فراخوان طراحی لوگو و نشان دیجی رو؛ مسابقه‌ای برای مدعی‌یان خلاقیت و طراحی

چند سالی است که دیجی رو مهمان دنیای تکنولوژی است و در این مدت با پستی و بلندی‌های زیادی روبرو بوده، اما با این حال تمامی سعی خود را کرده تا با روشی جدید و تولید محتوای در خور کاربران ایرانی، خودی نشان دهد. حال دیجی رو برای قدرت گرفتن بیشتر نیاز به خلاقیت شما دارد؛ خلاقیتی که به دیجی رو رنگی نو خواهد بخشید.

از این رو، خانواده دیجی رو برآن شد که مسابقه‌ای برای طراحی لوگو و نشان دیجی رو برگزار کند تا شایسته‌ترین طرح انتخاب شود. طرحی که توام با خلاقیت باشد و در ادامه کار دیجی رو، به آن کمک شایانی نماید!

اگر طراح هستید و می خواهید خودی نشان دهید حال این فرصت وجود دارد تا با طراحی لوگو و نشان دیجی رو  قدرت خلاقیت خود را به چالش کشیده و نمایش بگذارید.

برنده طراحی با شرکت در این مسابقه نه تنها می تواند خودی نشان دهد و در روزمه کاری خود این مورد را پر رنگ جلوه دهد، بلکه از طرف دیجی رو هدیه‌ای نیز دریافت خواهد کرد.

هدیه برنده‎ی این مسابقه یک نیم سکه بهاری آزادی خواهد بود و از طرف رسانه دیجی رو و شرکت حامی آن نیز لوحی به پاس قدردانی به او اعطا خواهد شد.

از همین امروز تا پایان فصل برگ‌ریزان (پایان پاییز 96) فرصت خواهید داشت به رقابت با دیگر طراحان بپردازید و طرح خود را برای ما ارسال کنید. بعد از دریافت تمامی طرح ها توسط دیجی رو، بهترین طرح توسط گروه دیجی رو انتخاب خواهد شد، اما در صورتی که تعداد طراح های مورد پسند دیجی رو بیش از یکی باشد، این طرح‌ها مورد نظر سنجی کاربران قرار خواهد گرفت تا در نهایت بهترین آنها انتخاب شده و جایگزین لگو و نشان فعلی دیجی رو در وب سایت و دیگر بخش ها شود.

برای شرکت در این مسابقه کافی است طرح خود را به همراه مشخصات، از جمله نام و نام خانوادگی و شماره تماس و اطلاعات تکمیلی، از طریق آدرس ایمیل pr[@]digiro[Dot]ir و شناسه تلگرام @ContactDigiro برای ما ارسال نمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال در این رابطه، می توانید با تلگرام مدیریت دیجی رو به نشانی @devgroup و همچنین شماره‌های بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

منتظر طرح های شما هستیم

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها