با دستگاه تصویه هوای ال‌جی Aqua؛ هوایی پاک را به خانواده خود اهدا کنید

دستگاه تصویه هوای ال‌جی Aqua

یکی از مباحث مهمی که این روزها به دغدغه اصلی مردم کلان‌شهرها تبدیل شده، آلودگی هوا است. میزان اهمیت پاکیزگی هوا به خصوص در مواقعی که تعداد روزهای سالم شهری مانند تهران در طول سال به کمتر از 10 روز می‌رسد، باید فکرهای اساسی برای این قضیه خطرناک کرد.

از مهم‌ترین راه‌هایی که برای جلوگیری از این قضیه می‌توان پیشنهاد کرد، عدم بیرون آوردن وسایل نقلیه تک سرنشین از پارکینگ منازل و استفاده از وسایل نقلیه عمومی در عوض آن است که می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود. علاوه بر این عوامل طبیعی نظیر ریزگر و گرد و غبار نیز موجب می‌شود تا بیماری‌های خطرناک تنفسی همواره مردم جامعه تهدید کند. در حالی که همواره فکر می‌کنیم این آلودگی‌ها مربوط به هوای بیرون است، بسیاری از تحقیقات روز دنیا ادعا می‌کنند که این آلودگی به داخل منزل شما هم ورود می‌کنند و حتی این آلودگی‌ها 25 الی 100 درصد بیشتر از آلودگی‌های فضای بیرونی است.

دلیل اصلی این آلودگی‌های موجود در منزل، فیلتر نشدن و عدم تهویه مناسب محیط داخلی و محدود خانه‌ها است که می‌تواند بیش از 1500 نوع مواد آلوده کننده را در خانه‌ی شما جای دهد تا همواره تهدید جدی برای سلامت شما و خانواده شما باشد. از سوی دیگر بسیاری از عوامل دیگر نظیر حیوانات خانگی، مواد شوینده، کشیدن سیگار و غیره را نیز می‌توانیم به این موارد اضافه کنیم. ال‌جی قصد دارد با عرضه محصولی جدید به نام دستگاه تصفیه هوای ال‌جی آکوا PH-U450WN تجربه تنفس در هوای پاک و سالم را به شما اهدا کند.

دستگاه تصویه هوای ال‌جی Aqua

بدون شک یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید این محصولات شرکت ال‌جی است که پیشرفته ترین تکنولوژی ها را در تصفیه هوای خود را بکار گرفته است. یکی از این مدلها با محفظه شفاف خود این امکان را فراهم میسازد تا کل مراحل تمیز شدن هوا بوسیله دستگاه را از نزدیک شاهد باشید. با استفاده از فناوری پیشرفته چند مرحله ای سیستم تصفیه هوا، آلودگی‌ها و آلاینده های مضر را به حداقل خود برسانید. همچنین سیستم آبی Aqua-Cyclone نه تنها به حذف مواد شیمیایی و آلوده کننده هوا کمک می‌کند بلکه میزان رطوبت خانه را نیز در سطح مناسب نگه می‌دارد.

دستگاه تصویه هوای ال‌جی Aqua

با استفاده از این دستگاه تمامی گاز‌های سمی متصاعد شده در محیط خانه شما فیلتر شده و سپس هوای کاملاً پاک را به شما ارائه می‌دهد. فیلترهای تعبیه شده در این دستگاه به شما اجازه خواهند داد تا به لطف سیستم Semi-Permanent آن‌ها را جدا کرده و بشویید تا مدت 10 سال از آن‌ها به همین روال بدون نیاز به هزینه اضافی استفاده کنید.