چطور در کلاب هاوس فروش خود را چند برابر کنیم؟

کلاب هاوس یکی از شبکه های اجتماعی پر سروصدای این روز هاست که فرصت فوق العاده ای را برای دیده شدن فراهم می کند. اگر شما هم می خواهید از این پلتفرم در جهت دیده شدن بیشتر و افزایش درآمد تان استفاده کنید، این مقاله را از دست ندهید چرا که قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که چطور در کلاب هاوس فروش خود را چند برابر کنیم.

بازاریابی در کلاب هاوس

در هر پلتفرمی که مشغول به فعالیت هستید، باید نقاط قوت و ضعف و ظرفیت های آن را به خوبی بشناسید تا بتوانید از طریق آن بازاریابی و کسب درآمد کنید.

به عنوان مثال، شما نمی توانید در اپلیکیشن کلاب هاوس با استفاده از ساخت ویدئو کسب درآمد کنید چرا که کلاب هاوس یک پلتفرم صوتی است. در نتیجه بهتر است تمام تمرکز خود را بر روی مهارت های کلامی و ارتباطی بگذارید.

برای اینکه بتوانید در این پلتفرم برای برند یا کسب و کار خود بازاریابی کنید و درآمد خود را افزایش دهید، باید پیج شما دیده شود و به عبارتی فالوور هایتان افزایش یابند. در ادامه ما راه هایی را برای افزایش فالوور کلاب هاوس به شما معرفی می کنیم.

 1. با فضای کلاب هاوس آشنا شوید
  بهتر است در ابتدا و پیش از هرچیز، یک یا دو روز وقت بگذارید و با امکانات و ظرفیت های کلاب هاوس آشنا شوید. به خصوص اگر در این پلتفرم تازه وارد هستید. این مسئله کمک می کند که بتوانید حرفه ای تر در این فضا رفتار کنید. فرض کنید وارد یک روم شده اید و قصد دارید صحبت کنید. اگر ندانید که چگونه می توانید در روم صحبت کنید، چطور می خواهید برای کسب و کار خود بازاریابی کنید؟!
 2. تبلیغات کنید
  شما می توانید به روش های مختلفی برای کسب و کار خود در کلاب هاوس تبلیغات کنید. یکی از روش های بسیار متداول آن است که از شخصی که فالوور های بالا دارد بخواهید که شما را به فالوور هایش معرفی کند.
  اما ما روشی بهتر را به شما پیشنهاد می دهیم. بهتر است که شما ابتدا کلاب ها و روم های پرطرفدار در حوزه کاری خود و یا مرتبط با دانش خود را پیدا کنید.
  سپس وارد این روم شوید و با استفاده از گزینه Raise hand اجازه صحبت کردن بگیرید. هنگامی که نوبت به صحبت کردن شما شد، ابتدا بسیار کوتاه و مختصر خود و حوزه تخصصی تان را معرفی کنید. در ادامه مقداری از دانش تخصصی خود درباره موضوع روم را در اختیار شنوندگان و حاضران در روم قرار دهید.
  در پایان می توانید به شنوندگان بگویید که اگر به این اطلاعات علاقه دارند، می توانند شما را دنبال کنند و در روم هایی که درباره این موضوع برگزار می کنید، شرکت کنند.
 3. در پلتفرم های دیگر تبلیغ کنید
  شما می توانید با قرار دادن آیدی کلاب هاوس خود در شبکه های اجتماعی دیگر تان نظیر توییتر، اینستاگرام، تلگرام و… برای خود جذب مخاطب کنید.
  همچنین می توانید روم هایی که تشکیل می دهید را در این شبکه های اجتماعی از قبل اطلاع رسانی کنید.
  چطور در کلاب هاوس فروش خود را چند برابر کنیم؟
 4. روم های آموزشی برگزار کنید
  به عنوان مثال اگر شما به فروش محصولات چرم اشتغال دارید، می توانید روم های آموزشی در خصوص چگونگی تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی برگزار کنید و به طور کلی اطلاعاتی را درمورد چرم و فواید استفاده از آن در اختیار افراد بگذارید و در پایان محصولات خود را نیز به آن ها معرفی کنید تا فروش شما افزایش یابد.
  یا ممکن است شما تخصصی درباره ارز های دیجیتال داشته باشید. می توانید روم های آموزشی را درباره این موضوع برگزار کنید اما تمام اطلاعات را به مخاطبان ندهید. در پایان جلسات آن ها را به خرید دوره های آموزشی خود و یا مشاوره گرفتن از خودتان تشویق کنید.
  حتی ممکن است شما یک معلم و آموزشگر زبان باشید. می توانید با برگزاری روم های آموزش زبان در کلاب هاس، افراد زیادی را به خریدن دوره های آموزشی خود و یا شرکت در کلاس های حضوری تان تشویق کنید.
 5. راه های تماس و برقراری ارتباط را در اختیار مخاطبان قرار دهید
  در بایو کلاب هاوس خود، اطلاعات تماس، وبسایت، آدرس اکانت های خود در شبکه های اجتماعی دیگر و بقیه راه های ارتباطی را قرار دهید.
  این مسئله باعث می شود که مخاطبان در صورت نیاز به همکاری با شما و یا استفاده از خدمات تان، به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.
 6. گرفتن بازخورد از مخاطبان
  شما می توانید با گرفتن بازخورد از مخاطبان در روم ها و یا از طریق پیام خصوصی، نقاط ضعف خود را بهبود ببخشید و نقاط قوت تان را نیز قوی تر کنید. درنتیجه می توانید فروش خود را چندین برابر کنید و خدمات بهتری به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهید.
 7. فالوور بخرید

خرید فالوور کلاب هاوس، روشی است که این روز ها بسیاری از افراد به آن روی می آورند تا بتوانند خود را در میان مخاطبان مطرح کنند (از جمله های سایت مطرح در این زمینه فالوکمپ است که خدمات خوبی در زمینه های شبکه های اجتماعی ارایه می دهد).

حتی تعداد زیادی از بلاگر ها و افراد معروف هستند که برای دیده شدن بیشتر، اقدام به خرید فالوور می کنند.

خریدن فالوور برای اکانت کلاب هاوس تان، باعث می شود افراد جدیدی که اکانت و پیج شما را می بینند، بیشتر به شما اعتماد کنند و در واقع اعتبار بیشتری نزد مخاطبان داشته باشید.

بنابراین شما می توانید با خرید فالوور کلاب هاوس، راه را برای خود هموار تر کنید و سریع تر از رقبایتان دیده شوید و جایگاه بهتری پیدا کنید.

خرید فالوور کلاب هاوس

چگونه فالوور کلاب هاوس بخریم؟ (سایت های خرید فالوور کلاب هاوس)

در حال حاضر سایت های زیادی وجود ندارند که خدمات کلاب هاوس از جمله خرید فالوور کلاب هاوس را ارائه دهند. اما یکی از سایت های معتبر در این زمینه، سایت فالوکمپ است.

این سایت با ارائه بسته های باکیفیت خرید فالوور کلاب هاوس، به شما کمک می کند از رقبای خود جلو بیفتید و بیشتر دیده شوید در نتیجه درآمد شما از طریق کلاب هاوس چندین برابر می شود.

یکی از نقاط قوت این سایت این است که فالوور های خریداری شده را آرام آرام به پیج شما تزریق می کند در نتیجه فعالیت شما ربات گونه به نظر نخواهد آمد و کاملا طبیعی خواهد بود.

همچنین اکانت هایی که به عنوان فالوور به پیج شما تزریق می شوند اکانت های طبیعی هستند و ریزش بسیار کمی دارند. شما می توانید به راحتی بسته مورد نظر خود را سفارش داده و شاهد رشد سریع خود در شبکه اجتماعی کلاب هاوس باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که با مشورت کردن با پشتیبانی سایت قبل از خرید، از خرید بهتر مطمئن شوید.

سخن آخر

در این مقاله روش هایی را به شما آموزش دادیم که با استفاده از آن ها بتوانید فروش خود را در کلاب هاوس چند برابر کنید. بازاریابی در کلاب هاوس فرصتی استثنائی است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید به سرعت رشد کنید و دیده شوید تا درآمد بهتری داشته باشید.

امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشند و به شما در جهت بهبود کسب و کارتان کمک کنند. شما می توانید تجربیات خود از خرید فالوور کلاب هاوس را با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

 • بازاریابی در کلاب هاوس چگونه است؟
  برای بازاریابی در کلاب هاوس می توانید از روش هایی مانند تبلیغات در پلتفرم های دیگر، خرید فالوور، صحبت کردن در روم های پرمخاطب و… استفاده کنید.
 • از چه سایتی فالوور کلاب هاوس بخریم؟
  برخی از سایت های معتبری که بسته های باکیفیت فالوور کلاب هاوس را به شما ارائه می دهند می توانند برای شما مفید باشند. مانند followcamp.com
 • خرید فالوور کلاب هاوس چه مزایایی دارد؟
  خرید فالوور سرعت رشد شما در کلاب هاوس را افزایش می دهد و باعث دیده شدن شما و افزایش درآمد و فروش تان می شود.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم
مریم
1 سال قبل

عالی بود ممنون از توضیحاتتون

سارا
سارا
1 سال قبل

چندوقت دیگه کلاب هاوس هم مثل اینستاگرام ی منبع درامد فوق العاده میشه چقد خوب که با این مطلب برخورد کردم و نکته های جالبی یاد گرفتم ممنونم ازتون❤️?