معرفی 6 تلفن ویپ سیسکو برای کسب و کارها

سیسکو طیف گسترده ای از سخت افزار، نرم افزار، و دیگر تجهیزات مخابراتی را ارائه می کند، اما این شرکت اخیراً به علت ارائه بهترین تلفن‌های مخصوص ویپ شهرت پیدا کرده است. این شرکت اکنون مجموعه ای از گوشی های مختلف از جمله تلفن های ابری، تلفن های PBX و تلفن های ارتباطی يکپارچه را تولید می کند.

بهترین تلفن های ویپ سیسکو کدام سری ها هستند؟

در این مطلب به معرفی بهترین تلفن ویپ سیسکو از نظر کاربران می پردازیم:

تلفن ویپ سیسکو تصویری Cisco DX 650، دارای صفحه نمایش بزرگ لمسی

صفحه نمایش 7 اینچی لمسی مزیت اصلی تلفن ویپ سیسکو Cisco DX 650 به حساب می آید. شرکت سیسکو با ارائه این صفحه نمایش بزرگ بر روی این تلفن ویپ، نظر کاربران بسياری را به این محصول جلب کرده است. این شرکت با ارائه Cisco DX 650 قصد دارد تا بازار تلفن‌های ویدئویی را به صورت کامل تسخیر کند.

از دیگر مزیت های خرید این تلفن ویپ می توان به حافظه مموری داخلی 8 گیگی و ارتباط بلوتوثی اشاره داشت.  همینطور می توان اطلاعات موجود در این گوشی مثل تاریخچه تماس را با کمک بلوتوث داخلی آن با دستگاه های دیگر به اشتراک گذاشت.

از آنجا كه برقراری تماس های تصویری همچنان در بیزینس های مختلف يکی از روش های اصلی ارتباطات است، شرکت سیسکو تصمیم گرفته با ارائه تلفن ویپ با امکان برقراری تماس های تصویری این نياز را رفع سازد. این محصول با صفحه نمایش 7 اینچی با رزولوشن 1024 در 600 پيکسل و يک رابط کاربری فوق العاده، تلفن ویپ Cisco DX 650  می تواند با نرم افزار ویدئو کنفرانس سیسکو یعنی Cisco WebEX هم به خوبی ارتباط برقرار کند.

 تلفن ویپ ویدیویی سیسکو Cisco CP-8865، مخصوص تماس تصویری 

اگر علاقه مند به برقراری تماس های ویدئویی هستید، تلفن ویپ سیسکو تصویری Cisco CP-8865 کیفیت تصویر اچ دی را در اختيار شما قرار خواهد داد. با استفاده از تلفن ویپ تصویری سیسکو CP-8865 می توان با نرم افزار ویدئو کنفرانس سیسکو وبکس هم ارتباط برقرار کرد. این امکان بباعث می شود به صورت موثرتر با سیستم های نرم افزاری سیسکو يک ارتباط يکپارچه را در اختيار داشته باشید.

برقراری تماس های تصویری با کیفیت HD بر روی صفحه نمایش 5 اینچی بزرگ این تلفن ویپ بسيار لذت بخش است. این صفحه نمایش همینطور جلوه ای ویژه به تلفن ویپ Cisco CP-8865 شرکت سیسکو داده است. این تلفن ویپ همینطور دارای کیفیت صوتی فوق العاده ای هم است كه رضایت شما را در پی خواهد داشت.

معرفی 6 تلفن ویپ سیسکو برای کسب و کارها

تلفن ویپ تصویری سیسکو Cisco 8845 Video Phone

اگر شما به دنبل يک تلفن ویپ هستید كه قادر باشد تماس تصویری با کیفیت اچ دی هم برقرار کند، خرید تلفن ویپ تصویری سیسکو Cisco 8845 Video Phone انتخابی بسيار هوشمندانه خواهد بود. این تلفن ویپ علاوه بر قابلیت های عالی كه در تماس های صوتی و تصویری در اختيار شما قرار می دهد، قادر است تا به خوبی با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار کرده و ارتباطات يکپارچه را در اختيار شما قرار دهد.

از نظر امنیت هم تلفن ویپ سیسکو 8845 بسيار فوق العاده عمل می کند و همه تماس های شما را به شکل رمزنگاری شده اجرا خواهد کرد. امنیت يکی از مواردی بوده كه شرکت سیسکو در تولید تجهیزات خود به شدت مد نظر قرار می دهد، تلفن ویپ 8845 سیسکو هم از این قائده مستثنا نیست.

مانند تلفن قبلی كه با هم بررسی کردیم این تلفن ویپ هم از Intelligent Proximity سیسکو به خوبی پشتیبانی می کند. این سرویس به شما امکان می دهد تا مسیر صدای تماس ها را به صورت کامل تحت کنترل خود دراورید. به عنون مثال به سادگی صدا را به يک تلفن ویپ هوشمند منتقل کنید.

این تلفن تصویری قادر بوده ویدئو را با کیفیت 720p ضبط و پخش کند. کیفیت تماس های تصویری و صوتی در تلفن Cisco 8845 بسيار فوق العاده بوده و نظر بسياری از کاربران را به این محصول جلب کرده است. این محصول بلندگو های فول دوپلکس دارد و همینطور از wideband audio هم پشتیبانی می نماید.

این تلفن ویپ را ما توصیه می کنیم كه برای مدیران اجرایی شرکت ها مورد استفاده قرار دهید. این تلفن ویپ مخصوص کسانی بوده كه می‌خواهند ارتباطی بی نقص و بهینه داشته باشند و داشتن ارتباطات سریع و با کیفیت بر عملکرد آن ها تاثیر مستقیم دارد.

تلفن ویپ سیسکو Cisco CP-8861

تلفن ویپ Cisco CP-8861 با امکان مدیریت پنج خط تولید شده. دارای امکان پشتیبانی از WiFi و بلوتوث این تلفن ویپ را به عنوان يکی از توانا ترین تلفن های تحت شبكه موجود بازار در زمینه ارتباطات بی سیم مطرح کرده است.

از امکانات صوتی این تلفن ویپ می توان به پشتیبانی از صدای wideband و امکان حذف اکو از صدا اشاره کرد كه در آن عملکرد بسيار فوق العاده ای دارد. کیفیت صدا را می توان يکی از مواردی دانست كه شرکت سیسکو در زمان تولید محصول  Cisco CP-8861به آن توجه بسياری کرده است.

تلفن ویپ سیسکو Cisco CP-8861 دارای اینترنت سوئیچ 10/100/1000 برای ارائه بک سرعت فوق العاده است. این تلفن ویپ از نظر کارکرد در به عنوان يک عضو شبكه، عملکردی فوق العاده از خود نشان می دهد.

بدنه تلفن ویپ سیسکو CP-8861 طراحی منحصر به فرد و زیبایی دارد كه با يک صفحه نمایش بزرگ رنگی فوق العاده باکیفیت این زیبایی دو چندان شده. صفحه نمایش این تلفن ویپ وضوح مناسبی دارد و می تواند شما را به خوبی در استفاده از قابلیتهای تلفنی این گوشی ياری کند.

به عنوان يکی از اعضای سری سیسکو 8800 این تلفن ویپ دارای امکانات زيادی هم هست. مثلا این تلفن ویپ از Intelligent Proximity سیسکو به خوبی پشتیبانی می کند. این سرویس سیسکو به شما کمک می کند تماس ها را با گوشی های تلفن هوشمند به اشتراک بگذارید.

معرفی 6 تلفن ویپ سیسکو برای کسب و کارها

تلفن ویپ تصویری سیسکو Cisco CP-8865

تلفن ویپ تصویری سیسکو CP-8865 را می توان ترکیبی از دو گوشی 8845 و 8861 دانست. به این علت كه این محصول دارای امکانات فوق‌العاده صوتی و ارتباطی تلفن سیسکو 8861 است، در کنار امکان تماس تصویری با کیفیتی كه 8845 قادر است برقرار کند.

با کیفیت و قابلیتی كه در محصول سیسکو CP-8865 يافت می شود باید بگوییم كه این محصول را می توان در هر کجا به خوبی مورد استفاده قرار داد. تلفن ویپ تصویری سیسکو CP-8865 را می توان در يک فضای باز يا يک اتاق کنفرانس بزرگ هم به خوبی استفاده کرد.

سری 8865 از تلفن های تحت شبكه سیسکو قرار بود كه مورد تکامل يافته از سری 9951/9971 باشد. تنها تفاوتی كه ما در تلفن 8865 و 8845 كه در مورد قبل بررسی کردیم می بینیم، دارای امکان اتصال بهتر است. مثلا در تلفن سیسکو 8865، وای فای هم داریم كه آپشنی بسيار فوق العاده است.

تفاوت قیمتی كه در تلفن 8865 سیسکو و سری 8845 می بینیم، با دارای امکانات بیشتر چندان به چشم نمی آید. این دو محصول با يکدیگر تفاوت 50 دلاری دارند. یعنی تلفن تصویری سیسکو 8865 قیمتی برابر 300 دلار دارد. البته باید بگوییم كه سری 8845 به شدت محبوب بوده و امکان دارد به علت کميابی قیمت بیشتری از 8865 هم داشته باشد!

تلفن ویپ سیسکو Cisco 7861

با امکاناتی كه این گوشی در مدیریت تماس های تلفنی دارد، تلفن ویپ سیسکو Cisco 7861 را می توان يکی از مناسب ترین تلفن های مخصوص شرکت های بزرگ دانست. صفحه نمایشی این محصول سياه و سفید است و قیمت بسيار مناسبی دارد.

این تلفن پرچمدار سری 7800 شرکت سیسکو است. تلفن ویپ سیسکو Cisco 7861 دارای ظاهر زیبا و بدنه بسيار مستحکم بوده كه قادر است تا 16 خط تلفن را به خوبی مدیریت کند. این 16 خط را کاربران می توانند با فشردن کلید های مشخص شده برای هر خط به سادگی فعال سازند.

از نظر شفافیت صوتی تلفن ویپ 7861 سیسکو بسيار فوق العاده عمل می کند و شنوندگان را برای اولین بار متعجب خواهد کرد. این کیفیت صوت فقط به علت استفاده از تجهیزات سخت افزار قوی برای تولید صداست، بلكه تکنولوژی های نرم افزاری فوق العاده ای هم توسط شرکت سیسکو برای افزایش کیفیت صدا بر روی این تلفن ویپ تعبیه شده است.

تلفن ویپ سیسکو Cisco CP-7841

این تلفن ویپ بسياری مناسب کسانی بوده كه تماس های تلفنی بسياری را در طول روز مدیریت می کنند. مثل مدیران اجرایی يا ایجنت هایی كه پاسخگوی کاربران می باشند. تلفن ویپ سیسکو CP-7841 از 4 خط به صورت همزمان پشتیبانی می کند و این امکان به شما کمک می‌کند تا تماس های بیشتری را بتوانید مدیریت کرده و آن ها را از دست ندهید.

این تلفن ویپ سیسکو قادر است تا حدبیشتر 4 خط همزمان را به خوبی مدیریت کند. برای آن هایی كه سوئیچ 10/100/1000 را در تلفن ویپ نياز دارند، باید بگوییم كه این تنها آپشن شما در این سری تلفن های سیسکو خواهد بود.

برای خرید تلفن ویپ سیسکو شرکت نت يک بهترین خدمات را با بیشترین کیفیت به سراسر ایران ارائه می کند. جهت خرید و اطلاع از قیمت تلفن ویپ سیسکو به سایت نت يک مراجعه کنید، همچنین می توانید برای دريافت مشاوره خرید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در نت يک با ما تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها