معرفی پلتفرم برگزاری کلاس زبان آنلاین همیارزبان

استاد زبان نقش مهمی در یادگیری زبان‌های اروپایی دارد. چون ساختار زبان آلمانی و فرانسه با زبان‌های دیگر متفاوت است؛ و یادگیری گرامر و لغات آن‌ها برای کسانی که آشنایی کافی با این زبان‌ها ندارند بسیار دشوار به نظر می‌رسد. استاد زبان در این مسیر پرپیچ و خم همراه متقاضیان است و به آن‌ها کمک می‌کند تا قدم به قدم در مسیر یادگیری این زبان‌های جذاب اروپایی پیش بروند.

اگر قصد دارید که برای تحصیل در اروپا آموزش زبان آلمانی یا آموزش زبان فرانسوی را شروع کنید، یا اینکه موفق شده‌اید یک جاب آفر یا فرصت شغلی از آلمان یا فرانسه دریافت کنید و در مسیر مهاجرت به این کشورهای اروپایی هستید، همیارزبان این فرصت را برایتان فراهم کرده که این زبان‌ها را تحت نظر بهترین اساتید زبان المانی و فرانسوی یاد بگیرید؛ و با تسلط کافی به این زبان‌های جذاب و نسبتاً سخت در این مسیر قدم بگذارید.

آموزش زبان آلمانی به صورت حرفه‌ای

هر موسسه و آموزشگاهی روش خودش را برای آموزش زبان آلمانی دارد؛ و طبق دستورالعمل‌های مخصوصی داوطلبان را برای مهاجرت به آلمان یا آزمون‌های آلمانی آماده می‌کند.

با توجه به اینکه کلاس‌های عمومی آلمانی معمولاً به صورت چند نفره برگزار می‌شوند، این دستورالعمل به صورت گروهی تدوین شده ؛ و ساختار آن‌ها شخصی‌سازی نشده است؛ بنابراین ممکن است کلاس‌های عمومی و گروهی آلمانی برای همه افراد مناسب نباشند؛ و کسانی که قصد دارند آلمانی را تا سطح حرفه‌ای یاد بگیرند نیاز به شرکت در کلاس‌های خصوصی داشته باشند.

همیارزبان این فرصت را برای متقاضیان فراهم کرده که با رزرو کلاس زبان آلمانی خصوصی تحت نظر بهترین اساتید این حوزه این زبان اروپایی را یاد بگیرند؛ و برای کار، تحصیل یا زندگی در آلمان آماده شوند.اساتید آلمانی همیارزبان با فیلترهای سخت‌گیرانه‌ای انتخاب شده‌اند و سال‌هاست در زمینه تدریس آلمانی فعالیت می‌کنند.

برای انتخاب استاد زبان آلمانی در پلتفرم همیارزبان هیچ محدودیتی برای متقاضیان در نظر گرفته نشده است؛ و هر زبان‌آموزی می‌تواند استاد دلخواهش را از این پلتفرم آنلاین انتخاب کند؛ و زبان آلمانی را با انگیزه یاد بگیرد.

یادگیری زبان آلمانی به صورت آنلاین

محدودیت در یادگیری زبان آلمانی برای کسانی که شاغل یا دانشجو هستند بیشتر است. چون این افراد باید در ساعت مشخصی در کلاس‌های حضوری آموزشگاه شرکت کنند؛ و همراه سایر افرادی که در این کلاس‌ها حضور دارند زبان آلمانی را یاد بگیرند.

با توجه به اینکه کلاس‌های حضوری طبق برنامه برگزار می‌شوند؛ اگر فردی نتواند در یک یا چند جلسه کلاس شرکت کند، آموزش استاد آلمانی را از دست می‌دهد؛ و مجبور می‌شود خودش آن بخش از زبان آلمانی را طبق منابعی که در اختیار دارد یاد بگیرد.

برای اینکه هیچ زبان‌آموزی در مسیر یادگیری زبان آلمانی بخش‌های مهم این آموزش را از دست ندهد، همیارزبان این فرصت را برای متقاضیان فراهم کرده که بدون محدودیت زمانی و مکانی در کلاس‌های آنلاین آلمانی شرکت کرده و تحت نظر بهترین اساتید زبان آلمانی را یاد بگیرند.

یادگیری صحبت کردن به زبان آلمانی آسان است، به شرطی که مسیر درستی را برای آموزش آن انتخاب کرده باشید.

برگزاری کلاس‌های منعطف

با توجه به اینکه هر متقاضی ساعت و زمان خاصی را در روزهای هفته می‌تواند برای یادگیری آلمانی صرف کند، لازم است که برنامه‌ای که برای آموزش زبان آلمانی در نظر گرفته می‌شود مطابق زمان‌بندی متقاضیان باشد.

همیارزبان این شرایط را برای متقاضیان آلمانی در نظر گرفته که برای شرکت در کلاس زبان آلمانی روز و ساعتی که برایشان مناسب‌تر است را انتخاب کنند. این انعطاف‌پذیری بالا در انتخاب روز و ساعت شرکت در کلاس زبان آلمانی شانس این را به متقاضیان می‌دهد که در کنار، تحصیل و سایر مشغله‌هایشان المانی را یاد بگیرند؛ و آموزش مداوم را تجربه کنند.

امکان اضافه کردن پارتنر به کلاس آلمانی

کلاس خصوصی آلمانی همان‌طور که از نام آن پیداست برای افرادی در نظر گرفته شده که می‌خواهند این زبان را طبق برنامه‌ریزی شخصی و به صرف انفرادی یاد بگیرند. این کلاس‌ها در آموزشگاه‌ها معمولاً طبق رزرو اساتید و متقاضیان برگزار می‌شود؛ و ظرفیت محدودی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

با توجه به استقبال متقاضیان از کلاس آنلاین خصوصی همیارزبان و نیاز به حضور دوستان آن‌ها در این کلاس‌ها، همیارزبان این فرصت را برای متقاضیان آلمانی ارائه کرده که به کلاس خصوصی که دارند پارتنر اضافه کنند. این فرد می‌تواند از دوستان یا اعضای خانواده شما باشد.

برای یادگیری آلمانی به صورت هم‌زمان توسط خودتان و پارتنرتان نیازی نیست که مبلغ جداگانه‌ای را بپردازید. در واقع با پرداخت هزینه کلاس به صورت یک مرتبه شانس این را دارید که با پارتنری که دارید هم‌زمان یادگیری آلمانی را دنبال کنید.

معرفی بهترین منابع آموزش آلمانی

اساتید همیارزبان بهترین منابع آلمانی را برای یادگیری این زبان اروپایی به متقاضیان معرفی می‌کنند. این منابع استاندارد هستند و متقاضی پس از تسلط به آن‌ها می‌تواند به خوبی به آلمانی صحبت کند؛ یا اینکه با تقویت مهارت‌هایش در آزمون‌های آلمانی مانند آزمون گوته شرکت کند.

ضرورت آموزش زبان فرانسه

فرانسوی یکی دیگر از زبان‌های محبوب اروپایی است؛ و مردمی که فرانسه و نواحی مختلف قاره اروپا زندگی می‌کنند این زبان را برای برقراری ارتباط با سایر افراد انتخاب می‌کنند. با توجه به اینکه فرانسوی زبان نسبتاً سختی است؛ و دستور زبان و تلفظ لغات فرانسوی نسبت به زبان‌های دیگر مانند انگلیسی دشوارتر است، توصیه می‌شود که متقاضیان مهاجرت به فرانسه حتماً این زبان را طبق استاندارد و برنامه یاد بگیرند، تا بتوانند به خوبی از زبان فرانسوی برای برقراری ارتباط استفاده کنند.

تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان فرانسوی

در شرایطی که فرد صرفاً زبان فرانسه را با هدف خواندن و نوشتن یا شنیدن و گوش دادن یاد بگیرد؛ در سایر مهارت‌هایش ضعف خواهد داشت و نمی‌تواند مانند فردی که فرانسوی زبان مادری‌اش است با مردم این کشور ارتباط برقرار کند.

کلاس زبان فرانسوی باید با هدف تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان‌آموزان باشد. چون هر فردی برای زندگی در یک جامعه فرانسوی زبان باید توانایی خواندن متن‌هایی که به این زبان نوشته شده را داشته باشد، بتواند با مردمی که به این زبان صحبت می‌کنند ارتباط کلامی برقرار کند، به زبان فرانسوی گوش کند و بنویسد.

همه این مهارت‌ها توسط اساتید زبان فرانسوی به متقاضیان آموزش داده می‌شوند؛ و زبان‌آموز می‌تواند در هر سطح شاهد پیشرفت خودش در یادگیری هر چهار مهارت زبان فرانسه و پیشرفتی که در این مسیر دارد باشد.

امکان فعالیت در شرکت‌های فرانسوی زبان

کار کردن در اروپا یک فرصت بی‌نظیر برای افرادی است که می‌خواهند وارد جامعه بین‌المللی شوند؛ اما برای کار کردن در یک شرکت فرانسوی باید تخصص داشته باشید و بتوانید به زبان فرانسوی صحبت کنید؛ بنابراین افرادی که متخصص هستند، با یادگیری زبان فرانسوی شانس این را دارند که به یکی از کشورهای درجه یک جهان مهاجرت کرده و در بهترین شرکت‌های فرانسه مشغول به کار شوند.

برای یادگیری زبان فرانسوی با هدف کار کردن در فرانسه، باید یک برنامه منظم داشته باشد. چون زبان فرانسوی یک زبان نسبتاً پیچیده است، و بدون صرف زمان و کمک گرفتن از استاد فرانسوی نمی‌توانید به خوبی به ساختار آن مسلط شوید.

معرفی پلتفرم برگزاری کلاس زبان آنلاین همیارزبان

برای زندگی در شهر برج ایفل و کافه‌های جذاب آماده هستید؟ یادگیری فرانسوی اولین قدم این راه است.

امکان تحصیل به زبان فرانسوی

بعضی از افراد ترجیح می‌دهند قبل از اینکه وارد جامعه کاری فرانسه شوند به این کشور مهاجرت کنند. دانشگاه‌های درجه یک فرانسه این فرصت را برای متقاضیان تحصیل در اروپا فراهم کرده‌اند که، با آماده کردن مدارک و تسلط به زبان فرانسوی در این کشور ادامه تحصیل دهند.

برای تحصیل در فرانسه لازم است که آموزش زبان فرانسه را تا سطح مناسبی طی کنید؛ سپس یکی از مدارک مورد تأیید دانشگاه‌های فرانسه را برای نشان دادن سطح تسلط خودتان به این زبان دریافت کنید.

ارتباط بهتر با فرانسوی‌زبان‌ها

صحبت کردن به زبان فرانسوی فرصت‌های بیشتری برای تاجران، گردشگران، افراد جویای کار و… در این کشور فراهم می‌کند؛ و افرادی که فرانسوی بلد نباشد کمتر می‌توانند از این شانس‌ها یا فرصت‌ها برخوردار شوند.

به عنوان مثال ممکن است شما صرفاً به خاطر بلد بودن زبان فرانسه بتوانید در یک معامله تجاری برنده شوید؛ یا اینکه قراردادهای کاری موفقیت‌آمیزی را با فرانسوی زبان‌ها منعقد کنید.

برای تماس با ما می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید.

  • 021-91307646
  • hamyarzaban@gmail.com

اهواز،امانیه، سقراط غربی، پارک علم و فناوری طبقه اول واحد 7

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها