سیم کارت بین المللی چیست؟

بر اساس یک تکنولوژی جدید که به کاربران این امکان را می‌دهد توسط تنها یک سیم کارت بین المللی و با یک شماره ثابت خارجی در تمامی نقاط دنیا از جمله ایران در دسترس باشند. این سیم کارت ها با پیش شماره های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. به طور مثال در ایران پیش شماره های انگلیس – امریکا و استونی دارای پرطرفدارترین سیم کارت های بین المللی می‌باشند.

مزایای  سیم کارت بین المللی :

       1. کاملا مناسب مسافران عازم به خارج از کشور

افرادی که به خارج از کشور سفر می‌کنند اغلب با معضل ارتباط و خرید سیم کارت مواجه می‌شوند. مشکلاتی که بعضا یک روز از سفر آنها را تحت الشعاع خرید سیم کارت و نحوه استفاده و خرید بسته اینترنتی و بررسی تعرفه ها  می‌کند که این اصلا خوشایند نیست. در حالیکه می‌توان با تهیه یک سیم کارت بین المللی تمامی این معضلات را قبل از سفر پشت سر گذاشت.

فردی که از یک سیم کارت بین المللی استفاده می‌کند لازم است فقط یک بار دفترچه راهنما را مطالعه کرده و به شیوه استفاده از سیم کارت مسلط شود.

برای خرید شارژ و فعال نمودن بسته های اینترنتی دیگر مشکلی نخواهد داشت.

تعرفه مکالمات کاملا مشخص است.

و از همه مهم تر اینکه سیم کارت به صورت دایمی به نام کاربر می‌باشد. سیم کارت های محلی کشورهای مختلف در صورت عدم استفاده پس از مدتی منقضی و از سوی اوپراتور مصادره می شوند و مشکل اینجاست که کاربر پس از ترک آن کشور نمی تواند از سیم کارت استفاده کند و به صورت خودکار پس از مدتی سیم کارت وی مسدود و مصادره خواهد شد در حالیکه سیم کارت بین المللی در تمامی نقاط دنیا قابل استفاده هستند و کاربر هرگز با این مشکل مواجه نمی شود.

       2. فعال نمودن اکانت تلگرام – واتساپ – وایبر – ایمو و سایر شبکه های اجتماعی با یک شماره خارجی

برخی کاربران بنا به دلایلی نیاز به اکانت با یک شماره خارجی در شبکه فضای مجازی دارند. به عنوان مثال تجاری که قصد تجارت بین المللی دارند می توانند با استفاده از یک سیم کارت بین المللی و فعال نمودن اکانت شبکه های اجتماعی با یک شماره خارجی کسب و کار خود را توسعه دهند و به چرخه اقتصادی بین المللی بپیوندند.

       3. اعتبار بخشیدن بین المللی به کسب و کار

افرادی که به کسب و کار خود اهمیت خاصی می دهند می توانند با تهیه یک سیم کارت بین المللی به کسب و کار خود اعتبار ویژه ای ببخشند.

       4. خدمات مکالمه

سیم کارت بین المللی همانند سیم کارت های محلی قابلیت مکالمه را دارا می‌باشد.

       5. بسته های اینترنتی پرسرعت

شاید برای شما جالب باشد که سیم کارت بین المللی دارای بسته های اینترنتی پرسرعت نیز می‌باشد. به طوری که قبل از سفر می توانید بسته های اینترنتی فعال در آن کشور را بررسی کرده و نسبت به فعال نمودن آن اقدام نمایید.

       6. بدون هزینه نگهداری

این سوالی است که کاربران زیادی با آن مواجه می‌شوند. و پاسخ آن تنها یک کلمه است. خیر. کاربر بابت نگهداری سیم کارت هیچگونه هزینه ای پرداخت نخواهد کرد و این خدمات کاملا رایگان است.

       7. رومینگ رایگان

احتمالا به این فکر می‌کنید که چطور می‌شود یک سیم کارت در تمامی کشورها آنتن دهی داشته باشد. باید اینطور پاسخ داد که تکنولوژی سیم کارت بین المللی به صورتی است که توسط اوپراتورهای محلی کشوری که در آن مستقر هستید آنتن دریافت می‌کند که آن را رومینگ می‌نامند. توجه داشته باشید رومینگ اکثر سیم کارت های بین المللی کاملا رایگان می‌باشد.

سیم کارت بین المللی را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه هایی مانند فروشگاه سیم خارجی به صورت مستقیم سیم کارت بین المللی را عرضه می کنند.

#این مطلب یک رپورتاژ تبلیغاتی است و دیجی‌رو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها