بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان فنی و حرفه ای کدام است؟

در میان بازار پر درآمد هوشمند سازی ساختمان (bms)، افراد بسیاری که می‌خواهند تازه وارد این حوزه شوند می‌پرسند: بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان کدام است؟ یا بهترین مراکز برگزار کننده دوره های هوشمند سازی کدام هستند؟ شما تنها نیستید! این سوالات تقریبا در ذهن همه افراد ایجاد می‌شود بنابراین سعی کرده‌ایم در ادامه به صورت کامل در این مورد توضیح دهیم.

حال چرا باید به دنبال بهترین دوره هوشمند سازی خانه باشیم؟ باید بگوییم هوشمند سازی خانه یا ساختمان یکی از شغل‌های جدید بوده که بازار کار بسیار داغی هم دارد اما برای ورود به آن باید مهارت‌ها را به صورت کامل و درست یاد بگیرید.

اگر بتوانید در بهترین و کامل ترین دوره هوشمند سازی ساختمان شرکت کنید می‌توانید به این مورد امیدوار باشید که پس از مدت کوتاهی شما هم از درآمد بسیار بالایی برخوردار خواهید شد. اما حتما قبل از هر چیزی به چند نکته مهم که در ادامه به آن اشاره کرده‌ایم توجه نمایید.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان چه ویژگی هایی دارد؟

آموزشگاه‌های مختلف فعال در زمینه برگزاری دوره برق ساختمان یا مراکز بسیاری هر روزه کلاس‌های فنی حرفه ای یا مباحثی درمورد هوشمند سازی ساختمان را آموزش می‌دهند اما چطور می‌توان تشخیص داد کدام دوره بهتر و از کیفیت خوبی برخوردار است؟ در ادامه به ویژگی‌های بهترین دوره هوشمند سازی خانه (ساختمان) پرداخته‌ایم:

  • دوره‌ها باید در یک کلاس مجهز یا کارگاه‎های دارای تجهیزات مربوط به هوشمند سازی شامل سنسورهای هوشمند، کیت هوشمند و … برگزار شوند. تا مهارت‌ها به صورت عملی آموزش داده شود.
  • دوره باید دارای پیشتیبانی مناسب پس از پایان کلاس های آموزشی باشد.
  • تمامی مباحثی که قرار است در طی دوره گفته شود باید در همان ابتدا و شروع ثبت نام مشخص و فصل بندی شده باشد.
  • دوره باید دارای اساتید متخصص و مجرب باشد.
  • حتما در دوره باید مباحث هم به صورت تئوری گفته شود و هم به صورت عملی زیر نظر استاد توسط هنرجو انجام شود.
  • پس از پایان دوره به هنرجو مدرک معتبر بین المللی از سازمان فنی حرفه‌ای کشور اعطا گردد.

 

“ویدئو توضیحات آموزشگاه برق ساختمان فنی حرفه ای دارالفنون در مورد شرکت در این کلاسها”

انتخاب بهترین دوره برای یادگیری مفاهیم هوشمند سازی به این معنی نیست که دوره‌ها از قیمت خیلی کمی برخوردار باشد. در بسیاری از مواقع افراد سودجو با ارائه قیمت‌های ارزان سعی در ترغیب افراد برای شرکت در دوره ها را دارند. بنابراین می‌توان گفت یک آموزشگاه معتبر براساس مباحثی که قرار است آموزش دهد و با توجه به نحوه آموزش خود هزینه مناسب را دریافت می‌کند.

مزایای شرکت در بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان (خانه)

تا اینجا در مورد انتخاب و ویژگی‌های یک دوره خوب صحبت کردیم اما در صورتی که بتوانید در بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان فنی و حرفه ای شرکت کنید مهارتهای bms (هوشمند سازی ساختمان) را به صورت کامل یاد می‌گیرید و این مورد سبب می شود شما با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار شوید همچنین مزیت های دیگر هم برای شما به همراه خواهد داشت.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان فنی و حرفه ای کدام است؟

بهترین دوره هوشند سازی ساختمان (bms)؛ عبارت است از شرکت هنر جو در بهترین مراکز برگزار کننده دوره های هوشمند سازی برای یادگیری کامل مهارت‌های مربوط به هوشمند سازی خانه، سیستم برق هوشند سازی، تجهیزات هوشمند سازی و … زیر نظر اساتید خبره و متخصص. طبق بررسی‌های انجام شده بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان فنی و حرفه ای دارای مزیت‌هایی مانند اعطای مدرک معتبر، ورود به بازار پس از پایان دوره می‌باشد. اما زمانی یک دوره برتری بیشتری نسبت به دیگر آموزشگاه‌ها دارد که از خصوصایتی مانند: هزینه مناسب، اساتید مجرب، آموزش عملی نیز برخوردار باشد.

در ادامه به شرح مواردی خواهیم پرداخت که در صورت شرکت در دوره های معتبر از آن برخوردار خواهید شد:

  • شرکت در بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان (bms) سبب می‌شود شما در طی مدت کوتاهی (چند ماه) مهارت‌ها را یاد بگیرید.
  • با شرکت در دوره معتبر می‌توانید مدرک معتبر بین المللی کسب نمایید.
  • تمامی مباحث در طی دوره به شما گفته می‌شود، حتی تجهیزات و موارد مرتبط با هوشمند سازی ساختمان هم به صورت شفاهی و هم به صورت عملی به شما آموزش داده می‌شود.
  • به راحتی پس از پایان دوره می‌توانید وارد بازار کار شوید یا با استفاده از امکاناتی که به شما داده می‌شود کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

بسیاری از افرادی که در دوره‌های نا معتبرهوشمند سازی خانه یا ساختمان شرکت می‌کنند، پس از پایان کلاس‌ها وقتی وارد بازار کار می‌شوند قادر به انجام کار تخصصی یا ساده نیستد و تصویر می‌کنند که باید مدتی را زیر نظر صاحبکار مهارت‌ها را یاد بگیرند. در صورتی که این تصور اشتباست و فرد هنرجو باید بتواند پس از پایان کلاس وارد کار شده و تمامی مواردی را که یاد گرفته به صورت عملی خدماتی مانند عیب یابی، نصب، سیم کشی و … موارد مربوط به هوشمند سازی منازل را به راحتی انجام دهد.

مقایسه بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان با دوره بی ارزش

تصمیم گرفتیم در جدول زیر دوره‌های معتبر را با دوره‌های غیر استانداردی که در حال حاضر در حوزه آموزشی هوشمند سازی منازل برگزار می‌شوند را شرح دهیم تا موارد به صورت شفاف تر بیان شوند.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان فنی و حرفه ای کدام است؟

ویژگی بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان ویژگی دوره بی ارزش
اساتید با سابقه دارای فن بیان مناسب اساتید بدون تخصص و غیر حرفه‌ای در آموزش
ارائه مدرک معتبر عدم ارائه مدرک معتبر یا ارائه مدرک بی ارزش
هزینه مناسب مطابق با آموزش هزینه بسیار زیاد یا هزینه بسیار کم
برگزاری کلاس‌ها در زمان مشخص شده و منظم برگزاری کلاس‌ها به صورت نا منظم
کلاسها دارای تجهیزات نداشتن تجهیزات در کلاس‌ها یا تجهیزات قدیمی
داشتن مباحث مشخص و فصل بندی شده در ابتدای ثبت نام داشتن مباحث پراکنده و بدون پیش بینی اولیه
ارائه مطالب روز گفتن مطالب قدیمی و تقریبا ناکارآمد
آموزش بیشتر به صورت عملی و کمتر به صورت تئوری آموزش بیشتر به صورت تئوری و کمتر به صورت عملی
ارائه مطالب و آموزش مهارت‌های کلیدی و تخصصی ارائه مهارت‌های راحت و سر سری

با این که در جدول بالا به برخی از ویژگی‌های دو دوره مختلف هوشمند سازی ساختمان اشاره کرده‌ایم اما باز هم موارد بسیار دیگر هم هستند که باید به آنها توجه داشته باشید تا گول افراد سودجود را نخورید برای این کار پیشنهاد می‌کنیم ادامه متن را مطالعه بفرمایید.

نحوه انتخاب بهترین مراکز برگزار کننده دوره های هوشمند سازی

تا اینجای متن سعی کرده‌ایم به بسیاری از سوالاتی که برای بیشتر افراد ایجاد می شود پاسخ دهیم. حال اگر می‌خواهید در بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان فنی و حرفه ای شرکت کنید، اولین قدم پیدا کردن یک مرکز یا آموزشگاه فنی معتبر است که از تمام ویژگی‌های بالا برخودار باشد.

دوره bms در آموزشگاه فنی حرفه‌ای دارالفنون به صورت صد در صد عملی و با استفاده از تجهیزات روز ارائه می‌شوند؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از ثبت نام در هر یک از آموزشگاه‌های هوشمندسازی موجود در سطح کشور، به صورت حضوری به آموزشگاه مورد نظر مراجعه کرده و به بررسی تجهیزات هر آموزشگاه بپردازید. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی darr.ir مراجعه کرده و یا با شماره 02155965666 تماس بگیرید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها