خرید بهترین دستگاه کاتر پلاتر برای برش استیکر

خرید بهترین دستگاه کاتر پلاتر برای برش استیکر یکی از مهمترین تصمیماتی است که با آن روبرو خواهید شد. یک کاتر پلاتر با کیفیت می‌تواند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند اما بالعکس، خرید یک محصول نامناسب به معنای صرف هزینه بیهوده است. پس چه معیارهایی را باید اتخاذ کنید یا محصول مورد نظر شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که متناسب با نیازهایتان باشد؟ برای پاسخ به این پرسش و کمک به شما، ما به راهنمای خرید بهترین دستگاه کاتر پلاتر برای برش استیکر می‌پردازیم.

دستگاه برش استیکر چیست؟

دستگاه برش استیکر دیجیتال است که برای برش و ترسیم استیکر را استفاده می‌شود. کلمه کاتر به معنای برش و پلاتر به معنای ترسیم اشکال و خطوط است. این دستگاه از یک تیغ به قطر یک سوزن و یک قلم یا خودکار تشکیل شده است. از این دستگاه در شرکت‌های تبلیغاتی برای استیکر و برچسب استفاده می‌شود. این استیکر اغلب به عنوان برند، نام فروشگاه، اطلاعات تماس و غیره در شیشه مغازه به کار گرفته می‌شود. همچنین، دستگاه کاتر پلاتر برای برش استیکر جهت چسباندن روی تیشرت، کتاب و غیره نیز کاربرد دارد.

نکات مهم در خرید دستگاه کاتر پلاتر

مهم است که قبل از انتخاب بهترین دستگاه برش استیکر، نکات مهم در آن را در نظر بگیرید:

تعیین اندازه کار

نسبت به میانگین اندازه کاری که انجام می‌دهید، باید دستگاهی با عرض مناسب را تهیه کنید. اگر کار شما در اکثر موارد مربوط به آگهی و علائم است، دستگاه با عرض کم و متوسط را خریداری کنید وگرنه برای امور دیگر می‌توانید دستگاه با عرض بیشتر را خریداری کنید. عرض‌های 60 و 100 سانتی‌متری در بازار بیشتر رایج بازار هستند. افزایش عرض دستگاه به معنای بالا رفتن قیمت دستگاه کاتر پلاتر است.

قدرت فشار تیغه

یکی از فاکتورهای مهم در خرید کاتر پلاتر، قدرت فشار تیغه است. هر چه این فشار بیشتر باشد، امکان برش ورق‌های ضخیم مانند طلق و مقوا نیز راح‌تر و دقیق‌تر خواهد بود. یک دستگاه کاتر پلاتر باکیفیت باید خطوط برش را با دقت بالایی انجام دهد. پس باید مطمئن باشید دستگاهی مورد نظر شما نوع متریال را به خوبی برش می‌دهد. دستگاه‌های باکیفیت قابلیت تنظیم فشار دارند و برای برش انواع متریال استفاده می‌شوند.

قدرت فشار تیغ کاترپلاتر شرکت رولند

مشخصات دستگاه

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در خرید دستگاه برش استیکر، مقدار حافظه دستگاه و سرعت پردازشگر آن است. حافظه و قدرت پردازشگر به معنای کیفیت بالای دستگاه است. توصیه می‌شود دستگاهی تهیه کنید که دارای حداقل یک گیگابایت حافظه و پردازشگر با سرعت حداقل 533 مگاهرتز باشد.

موتور دستگاه

دستگاه‌های کاتر پلاتر دارای دو نوع موتور از جمله سروو موتور و استپ موتور هستند. این دو موتور از نظر کارایی تفاوت زیادی با هم ندارند ولی دستگاه‌هایی که دارای سروو موتور هستند، صدا کمتر و کارایی بهتری را ارائه می‌دهند. همچنین، قیمت موتورهای سروو گران‌تر از موتورهای استپ است.

موتور دستگاه کاترپلاتر CE7000

برند دستگاه

برند در خرید بهترین دستگاه کاتر پلاتر برای برش استیکر بسیار مهم است. اغلب برندهای آمریکایی و ژاپنی بهتر هستند اما برندهای چینی به دلیل کیفیت پایین‌تر، قیمت کمتری نیز دارند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ برندهای باکیفیت آمریکایی و ژاپنی مانند سوما، گرافتک و رولند بروید تا یک عمر از دستگاه خود استفاده کرده و رضایت کامل داشته باشید.

برای خرید بهترین دستگاه کاتر پلاتر به کجا مراجعه کنیم؟

شرکت آمال پویش با نام تجاری ایران کاتر توانسته از سال 1381 در ارائه انواع کاتر پلاترها، دستگاه‌های چاپ و برش تبلیغاتی با دقت بسیار بالا فعالیت کنید. این شرکت نماینده رسمی واردات و فروش کاترپلاترهای دقیق و پرسرعت از شرکت های معتبر و ممتاز جهانی است. ایران کاتر نمایندگی‌های برندهای زیر را بر عهده دارد:

ایران کاتر علاوه بر فروش بهترین برندهای دستگاه برش استیکر، در تامین قطعات نیز پیشرو است. تمرکز بر تامین قطعات یدکی و پشتیبانی کاتر پلاترهای آریسو، میماکی و غیره در ایران، باعث شده است تا ایران کاتر بخش عظیمی از نیازهای امروز کشور را تامین کند. اکنون می‌توانید از ایران کاتر برای خرید بهترین دستگاه کاتر پلاتر برای برش استیکر استفاده کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها