قیمت بیت کوین برای اولین بار از مرز 19 هزار دلار عبور کرد

بیت کوین که یک ارز دیجیتالی است و در گذشته به حساب هم نمی‌آمد، در یک سال اخیر رشد قابل توجه‌ای داشته است.  البته قیمت بیت کوین بیشتر در دوماه گذشته و از ماه اکتبر شروع به جهش خیره کننده کرده و قبل از آن تنها توانسته بود به رقم 4 هزار دلار برسد. اما حالا ارزش این ارز دیجیتالی در حال گذر از مرز 19 هزار دلار است؛ یعنی افزایش قیمت 15 هزار دلاری تنها درکمتر از سه ماه!

روز گذشته ارزش Bitcoin برای اولین بار به بیش از 19 هزار دلار رسید. از همین رو انتظار می رود تا در چند روز آینده قیمت آن از 20 هزار دلار نیز عبور کند. رشد بیت کوین به قدری سریع است که تا به حال هیچ ارزی این جهش را تجربه نکرده. بسیاری از افراد در حال سرمایه گذاری روی بیت کوین هستند و البته اندک افرادی هم وجود دارند که از چند سال قبل برای خود مقداری بیت کوین تهیه کرده بودند و حالا با افزایش ارزش این ارز، به میلیاردهای جوان تبدیل شده‌اند!

البته سواستفاده گران در بازار ارز های دیجیتالی نیز کم نیستند. بعضی از افراد به دلیل جهش خیره کننده ارزش بیت کوین و سو استفاده از این موضوع، کاربران را به سرمایه گذاری روی انواع و اقسام ارزها تشویق می کنند و بعضی هم از خرید و فروش بیت کوین که به سختی در ایران امکان پذیر است، راه درامدی برای خود باز  کرده اند!

بیت کوین

لینک کوتاه http://bit.ly/2Dkts0B

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط