فلای تودی

آشنایی با بخش آموزش آنلاین عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنوپشتیبان

ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی در زندگی امروز می باشد که مدل های بسیار متنوع برای آن توسط برندهای داخلی و خارجی ارائه شده است. استفاده مداوم و عدم کیفیت در قطعات برخی از آنها به مرور باعث بروز خرابی های متعدد میشود. به همین دلیل تعمیر ماشین ظرفشویی در زمان مناسب می تواند کاملا ضروری باشد. مجموعه تکنوپشتیبان علاوه بر خدمات تعمیر لوازم خانگی، آموزش آنلاین در این زمینه ارائه داده و اطلاعات جامعی درباره دلایل خرابی و نحوه رفع آنها را معرفی نموده است.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

خرابی هایی که در ماشین های ظرفشویی و سایر لوزم خانگی رخ می دهند را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد. دسته اول تنها با تعمیر  ماشین ظرفشویی در محل به صورت تخصصی و تعویض قطعات قابل رفع می باشند. خرابی های گروه دوم را می توان با بررسی های جزئی تعمیر کرد. بسیاری از کدهای خطا و ارورهایی که روی صفحه ماشین ظرفشویی نمایش داده میشوند، به عنوان هشدار می باشند و اطلاع از دلیل آنها می تواند از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری کند. علاوه براین، برخی از اختلالاتی که در نحوه عملکرد دستگاه بوجود می آید اگر بلافاصله رفع شوند، مانع از آسیب وارد شدن به سایر قطعات خواهد شد. به همین دلیل داشتن منبع و مرجع معتبر و همیشه در دسترس می تواند شناخت خوبی نسبت به وضعیت های مختلف ماشین های ظرفشویی  رادر اختیارتان قرار دهد.

آموزش آنلاین تعمیرات ماشین ظرفشویی

در سایت های مختلف شاید با تعدادی از آموزش های جزئی تعمیرات لوازم خانگی روبرو شده باشید، اما از کامل و جامع بودن منبع و همچنین صحیح بودن اطلاعات نمی توان چشم پوشی کرد. تکنوپشتیبان به عنوان یکی از باسابقه ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی، بخش آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی را به صورت آنلاین و جامع ارائه داده است. این منابع بسیار جامع بوده و تمام آموزش ها کاملا رایگان می باشند. بخشی از آموزش های ارائه شده در این مجموعه عبارتند از:

آشنایی با کدهای خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی

به منظور اطلاع از وضعیت و نحوه عملکرد قطعات و بخش های داخلی ماشین های ظرفشویی، کدهای خطا و ارورهای متعدد توسط برندها برای هر مدل از محصولات ارائه شده است. هر یک از ارورهای نمایش داده شده در مدل های مختلف ماشین های ظرفشویی برندهای داخلی و خارجی معنای خاصی داشته و برای رفع آنها نیاز به انجام اقدامات متعددی است. به عنوان مثال، کد E1 در ماشین ظرفشویی سامسکونگ با همان کد در ظرفشویی های آاگ کاملا معنای متفاوتی دارند.

در این بخش از آموزش های آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوپشتیبان، برای هر یک از برندها به صورت جدا تمام ارورها و دلیل و نحوه رفع آنها ارائه شده است. کافیست پس از مشاهده هر کد خطا وارد این بخش شده و با مطالعه محتوای ارائه شده در کمترین زمان می توانید مشکل را رفع کنید. کدهای خطا ارائه شده در این بخش برندهای سامسونگ، ال جی، آاگ، هاردستون، اسمگ، مجیک، اکسپریال، مدیا، هیمالیا، اسنوا، کرال و کنوود به طور کامل پوشش داده شده اند.

دلایل خاموش شدن ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات بسیار رایج و البته نگران کننده برای ماشین های ظرفشویی، خاموش شدن ناگهانی قبل از اتمام برنامه شستشو می باشد. در بخش آموزش آنلاین تکنوپشتیبان می توانید لیست کاملی از تمام دلایل خاموش شدن ماشین ظرفشویی را مشاهده و نحوه رفع هر یک را مطالعه کنید. مواردی که تعمیر آنها نیاز به تخصص و مهارت دارند نیز در این مطالب مشخص شده است تا بدلیل تعمیر بدون تجربه خسارت های بیشتری به دستگاه وارد نشود.

آموزش آنلاین تعمیرات ماشین ظرفشویی

اطلاع از معنا و مفهوم کلیدهای ماشین های ظرفشویی

در مدل های مختلف ماشین های ظرفشویی که توسط برندهای داخلی و خارجی ارائه میشود، برای تنظیم برنامه ها و استفاده از قابلیت های دستگاه دکمه هایی روی صفحه در نظر گرفته شده است. هر یک از این کلیدها دارای معنا و مفهوم خاصی می باشند و با شناخت کافی از آنها می توان از تمام قابلیت های دستگاه استفاده نمود. برای آشنایی با دکمه های روی ماشین ظرفشویی خود می توانید از اطلاعات ارائه شده در بخش آموزش آنلاین تکنوپشتیبان استفاده کنید.

آموزش گام به گام تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

یکی از مهم ترین قطعات موجود درون ماشین های ظرفشویی فیوزهای حرارتی می باشد. خرابی در این قطعه می تواند دمای آب دستگاه را تا حد زیادی افزایش دهد و در نهایت به قطعات داخلی آسیب جدی وارد خواهد شد. به دلیل اهمیت بسیار زیاد این قطعه، آموزش نحوه تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی به صورت گام به گام با ذکر جزئیات در لیست آموزش های آنلاین قرار گرفته است.

نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی تمام مدل ها

یکی از مهم ترین اقداماتی که برای رفع بسیاری از اختلالات در نحوه عملکرد ماشین های ظرفشویی مدل های مختلف باید انجام داد، ریست کردن دستگاه است. نحوه ریست کردن در مدل های مختلف ماشین های ظرفشویی متفاوت بوده و در بسیاری از آنها نیاز به فشردن چند دکمه ترکیبی با هم می باشد. برای اطلاع از نحوه ریست کردن، آموزش جامع و کاملی در این زمینه در بخش آموزش آنلاین عیب یابی ماشین ظرفشویی ارائه شده است.

از دیگر مطالب بسیار کاربردی در این بخش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • علت جمع شدن آب در کف ماشین ظرفشویی
  • نحوه تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی
  • دلایل و علائم خرابی شیر برقی
  • دلایل و علائم سوختن برد ماشین ظرفشویی

آموزش آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی

نکات مهم در عیب یابی آنلاین ماشین ظرفشویی

علیرغم کامل و جامع بودن محتوای آموزشی در بخش عیب یابی آنلاین technoposhtiban.com، رعایت چند نکته برای دریافت نتیجه بهتر ضروری می باشد که عبارتند از:

  • قبل از هرگونه تعمیر ماشین ظرفشویی، حتما جریان برق را به طور کامل قطع کنید.
  • حتی کوچک ترین خرابی های ماشین ظرفشویی را بدون دانش تعمیر نکنید؛ اشتباه در تعمیرات جزئی می تواند به خرابی های بیشتر و خسارت های هنگفت منجر شوند.
  • اگر نیاز به تعویض قطعات داخلی می باشد، از قطعات اصل برند مربوطه استفاده کنید. نصب قطعات بدون کیفیت و غیر اصلی می تواند به شدت به عملکرد دستگاه آسیب وارد کند.
  • در صورت نداشتن تخصص برای تعمیر ماشین ظرفشویی، با تیم های معتبر و متخصص و نمایندگی ها تماس بگیرید. چون سیستم داخلی هر یک از ماشین های ظرفشویی در برندهای مختلف با هم تفاوت دارند. علاوه براین، نمایندگی ها با شناخت کافی از دستگاه، قطعات اصل را ارائه می دهند.

تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی در محل

وزن سنگین ماشین های ظرفشویی و جا به جایی بسیار سخت آنها به دلیل اتصالات به کار رفته در فرآیند نصب، همگی باعث میشوند تعمیر در محل اهمیت پیدا کند. تکنوپشتیبان از جمله مراکز معتبر در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی و سایر لوازم خانگی در محل می باشد که در تمام مناطق تهران خدمات ارائه می دهد. خدمات این مجموعه به دلیل استفاده از دانش و مهارت تعمیرکاران حرفه ای و با کمک قطعات اصل هر یک از برندهای ایرانی و خارجی، دارای تضمین کیفیت می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 02157428 تماس بگیرید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها