرافیک چیست؟ یک شرکت طراحی گرافیک 360 درجه چه خدمات و چه کارهایی انجام می‌دهد؟ خدمات طراحی گرافیک یک شرکت حرفه‌ای چیست؟

خدمات شرکت طراحی گرافیک چیست؟ شرکت‌های مختلفی در حوزه گرافیک کار می‌کنند که هرکدام خدمات خاصی را ارائه می‌دهند. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر، تیم سلام گرافیک، شرکت اینپک و مجموعه لوگوداک با کارشناسان هنری متنوعی کار می کنند. هرکدام از این کارشناسان به‌صورت خلاقانه در حوزه خود مشغول به کار هستند و سابقه فعالیت بالایی دارند. خانم سارا دستمالچیان کارشناس ارشد تصویرسازی و جناب آقای محمدکاظم معینی ازغدی کارشناس ارشد طراحی کاراکتر مجموعه سلام گرافیک هستند که سابقه‌ای درخشان در این حوزه دارند. جناب آقای مجتبی ملاکی و خانم آزاده مؤمنی کارشناس‌های ارشد مجموعه لوگو داک و اینپک هستند. همچنین خانم سمیرا خادم به عنوان کارشناس طراحی بسته‌بندی در مجموعه اینپک مشغول فعالیت هستند.

خدمات طراحی تصویرسازی

تصویر سازی از جذاب‌ترین هنرهایی است که می‌توان در تبلیغات، کتاب و مجلات استفاده کرد. سلام گرافیک، ارائه‌دهنده خدمات متنوع در تصویرسازی است که کارشناس حرفه‌ای در این زمینه دارد. سرکار خانم سارا دستمالچیان، تصویرساز باسابقه شرکت طراحی تصویرسازی سلام گرافیک است که فوق‌العاده در این حوزه فعالیت می‌کند. سفارش تصویرسازی توسط کارشناس ارشد سلام گرافیک (سارا دستمالچیان) پیاده‌سازی می‌شود.

تصویرسازی با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که شامل تصویرسازی دیجیتال و تصویرسازی سنتی است. تصویرسازی دیجیتال با استفاده تبلت گرافیکی و قلم نوری انجام می‌شود. تصویرسازی سنتی به‌دلخواه شما، با استفاده از اکریلیک، مداد، آبرنگ و… پیاده‌سازی می­شود. تعرفه طراحی تصویرسازی به نسبت طرح و کیفیت کار متفاوت است اما به طور معمول از ۵۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

طرح‌هایی که در تصویرسازی می‌توان پیاده‌سازی کرد نیازمند خلاقیت بالاست که کارشناس تصویرسازی سلام گرافیک، خانم سارا دستمالچیان باسابقه بالایی که در زمینه نقاشی و تصویرسازی دارند، به هنر و خلاقیت واقف‌اند. تصویر سازی برای هر رده سنی توسط سارا دستمالچیان انجام می‌شود.

تصویر سازی شامل انواع مختلفی دارد که می‌توانید بنا به نیاز خود یکی از این موارد را انتخاب کنید.

  • تصویر سازی تبلیغاتی: کمپین‌های تبلیغاتی نیازمند به تصویر سازی حرفه‌ای و جذاب هستند تا مخاطب را درگیر کنند.
  • تصویر سازی بسته‌بندی: افراد برای جذب مشتری نیازمند به بسته‌بندی شکیل هستند که توسط یک تصویرساز باید به زیبایی پیاده‌سازی شود.
  • تصویر سازی مجله: به جز محتوا که در مجله اهمیت دارد، تصویر سازی مجله هم بسیار قابل اهمیت است و به انتقال راحت‌تر مفاهیم کمک می‌کند.
  • تصویرسازی کتاب: تصویر سازی کتاب شامل تصویر سازی کتاب کودکان، تصویر سازی کتاب نوجوانان و تصویرسازی کتاب بزرگسالان می‌شود. تصویر سازی هرکدام از این کتاب‌ها به نسبت رده سنی خود طراحی می‌شود.
  • تصویر سازی مد: تقریباً می‌توان گفت که تصویر سازی مد از زیرمجموعه‌های تصویر سازی تبلیغاتی به‌حساب می‌آید اما کمی در پیاده سازی آن حساسیت بیشتری لازم است.
  • تصویر سازی سه‌بعدی: تصویر سازی سه بعدی از تصویر سازی های پیشرفته و امروزی است که خواستار زیادی پیدا کرده است. این تصویر سازی بیشتر مناسب تبلیغات است.
  • تصویر سازی دو بعدی: زمانی که تصویر سازی دیجیتال رواج پیدا کرد، عملاً تصویرسازی دو بعدی پیاده سازی می شد. تصویر سازی دوبعدی در نرم‌افزارهای مختلف گرافیکی و با استفاده از قلم نوری و تبلت طراحی می‌شود.

خدمات طراحی کاراکتر

پیاده‌سازی و طراحی کاراکتر از هنرهایی است که توسط هنرمند باید خلق شود. البته طراحی کاراکتر می‌تواند شامل پیاده‌سازی یک شخص شناخته شده باشد یا کاراکتری کاملاً جدید طراحی شود. طراح کاراکتر مجموعه سلام گرافیک، آقای محمدکاظم معینی ازغدی از حرفه‌ای‌ترین اشخاص در این زمینه هستند که سال‌های متوالی به این حرفه مشغول­اند. نمونه کارهای طراحی کاراکتر محمد معینی بسیار گسترده و متنوع است که در صورت لزوم می‌توانید بررسی کنید.

قیمت و تعرفه طراحی کاراکتر از ۱ میلیون تومان آغاز می‌شود و به نسبت طرح خلق شده تغییرپذیر است. طراحی کاراکتر توسط شرکت سلام گرافیک به‌صورت دستی و دیجیتال امکان‌پذیر است و برای هر رده سنی طراحی انجام خواهد شد. نرم‌افزارهای طراحی کاراکتر مختلف است. کارشناس طراح کاراکتر سلام گرافیک (محمدکاظم معینی ازغدی) با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ پیاده‌سازی کاراکترها را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد.

خدمات طراحی لوگو

طراحی لوگو بخشی مهم از برندینگ یک کسب‌وکار است. برای شناخته شدن باید لوگویی حرفه‌ای داشته باشید. در نتیجه باید باکیفیت بالا پیاده‌سازی شود. شرکت طراحی لوگو سلام گرافیک  باسابقه پیشینه خود، در این زمینه بسیار حرفه‌ای عمل کرده و دارای نمونه کارهای متعدد است. کارشناسان ارشد شرکت لوگو داک خانم آزاده مؤمنی و آقای مجتبی ملاکی به‌صورت حرفه‌ای سفارش طراحی لوگو می‌پذیرند. قیمت طراحی لوگو در مجموعه لوگو داک از ۳ میلیون تومان شروع شده و به نسبت طرح لوگو تغییر می‌کند. آزاده مؤمنی و مجتبی ملاکی طراحان لوگوی مجموعه چندین سال است که در این زمینه حرفه‌ای مشغول به کار هستند و مهارت بالایی دارنددر مجموعه گرافیکی لوگو داک، طراحی لوگو با نرم‌افزار illustrator انجام می‌شود. درصورتی‌که کارفرما درخواست نرم‌افزار دیگری برای پیاده‌سازی لوگو داشته باشد، امکان‌پذیر است.

طراحی لوگو فروشگاه آلتون نتورک

خدمات طراحی بسته‌بندی

طراحی بسته‌بندی تکنیک خاصی دارد که برای تحویل یک پروژه حرفه‌ای، باید اصول طراحی بسته‌بندی در آن پیاده‌سازی شود. طراحی بسته‌بندی جذاب به فروش بهتر کمک می‌کند و به محبوبیت کالا کمک می‌کند. تعرفه‌های طراحی بسته‌بندی در شرکت اینپک به نسبت کیفیت کار متفاوت است اما رنج قیمت طراحی بسته‌بندی از ۳ میلیون تومان شروع می‌شود. کارشناسان طراحی بسته‌بندی اینپک به‌صورت حرفه‌ای در این زمینه کار می‌کنند و دارای نمونه کارهای متفاوتی هستند. خانم آزاده مؤمنی، آقای مجتبی ملاکی و خانم سمیرا خادم از کارشناس‌های خبره و حرفه‌ای شرکت اینپک هستند. شرکت طراحی بسته بندی این پک سعی کرده است تا با خلاقیت زیاد طرح هارا تحویل دهد. نتیجه حساسیت و دقت بالای اینپک، مشتری‌های راضی مجموعه هستند که تعداد تقریباً بالایی دارند. طراحان مجموعه اینپک (مجتبی ملاکی، آزاده مؤمنی و سمیرا خادم) از سال ۱۳۹۵ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده‌اند و تاکنون به‌صورت حرفه‌ای پروژه‌های متعددی را پیاده‌سازی می‌کنند. برای اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی با ما تماس بگیرید.

شرکت طراحی بسته بندی این پک

خدمات طراحی گرافیک

استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر، چندین سال است که به‌صورت حرفه‌ای در حوزه گرافیک خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. طراحی گرافیک شامل خدمات مختلف و متنوع زیادی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم.

طراحی هویت بصری

هویت بصری بخش‌های مختلف المان های یک شرکت را در برمی‌گیرد. از جمله لوگو، کارت ویزیت، رنگ سازمان، بسته‌بندی، لباس کار، پوستر و… . همان‌طور که تا الان متوجه شده‌اید، هویت بصری به‌صورت کلی تمام بخش‌های گرافیکی سازمان را پوشش می‌دهد. در نتیجه رنج قیمت و تعرفه هویت بصری بسیار متغیر و گسترده است.

طراحی کارت ویزیت

مهم نیست در چه حوزه کسب‌وکاری فعالیت می‌کنید. برای تقویت بازاریابی کسب‌وکار خود، به کارت ویزیت احتیاج دارید. استودیو میانبر پروژه‌های مختلف طراحی کارت ویزیت داشته و سابقه فوق‌العاده‌ای در این زمینه کسب کرده است.

طراحی پوستر

همان‌طور که می‌دانید پوستر در دیوارهای عمومی نصب می‌شود، پس در معرض دید قرار می‌گیرد. در نتیجه طراحی پوستر بسیار مهم است و باید توسط تیم حرفه‌ای طراحی شود. طراحی پوستر بیشتر برای اطلاع‌رسانی به کار می‌رود.

طراحی ست اداری

یک سازمانی که پرستیژ کاری برای آنها مهم باشد، به دنبال طراحی ست اداری حرفه‌ای است. ست اداری شامل بخش های مختلفی می شود. از جمله کارت ویزیت، پاکت نامه، کارت پرسنلی، کاور، فاکتور و … تمام این موارد قابل تغییر هستند و ممکن است اضافه یا کم شوند. طراحی ست اداری توسط تیم حرفه‌ای سلام گرافیک هم انجام می‌شود.

طراحی تراکت

تراکت به افزایش مخاطب و فروش بیشتر کمک می‌کند. تفاوتی نمی‌کند که کسب‌وکار شما در چه حوزه‌ای باشد. طراحی یک تراکت حرفه‌ای به افزایش حجم مشتریان شما کمک خواهد کرد.

طراحی قالب اینستاگرام

امروزه کسب‌وکارهای زیادی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که به جذب بیشتر مخاطب کمک می‌کند، طراحی خلاق قالب اینستاگرام است. ساخت لی‌اوت اینستاگرام توسط یک فرد حرفه‌ای می‌تواند جذابیت پیج شمارا در نگاه اول کاربر، بیشتر کند.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ از مهم‌ترین بخش‌های یک سازمان با محصول و خدمات مختلف است. جذابیت بصری در کاتالوگ باعث می‌شود محصول یا خدمت به‌درستی پرزنت شود. طراحی کاتالوگ توسط تیم سلام گرافیک به دو شیوه کاتالوگ صنعتی و کاتالوگ تبلیغاتی ارائه می‌شود.

طراحی تبلیغات

اگر برای تبلیغات نیازمند به طراح هستید، تیم سلام گرافیک با خلاقیت خود، طراحی تبلیغات را برعهده می‌گیرند. طراحی تبلیغات شامل رسانه‌های محیطی متنوعی می‌شود.

طراحی پرچم

برخی از کسب‌وکارها به پرچمی سازمانی نیاز دارند. برخی دیگر هم در رویداد و مراسم‌های خاص از پرچم خود برای برندسازی استفاده می‌کنند. طراحی پرچم یکی دیگر از خدمات گرافیکی است که توسط استودیو دیجیتال مارکتینگ میان‌بر انجام می شود.

طراحی لیبل

لیبل یا برچسب تنها شامل کاغذی است که پشت آن چسب دارد. در برخی از بسته‌بندی‌ها برای معرفی کالا و افزایش رضایت مشتری از آن استفاده می‌کنند. طراحی لیبل و برچسب از تخصص‌های تیم سلام گرافیک است.

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک از سری مباحث گرافیکی است که امروزه ترند شده است. طراحی اینفوگرافیک با استفاده از تکنیک های مختلفی پیاده‌سازی می‌شود تا محتوا را به آسان‌ترین روش ممکن به کاربران منتقل کند. با استفاده از طراحی اینفوگرافیک، محتوا سریع‌تر به‌وسیله تصویر ارائه می‌شود.

طراحی پیکتوگرام

پیکتوگرام به‌صورت بسیار ساده و مختصر، مفاهیم را به کاربر منتقل می‌کند. طراحی پیکتوگرام کمک می‌کند تا هر فرد از هر ملیتی متوجه معنی تصویر شود. از نمونه‌های پیکتوگرام می‌توان به علائم راهنمای نقشه یا راهنمایی رانندگی اشاره کرد.

طراحی تقویم و سررسید

طراحی تقویم و سررسید باکیفیت بالا توسط تیم سلام گرافیک انجام می‌شود که طرح‌های متنوعی هم دارد.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
طراح گرافیک
طراح گرافیک
4 ماه قبل

عالی