آی پینز

خرید بسته اینترنت برای دیگران

در حال حاضر سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل با قابلیت‌های متفاوت خود تلاش می‌کنند تا نیازهای مشترکین را در زمینه تلفن همراه و اینترنت مورد نیاز بر طرف کنند.

در این میان اگر قصد دارید برای سایر دوستانتان و خانواده بسته اینترنت خرید کنید، راه‌حل آن آسان است و روش‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. تا پایان این صفحه همراه ما بمانید تا با روش خرید بسته اینترنت برای دیگران بر اساس نوع اپراتور تلفن همراه آشنا شوید.

خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران

برای خرید بسته اینترنت این اپراتور روش‌های مختلف وجود دارد. شما می‌توانید به وب‌سایت رسمی این اپراتور مراجعه کنید یا سرشماره‌های آن را بگیرید و برای فعالیت‌های مختلفی مانند خرید شارژ یا خرید بسته اینترنت برای خودتان یا دیگران اقدام کنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول با #۱*

در این روش ابتدا باید شماره #۱* را روی گوشی تلفن همراه خود بگیرید و بعد از آن گزینه ۵ را وارد کنید. البته می‌توانید به‌صورت مستقیم از همان ابتدا کد #۵*۱* را وارد   وشماره گیری کنید و خرید بسته اینترنت را برای دیگران انجام دهید.

بعد از اینکه این مرحله را پشت سر گذاشتید، بسته‌های مختلفی روی صفحه نمایان می‌شوند که با انتخاب نوع بسته شماره آن را وارد کنید و بسته اینترنت را برای خودتان یا دیگران تهیه نمایید. مزیت این روش برای خرید بسته اینترنت این است که مشترکین نیاز به انجام چندباره عملیات بانکی ندارند و به‌راحتی با این روش می‌توان برای دیگران خرید بسته را انجام داد.

 خرید بسته اینترنت از سایت همراه اول

یکی دیگر از روش‌های معتبر و آسان که می‌توانید برای خرید اینترنت همراه اول به آن مراجعه کنید، سایت رسمی همراه اول است. با استفاده از این سایت امکان خرید بسته اینترنت برای خودتان و برای دیگران و همچنین خرید شارژ وجود دارد.

برای ورود به سایت قبل از هر چیز فیلترشکن‌ها را خاموش کنید تا امکان ورود به سایت رسمی همراه اول فراهم می‌شود. بعد از آن با استفاده از موبایل یا لپ‌تاپ به سایت مراجعه کنید و از بین بسته‌های اینترنتی که وجود دارند گزینه دلخواه را انتخاب نمایید.

حالا شماره موبایل خودتان یا فردی که قصد خرید بسته اینترنت برای او را دارید وارد کنید و هزینه خرید بسته را بپردازید. بعد از آن پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که مقدار بسته و مدت زمان استفاده از آن را به شما اطلاع می‌دهد.

خرید بسته اینترنت برای دیگران

خرید بسته اینترنت ایرانسل برای دیگران

برای خرید بسته اینترنتی اپراتور ایرانسل سه روش مختلف پیش روی شما قرار دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد دستوری #۵۵۵*

اولین روش این است که به سراغ استفاده از کد دستوری #۵۵۵* بروید. برای این کار ابتدا این سرشماره را روی گوشی خود شماره‌گیری کنید و بعد برای خرید اینترنت شماره ۵ را وارد کنید. بعد از آن صفحه‌ای مشاهده خواهید کرد که انواع بسته‌های اینترنتی روی آن نمایش داده شده است. حالا می‌توانید از بین بسته‌های اینترنت‌های یک روزه، هفتگی و ماهانه گزینه دلخواه را انتخاب و عدد آن را وارد کرده و بقیه مراحل خرید را پیش ببرید.

همچنین درصورتی‌که قصد دارید بسته اینترنت برای دیگران بخرید، عدد ۳ را وارد کنید و بعد از آن شماره خطی که می‌خواهید اینترنت برای آن خرید شود وارد نمایید. در مرحله بعدی میزان حجم اینترنت، شماره تلفن دریافت‌کننده و بازه زمانی بسته اینترنت به شما نمایش داده خواهد شد.

درصورتی‌که اطلاعات وارد شده صحیح هستند آن را تایید کنید تا بقیه مراحل خرید انجام شود. در این مرحله پرداخت هزینه را کامل کنید تا اینترنت خریداری شده برای خط مورد نظر فعال شود.

استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

اپراتور ایرانسل برای راحتی کار کاربران و مشترکان خود امکان خرید بسته اینترنت و خرید شارژ را از اپلیکیشن ایرانسل من فراهم کرده است.

بنابراین اگر می‌خواهید خرید بسته اینترنت ایرانسل را برای خطوط دیگران انجام دهید، کافی است که به برنامه ایرانسل من وارد شوید و از منوی پایین صفحه آن خرید بسته را انتخاب کنید. حالا روی گزینه هدیه به دوست ضربه بزنید و در این مرحله شماره ایرانسل فرد مورد نظر را وارد و حجم بسته را تعیین نمایید تا بقیه مراحل پرداخت انجام بگیرد.

خرید بسته اینترنت ایرانسل از طریق وب سایت ایرانسل

یکی دیگر از روش‌های سریع، راحت و آنلاین برای خرید شارژ  و خرید بسته اینترنت برای دیگران این است که به وب‌سایت رسمی اپراتور ایرانسل مراجعه کنید و بسته اینترنت مورد نظر خودتان را به همراه شماره فردی که می‌خواهید برایش اینترنت بخرید وارد کنید. بعد از اینکه مراحل پرداخت را پشت سر گذاشتید، اینترنت خط مورد نظر فعال خواهد شد.

خرید بسته اینترنت رایتل برای دیگران

برای خرید بسته اینترنت یا خرید شارژ از اپراتور رایتل نیز چند روش قابل استفاده است. یکی از سریع‌ترین روش‌ها این است که به‌صورت مستقیم به وب‌سایت رسمی شرکت رایتل مراجعه کنید و بعد از آن با وارد کردن شماره تلفن همراه خودتان یا فردی که قصد خرید اینترنت برایش دارید، مراحل خرید را پیش ببرید.

علاوه بر آن کدهای دستوری متعددی در رایتل تعریف شده که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فعالیت‌های مختلف این اپراتور را انجام دهید. به‌طور مثال برای خرید بسته اینترنت یا خرید شارژ یا استعلام ( اینترنت، شارژ/ صورت‌حساب، مکالمه و پیامک) باید کد دستوری *200# را شماره‌گیری کنید.

همچنین برای استعلام شماره سیم‌کارت، مدیریت دستگاه تلفن همراه، رومینگ بین‌الملل و سایر موارد با مراجعه به سایت رسمی این شرکت می‌توانید عملیات مختلف مدیریت سیم‌کارت خودتان را انجام دهید.

راه سریع برای خرید بسته اینترنت

اگرچه شرکت‌های اپراتور تلفن همراه برای راحتی کاربران خود امکان استفاده از کدهای دستوری، اپلیکیشن و صفحه رسمی را برای خرید بسته اینترنت و خرید شارژ یا سایر فعالیت‌ها فراهم کردند؛ اما محدودیت‌هایی نیز در این روش‌های خرید وجود دارد.

موضوع این است که هرکدام از این اپراتور‌ها فقط کاربران و مشترکان خود را تحت پوشش قرار می‌دهند. بنابراین به‌طور همزمان امکان خرید بسته اینترنت یا خرید شارژ برای اپراتور‌های مختلف وجود ندارد. در این شرایط پیشنهاد بهترین است که به سراغ اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های پرداخت معتبر بروید که امکان خرید خدمات انواع اپراتورها را به‌طور همزمان فراهم می‌کنند.

دیجی پی راه هوشمندانه راه خرید بسته اینترنت برای دیگران

یکی از روش‌های سریع و آسان برای خرید شارژ یا خرید بسته اینترنت برای دیگران این است که به وب‌سایت دیجی پی مراجعه کنید و بعد از انتخاب نوع سیم کارت بر اساس اپراتور رایتل، همراه اول یا ایرانسل و همچنین نوع سیم کارت از نظر اعتباری یا دائمی بودن عملیات خرید شارژ یا خرید بسته اینترنت را پیش ببرید.

بعد از اینکه شماره تلفن همراه را وارد کنید، فرایند خرید بسته به‌سرعت و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. البته می‌توانید اپلیکیشن دیجی پی را دانلود کنید و از مزایای خریدی راحت و آسان برخوردار شوید. در اپلیکیشن و وب‌سایت دیجی پی بسته‌های اینترنتی متنوع اپراتور‌های مختلف پیش روی شما قرار می‌گیرند و می‌توانید در کمترین زمان ممکن برای خودتان یا دیگران خرید بسته را انجام دهید.

بعد از اینکه مراحل خرید کامل شد، رسیدی از اپلیکیشن و وب‌سایت دیجی پی دریافت می‌کنید که تراکنش‌های خرید شامل مدت زمان، جزئیات بسته و کد رهگیری روی آن نمایش داده شده است.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها