خرید بیت کوین همیشه بهترین گزینه نیست! معرفی رمز ارزهای آینده دار!

بازار ارزهای دیجیتال را باید یک بازار جذاب دانست. افراد در صورتی که اقدام به خرید و نگهداری رمز ارزهای آینده دار کنند، می‌توانند به سود مناسبی دست پیدا کنند. بیت کوین را باید پادشاه دنیای کریپتوکارنسی دانست که تقریباً همه افراد نام آن را بارها شنیده اند. اما باید بدانید که با توجه به قیمت فعلی بیت کوین و امکان رشد مناسب و بسیار بیشتر برخی ارزهای دیجیتال، بسیاری از کارشناسان دیگر بیت کوین را به عنوان بهترین گزینه معرفی نمی‌کنند. در این مطلب قصد داریم تا چند رمز ارز آینده دار را معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب رمز ارزهای آینده دار

هر فرد با توجه به دانش، اطلاعات از بازار، دسترسی‌ها و بسیاری موارد دیگر، ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کند. باید خاطر نشان کنیم که قبل از خرید بیت کوین یا آلت کوین‌ها حتماً به موارد مهم تحلیل تکنیکال و فاندامنتال توجه داشته باشید. با رشد قیمت بیت کوین تقریباً قیمت تمام آلت کوین‌ها افزایش پیدا می‌کند.

اما برخی از آن‌ها رشد بسیار مناسب و خوبی را تجربه می‌کنند و برخی دیگر تنها چند درصد به قیمت آن‌ها افزوده می‌شود. توجه به برخی نکات می‌تواند سبب شود که رمز ارزهای آینده دار را در موقع مناسب پیدا کنید. سرمایه گذاری در زمان مناسب روی این کوین‌ها و توکن‌ها سبب خواهد شد که بتوانید سود مناسبی دریافت کنید. از مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب رمز ارزها به آن‌ها توجه داشت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تیم مؤسس
 • تیم توسعه دهنده
 • موارد استفاده و کاربرد آن برای رفع مشکلات
 • کیفیت حل مشکل توسط پروژه
 • وضعیت رقبا
 • مزیت رقابتی آن در برابر رقبا
 • شرکا و سرمایه گذاران
 • تحلیل تکنیکال و امکان رشد بلند مدت
 • تحلیل فاندامنتال و توجه به اخبار
 • میزان تقاضا
 • مقیاس پذیری

معرفی 6 مورد از ارزهای دیجیتال آینده دار

رمز ارزهای بسیاری در دنیای کریپتوکارنسی وجود دارند که هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. اما همه آن‌ها را نمی‌توان گزینه‌های جذاب و مناسب برای سرمایه گذاری دانست. برخی از رمز ارزها با توجه به موارد مختلف مانند تحلیل فاندامنتال، پروژه‌های قوی، استقبال عمومی و تحلیل‌های تکنیکال امکان رشد بیشتری از سایر رمز ارزها دارند. البته باید بدانید که این رمز ارزهایی که در این مطلب معرفی می‌کنیم، تنها احتمال رشد مناسبی دارند.

با توجه به این که موارد بسیاری مانند قانون گذاری، جنگ و تورم تأثیر بسیاری روی بازار ارزهای دیجیتال دارند، ممکن است شرایط به شکل دلخواه افراد پیش نرود. پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال، حتماً با یک متخصص مشورت کنید. برخی از رمز ارزهای آینده دار عبارتند از:

1-ارز دیجیتال اتریوم

قطعاً یکی از آینده دار ترین ارزهای دیجیتال اتریوم است. بسیاری از افراد اعتقاد دارند با توجه به کارایی بالای اتریوم، این ارز دیجیتال می‌تواند در دراز مدت تاج پادشاهی را از بیت کوین بگیرد. توجه به نمودار قیمت بیت کوین به اتریوم نیز نشان می‌دهد که اتریوم به مرور در حال قدرت گرفتن است. به همین دلیل اغلب کاربران اقدام به فروش بیت کوین خود کرده اند تا به جای آن اتریوم خریداری کنند.

خرید بیت کوین همیشه بهترین گزینه نیست! معرفی رمز ارزهای آینده دار!

البته این کار با توجه به سلیقه و تحلیل فرد انجام می‌شود و نمی‌توان آن را امری قطعی دانست. اتریوم با ایجاد امکان ساخت قراردادهای هوشمند، دی اپ‌ها، خرید و فروش ان اف تی‌ها و بسیاری موارد دیگر توانسته نقش مهمی در بازار کریپتوکارنسی ایفا کند. این موارد در کنار به روز رسانی‌های مناسب شبکه این کوین سبب شده اند تا تعداد علاقه مندان به آن به صورت لحظه ای افزایش پیدا کنند.

2- بایننس کوین

بایننس کوین را باید یکی دیگر از رمز ارزهای آینده دار دانست. صرافی بایننس را باید بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال دانست که به دلیل ارائه خدمات مناسب بسیاری افراد از آن به عنوان معتبر ترین و قابل اعتماد ترین صرافی یاد می‌کنند. همین موارد سبب شده اند تا کوین ساخته شده توسط این صرافی هم اعتبار بالایی داشته باشد و بسیاری آن را یکی از آینده دارترین ارزهای دیجیتال بدانند که با خرید آن می‌توانند سود مناسبی کسب کنند.

3- کاردانو یا آدا

شبکه کاردانو را که رمز ارز اختصاصی آن ادا (ADA) نام دارد، می‌توان به عنوان یکی دیگر از شبکه‌های جذاب دنیای کریپتوکارنسی نام برد. این شبکه که بسیاری آن را مهم ترین رقیب اتریوم می‌دانند، توسط یکی از اعضای مؤسس اتریوم ساخته شده و توسعه پیدا کرده است. این شبکه در حال حاضر برخی امکانات و خدماتی را به کاربران ارائه می‌دهد که اتریوم در به روز رسانی‌های آینده خود به دنبال اجرای آن‌هاست.

خرید بیت کوین همیشه بهترین گزینه نیست! معرفی رمز ارزهای آینده دار!

همین امر سبب شده که بسیاری افراد احتمال رشد کوین این شبکه یعنی آدا را بدهند و از آن به عنوان یکی از رمز ارزهای آینده دار نام ببرند. با توجه به قیمت پایین آدا در مقایسه با اتریوم، بیت کوین و بایننس کوین، بسیاری از افراد به خرید این کوین علاقه بیشتری نشان می‌دهند و همین امر نیز می‌تواند در افزایش قیمت مناسب و زیاد آن نقش داشته باشد.

4- چین لینک

چین لینک (Chainlink) را باید یکی دیگر از رمز ارزهای آینده دار دانست. چین لینک با استفاده از اوراکل این قابلیت را به کاربران داده است تا بتوانند از اطلاعات خارج از شبکه بلاک چین در این شبکه استفاده کنند. معرفی چین لینک باعث به پا شدن سر و صدای بسیاری در بازار شد.

چین لینک در بولران قبلی توانست رشد قیمت بسیاری را تجربه کند اما با شروع روند نزولی بیت کوین، قیمت این کوین نیز کاهش بسیاری داشت و همین امر سبب شده تا اختلاف قیمت زیادی با سقف قیمت تاریخی خود داشته باشد و بتواند سود مناسبی را عاید خریداران کند.

5- ریپل (XRP)

بسیاری از افراد از ریپل به دلیل مشکلاتی که در دادگاه داشت، قطع امید کرده اند. قیمت کوین شبکه ریپل یعنی (XRP) در چند سال گذشته افت و خیز زیادی نداشته و رشد مناسبی را تجربه نکرده است. همین موارد سبب شده تا بسیاری از کارشناسان اعتقاد داشته باشند که این کوین می‌تواند رشد بسیار مناسبی را تجربه کند.

6- آوالانچ

آوالانچ (Avalanche) یکی دیگر از رمز ارزهای آینده دار است. این رمز ارز در حال رقابت با اتریوم است و خدمات مشابهی با آن را ارائه می‌دهد. این شبکه که می‌تواند از چندین شبکه مالی جهانی پشتیبانی کند با مشکلات عجیب سایر رقبایش مواجه نشده است و همین امر سبب شده تا توجه به آن افزایش پیدا کند.

پایداری، قابلیت رقابت با اتریوم و حل برخی مشکلات در خصوص بهبود شبکه و افزایش پایداری را باید از مهم ترین دلایلی دانست که باعث خواهند شد تا قیمت آوا در سال‌های آینده رشد مناسبی داشته باشد.

جمع بندی

افراد بسیاری در سال‌های گذشته با خرید و فروش بیت کوین توانسته اند سود مناسبی کسب کنند. در حال حاضر و با توجه به قیمت بیت کوین، خرید ارز دیجیتال بیت کوین دیگر به عنوان بهترین گزینه برای کسب سود از کریپتوکارنسی معرفی نمی‌شود. در چند ماه اخیر میزان توجه به رمز ارزهای آینده دار و جذابی مانند اتریوم، بایننس کوین، آدا، ریپل و آوا افزایش چشمگیری پیدا کرده است. این کوین‌ها می‌توانند در بولران بعدی رشدی بسیار مناسبی را تجربه کنند.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها