فولاد ایرانیان، به روز با بازار فولاد

با گسترش فراگیر دنیای ارتباطات و آی تی، روز به روز هزینه های اضافی کاهش  و  سرعت معاملات افزایش پیدا می‌کند. از همین رو در عصر سرعت و فناوری های نوین، شاهد خدماتی کارآمد و منحصر به فرد در جهت بهبود سرعت معاملات هستیم.

شرکت آتیه الکترونیک فولاد ایرانیان با تاسیس وب‌سایتی جامع و مرتبط با صنعت فولاد، همواره سعی در همراه شدن با دنیای فناوری و ارتباطات را داشته است.

مجموعه فولاد ایرانیان بیش از 3 دهه قبل فعالیت خود را در زمینه تامین آهن آلات فولاد کاران در شمال کشور و تامین ورق مورد نیاز کارخانجات لوله و پروفیل آغاز نمود. پس از آن از سال 1380 با تاسیس کارخانه ای در زمینه تولید سازه های فلزی، امر تولید را نیز در کنار فعالیت بازرگانی خود قرار داد. با گذشت بیش از 10 سال از تاسیس کارخانه این مجموعه و با دارا بودن بیش از 200 پرسنل و با ظرفیت تولید 2000 تن در ماه،این شرکت همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

در بازار کنونی که داشتن اطلاعات سهم به‌سزایی در موفقیت دارد نیاز به اطلاعات دقیق، سریع و به روز بیش از هر زمانی احساس می‌شود. لذا مجموعه فولاد ایرانیان تصمیم گرفته با راه اندازی سایت ذکر شده، اطلاعات لازم برای داشتن معاملاتی موفق را در اختیار مصرف کنندگان آهن آلات قرار دهد و سهمی در زمینه ایجاد شفافیت در این بازار داشته باشد.

در ادامه برخی از خدمات مهم این سایت آمده است:

  1. ارائه قیمت ورق

ورق های فولادی تحت استانداردهای خاصی تعریف می شوند که استانداردهای رایج در ایران معمولاً دین آلمان می باشد، سپس استاندارد ASTM آمریکا و استاندارد گوس روسیه به ندرت قابل استفاده است.

  1. ارائه قیمت نبشی و ناودانی

نبشی به مقطعی گفته می شود که در سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می توان گفت که یکی از مهمترین پروفیل های ساختمانی است که به صورت مرکب و منفرد در ساختمان ها به کار گرفته می شود.

  1. ارائه قیمت میلگرد

میلگرد آجدار آهن به عنوان آرماتور فولادی برای جبران مقاومت کششی پایین بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود.

  1. ارائه قیمت پروفیل

پروفیل به طور کلی در دو نوع ساختمانی و صنعتی وجود دارد، پروفیل‌های ساختمانی به آن دسته از پروفیل‌هایی گفته می‌شود که در ساختمان سازی از جمله درب و پنجره‌های آلومینیومی و. . . کاربرد دارند، در حالی که پروفیل‌های صنعتی به آن دسته از محصولاتی اطلاق می‌شود که در صنایع مختلف همچون خودروسازی، نظامی و… استفاده می‌شود.

  1. ارائه قیمت تیرآهن

تیر آهن یکی از فرآورده های مهم حاصل از فلز آهن است که کاربرد های بسیار زیادی دارد، اما کاربرد عمده ی آن در ساختمان سازی به شمار می آید. فلز آهن پر کاربرد ترین فلز موجود در پوسته ی کره ی زمین بوده که در اکثر صنایع موجود در دنیا کاربرد دارد.

مجموعه فولاد ایرانیان به دلیل داشتن تجربه تولید در کنار بازرگانی، اشراف کاملی نسبت به نیاز مصرف کنندگان نهایی آهن آلات دارد و با توجه به تجربه چندین ساله خود میتواند مشاور مناسبی جهت تامین آهن آلات پروژه ها و کارخانجات تولیدی باشد.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NrIPZD

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊