مراحل تولید پنجره دوجداره upvc

فرآیند تولید در و پنجره دوجداره  بسیار پیچیده است، uPVC زمانی ساخته می‌شود که مواد مذاب از داخل قالب عبور می‌کند، سپس به سرعت سرد می‌شود تا شکل و فرم خود را حفظ کند. سپس uPVC برش داده می شود و با مشخصات نهایی «درب یا پنجره» مطابقت داده می‌شوند تا قبل از اینکه تکه های جداگانه با هم ذوب شوند و شکل خود را از دست دهند.

یو پی وی سی چیست؟

uPVC مخفف پلی وینیل کلراید است. این یک ماده فوق‌العاده و همه کاره است که در بسیاری از صنعت ها کاربرد دارد و در صنعت‌های نظیر پنجره‌ها، درها، مواد لوله‌کشی و حتی نگهدارنده‌های دندان مورد استفاده قرار می گیرد.

بزرگترین مزایای یو پی وی سی

هافمن یکی از بزرگ ترین سازنده های در و پنجره upvc است و از بهترین مواد در ساخت آنها استفاده میکند. جنس uPVC مورد استفاده در پنجره های هافمن یو پی سی درجه یک است. برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد سایت hofmannprofile شوید و با محصولات و خدمات هافمن آشنا شوید. در ادامه با انواع ویژگی های پروفیل در و پنجره دو جداره آشنا می شویم.

  • نگهداری و تمیز کردن راحت
  • عدم پوسیدگی یا پیچ خوردگی
  • امکان بازیافت دوباره
  • سبک و بادوام

 روش های ساخت یو پی وی سی

ساخت در و پنجره یو پی وی سی شامل چندین روش متفاوت است که در ادامه بهترین روش ساخت پروفیل است را نام می بریم.

  1. مرحله ورود دقیق اطلاعات برش، ابعاد و اندازه های پنجره

در مرحله اول فرد متخصص تمامی ابعاد برش و قالب گیری را در دستگاه مشخص وارد می کند. اهمیت این مرحله به قدری بالاست که با کمک متر لیزری اندازه ها را وارد می کنند.

  1. طراحی

مرحله طراحی نیز همانند مرحله اول نیازمند دقت است، در این مرحله تمامی اطلاعات مجموعه سازی شده و وارد نرم افزار می شوند. نرم افزار مرسوم این کار logical است که نرم افزاری تخصصی در خصوص محاسبه قیمت و انتقال اطلاعات میباشد.

  1. تولید

مرحله سوم مرحله ای است که دیگر تمامی تاییدیه های طرح و ابعاد پنجره صورت گرفته است و تنها مرحله دستور ساخت و تولید پنجره به کامپیوتر باقی مانده است.

  1. کنترل کیفیت

در این مرحله کیفیت محصول ساخته شده را می سنجند، به گونه ای که تست های مختلف بر روی یو پی وی سی صورت میگیرد و سپس وارد بازار میشود. بعد از ساخت در و پنجره با کیفیت باید به سوال پاسخ داد که آیا در و پنجره یو پی وی سی جلوگیری از ورود گرد و غبار میکند؟

مراحل تولید پنجره دوجداره upvc

مراحل تولید پنجره دوجداره upvc هافمن

هافمن از سال 1386 1386 در خط تولیدی به مساحت شش هزار متر مربع در تبریز و چهار خط اکسترودر، کار خود را شروع کرده است، تیم تولید هافمن سالانه 17000 تن تولیدی دارد که این حجم بسیار زیادی از تولید در و پنجره  upvc کشور است. محصولات تولیدی هافمن تمامی 4 مراحل بالا را طی کرده و وارد بازار فروش می‌شوند، همچنین تیم هافمن سرویس خدمات بسیار ویژه ای مانند صفر تا صد تعویض در و پنجره و پرداخت اقساطی و… در اختیار مشتریان قرار می دهد.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها