آی پینز

شرایط دریافت مدرک ICDL چیست؟

با توجه به شرایط کاری روز مره تمامی مراکز دولتی و خصوصی نیازمند این می باشند تا کارمندان خود با دوره آموزش ICDL آشنایی داشته باشند و دریافت مدرک icdl نیز یکی از الزامات استخدام می‌باشد.

مدرک ICDL معتبر را چگونه بشناسیم؟

پس از طی کردن آموزش icdl برای دریافت مدرک icdl معتبر توجه کنید که موسسه فوق اعتبار لازم را داشته باشد. بسیاری از موسسات ازاد فنی حرفه ای پس از شرکت دور دوره شما را جهت شرکت در آزمون icdl به سازمان فنی حرفه ای معرفی می‌کنند و پس از شرکت در ازمون از خود سازمان فنی حرفه ای مدرک اخذ و قابل رهگیری از خود سازمان می‌باشد.

تذکر: در صورتی که آموزش گاه آزاد فنی حرفه ای مدرک موسسه خود را با شماره مجوز فنی حرفه ای به اسم مدرک پایان دوره آموزش  با نمره و آزمون به کاربر ارائه دهد با اسم مدرک فنی حرفه ای این نوع مدارک برخلاف آیین نامه فنی حرفه ای و خلاف قوانین فنی حرفه ای می‌باشد و شما می‌توانید جهت اطلاع بهتر با شماره خود سازمان فنی حرفه ای تماس بگیرید و نام اموزش گاه را اعلام کنید و حتما سوال خود را راجب به این که خود ان آموزشگاه مدرک را اخذ می‌کند و از سازمان فنی حرفه ای رهگیری نمی‌باشد را مطرح نمایید تا از صحت این موضوع مطلع گردید.

نتیجه گیری اینکه اگر آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای اگر از سمت خود مدرکی با اسم مدرک پایان دوره آموزش با نمره و آزمون به کاربری ارائه دهد طبق آیین نامه فنی حرفه ای خلاف و فاقد ارزش می باشد.

مرکز آموزش هرمس نخستین مرکز آموزش مجازی با قابلیت آزمون آنلاین بلافاصله پس از ثبت نام و صدور مدرک icdl دیجیتال و مدرک فوری ICDL به صورت فیزیکی در کشور می‌باشد که با ۷ سال سابقه در بستر وب یکی از برند های شناخته شده آموزش مجازی می باشد.

جهت ثبت نام و دریافت سریع مدرک icdl می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدرک icdl

مدرک icdl مورد تایید سازمانی امور استخدامی کشور

مدرک icdl مراکزی که در لیست استخدامی کشور، یا مستقیم از خود سازمان فنی حرفه ای، وزارت علوم وزات فرهنک و ارشاد اسلامی و آموزش پرورش باشد مورد تایید مراکز دولتی استخدامی کشور می‌باشد.

مدرک دیجیتال icdl

شما میتوانید پس از ثبت نام در دوره آموزش مهارت ۷ گانه icdl با شرکت در آزمون آنلاین در هر کجا که هستید از طریق رایانه شخصی یا موبایل خود به صورت چهار گزینه ی آزمون را اجرا کنید و تا ۳ مرتبه آزمون برای شما قابل اجرا خواهد بود و در صورت قبولی بلافاصله به صورت دیجیتال مدرک icdl خود را می‌توانید مشاهده، دانلود یا پرینت بگیرید و اصل مدرک فیزیکی به صورت پست پیشتاز برای آدرس شما در هر کجای کشور می‌باشد ارسال می‌گردد.

برای اطلاع از شرایط و هزینه مدرک icdl بر روی لینک زیر کلیک کنید

هزینه مدرک icdl

شرایط دریافت مدرک ICDL چیست؟

ICDL چیست؟

مهارت ۷ گانه که مخفف آن International Computer Driving License یکی از مهارت های اصلی رایانه می‌باشد که شامل ۷ مهارت اصلی رایانه بوده و کارمندان با دریافت این مدرک می‌توانند توانایی خود در این رشته آموزش پر طرف دار را نشان دهند و برای استخدام از آن استفاده کنند.

مدرک فنی حرفه ای icdl

جهت دریافت مدرک  icdl فنی حرفه ای باید به یکی از آموزشگاه های مجاز فنی حرفه ای مراجعه کرده و پس از طی کردن دوره شما را جهت آزمون به خود سازمان معرفی کنند تا پس از قبولی از سمت خود فنی حرفه ی مدرک برای شما اخذ گردد.

دوره آموزش icdl شامل چیست؟

  • Word – ورد
  • Excel – اکسل
  • Power Point – پاور پوینت
  • Access – اکسس
  • Internet – اینترنت
  • Windows – ویندوز
  • آموزش مبانی رایانه

شرایط دریافت مدرک ICDL چیست؟

با طی کردن این دوره ها جهت استخدام در مراکز استخدامی کشور کار فرمایان متوجه این می‌شوند که شما توانایی کار با رایانه در محیط کار را خواهید داشت.

گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس

در صورتی که قبلا آموزش ICDL را طی کرده باشید و نیاز به مدرک ICDL سریع داشته بشاید میتوانید از مرکز آموزش هرمس گزینه نیاز به محتوای آموزش ندارم را انتخاب کنید و تنها با شرکت در آزمون مربوطه مدرک خود را به صورت آنی دریافت کنید.

جهت دریافت مدرک بدون کلاس وارد لینک زیر شوید

آزمون  icdl

آموزش مهارت ۷ گانه به صورت مجازی

در صورتی که به دنبال آموزش با کیفیت هستید مرکز آموزش هرمس به آدرس اینترنتی hermeslearn.com با ارائه آموزش های مجازی بدون حضور برای شما بستری راحت و آسوده از راه دور برای شما دوستاران فراهم نموده است تا بتوانید هر کجا هستید آموزش ببینید و مدرک خود را دریافت نمایید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها