آموزش برنامه نویسی و دانلود کتاب کامپیوتر در سایت آغازه

رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش‌های سخت افزار و نرم افزار به طراحی و ساخت اجزای مختلف کامپیوتر و تولید نرم افزارها و سیستم‌های کاربردی می پردازد و از آنجا که حتی تصور زندگی روزمره بدون حضور کامپیوتر غیر ممکن به نظر می‌رسد، اهمیت آن مشهود است. هدف از طراحی سایت فوق، تربیت کارشناسانی است که در زمینه تحلیل، طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و مجموعه‌های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه‌های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگهداری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و توسعه فعالیت کنند.
طراحی، شبیه سازی، فن آوری، پردازش، سنجش، آموزش و … همه مفاهیمی هستند که با بالاترین دقت و در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن در این سایت به آن پرداخته می‌شود.

با گذشت حدود ۹ سال از فعالیت سایت آغازه که با عنوان بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر در ایران شناخته شده است، کمتر کسی را میتوان یافت که از مجموعه سری‌های فیلم های آموزشی و کتابهای حوزه برنامه نویسی و شبکه و سایر کتابهای رشته مهندسی نرم افزار سایت آغازه استفاده نکرده باشد.

تحولی شگرف که سایت آغازه در سال ۸۸ تاسیس گردید و در طی چند ساله فعالیت خود به چنان محبوبیتی در بین کاربران ایران دست یافت که در روزنامه ضمیمه کلیک جام جم در شماره ۷۱۹ به عنوان برترین وب سایت آموزشی رشته مهندس کامپیوتر معرفی گردید و در سال ۹۲ از شبکه چهار صدا سیما در اخبار ۸٫۳۰ نیز به عنوان کاملترین مرجع مهندسی نرم افزار کامپیوتر شناخته شد.

در آغازه شما می‌توانید کتابهای رشته مهندسی کامپیوتر را به تفکیک دروس لیسانس و نیز فوق لیسانس بیابید. این سایت با داشتن بیش از ۱۷۰۰ کتاب در حال حاضر کاملترین مرجع فارسی رشته مهندسی نرم افزار در ایران می باشد.
تمامی سعی آغازه بر این بوده که بتواند فیلم های آموزشی بسیاری را به زبان فارسی و انگلیسی در حوزه آموزش برنامه نویسی ؛ شبکه ، طراحی وب ،  و… گرد هم آورد.

بطور خلاصه می توان از ویژگی های سایت آغازه به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. دانلود کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر به تفکیک دروس مانند آموزش برنامه نویسی ، شبکه ، برنامه نویسی تحت وب ، دروس پایه مانند کتابهای سیستم عامل ، طراحی الگوریتم و…..
  2. وجود فیلم های آموزشی غنی به زبان فارسی در حوزه های برنامه نویسی و شبکه
  3. دانلود رایگان سورس کد و پروژه های برنامه نویسی رایگان به همراه مستندات پروژه
  4. دانلود آموزش های تصویری زبان اصلی رشته کامپیوتر از شرکت های لیندا و….
  5. دانلود نرم افزار های تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر
  6. جدیدترین اخبار فناوری اطلاعات
  7. نمونه سوالات دانشگاه های پیام نور و سوالات آزمون های استخدامی
  8. منابع و رفرنس های کتاب های زبان اصلی رشته کامپیوتر
  9. محصولات آموزشی رشته مهندسی نرم افزار
  10. دانلود رایگان و بدون عضویت در سایت

فروشگاه اینترنتی سایت آغازه

آیا برای کنکور ارشد خود را آماده می‌کنید؟ آیا به دنبال یادگیری دروس تخصصی رشته کامپیوتر در منزل هستید؟ سایت آغازه تمامی نیازهای شما را برآورده کرده است. شما می‌توانید جدیدترین محصولات تخصصی رشته کامپیوتر را شامل فیلمهای آموزشی تخصصی، جزوات آمادگی کنکور ، کتابهای الکترونیکی را به زبان فارسی و اصلی در فروشگاه اینترنتی آغازه بیابید. جدیدترین فیلمهای آموزشی دروس تخصصی کامپیوتر شامل دروس پایگاه داده‌ها، نظریه زبانها و ماشین ها، مدار منطقی ، ریاضیات گسسته، آمار احتمالات مهندسی، طراحی الگوریتم ، مهندسی نرم افزار و… در وب سایت آغازه وجود دارد.

جهت ورود به سایت آغازه «aghazeh.com» می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

سایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر

سایت آغازه در ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی ایران ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Dgmn0Z
>