معیارهای انتخاب بهترین مودم برای افزایش سرعت اینترنت 2020 !!

نظر شما راجب تاثیر مودم ها در افزایش سرعت اینترنت چیست؟ این روزها اینترنت به یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی همه‌ی ما تبدیل شده است. اینترنت خوب و پرسرعت یار شما در روزهای قرنطینه و بهترین همدم و همیار شما خواهد بود و با آن می‌توانید کلیه فعالیت‌های آن لاین خود را اعم از کاری، شخصی و سرگرمی انجام دهید. اما از طرف دیگر کند بود سرعت اینترنت باعث عقب افتادن شما از زندگی روزمره می‌شود و لذت زندگی آنلاین را از بین می‌برد.

اما برای فراهم شدن یک اینترنت پرسرعت جهت رفع نیازهای شما، اولین قدم داشتن یک مودم مناسب است. یک مودم قوی می‌تواند تاثیر چشمگیری در افزایش سرعت اینترنت شما داشته باشد. اگر می‌خواهید بدانید معیارهای دیگر در افزایش سرعت اینترنت چیست، فرصت را از دست ندهید و روی لینک زیر کلیک کنید:

 راهکارهای اساسی افزایش سرعت اینترنت 

پس از خواندن این مقاله دید بازتری نسبت به کیفیت اینترنت دریافتی خود خواهید داشت و انتخاب مودم مناسب برای شما راحت تر می‌شود.

ما به شما پیشنهاد می کنیم برای فهمیدن معیارهای درنظر گرفته شده‌ی خرید مودم، نقاط قوت و ضعف سرویس دهنده‌های اینترنت، طرح های جدید اپراتورهای موبایل و همچنین دریافت تخفیف، خرید و مشاوره در زمینه‌ی انواع مودم ثابت، جیبی و اطلاعات مفید و جالب راجب دنیای ارتباطات و فناوری به وبسایت پنزا (penzza.ir) مراجعه کنید یا روی کلمه پنزا کلیک نمائید.

در اینجا به معیارهای انتخاب یک مودم خوب می‌پردازیم:

منطقه

بهترین مودمی که شما می‌توانید داشته باشید به منطقه‌ی زندگی شما ارتباط دارد. اگر در منطقه ای زندگی می‌کنید که خط تلفن وجود دارد و مخابرات به شما مجوز دسترسی به اینترنت می‌دهد می‌توانید از مودم های ADSL استفاده کنید. اما اگر در منطقه‌ای ساکن هستید که خط تلفن وجود ندارد و یا تلفن شما از سمت مخابرات رانژه نشده، می‌توانید از مودم های سیم کارت خور TDLTE و LTE و یا از تجهیزات وایرلس (Wireless) برای اتصال به اینترنت استفاده نمائید. البته تجهیزات فیبر نوری (VDSL) نیز گزینه ی دیگری هست که مخصوص مناطق نزدیک به کابل کشی فیبر نوری است و درصورتی که در منطقه دورتر باشید باید هزینه فیبرکشی را خودتان پرداخت کنید.

سرعت اتصال درمقابل هزینه قابل پرداخت

سرعت همه چیز است! با سرعت می‌توانید سریع تر خودروی دلخواهتان را ثبت نام کنید. فیلم‌ها را در کسری از ثانبه باز کنید. در شبکه‌های اجتماعی از همه فرزتر باشید و در وقت خودتان صرفه جوئی کنید. در این گونه موارد به ترتیب مودم فیبر نوری VDSL، مودم TDLTE / LTE و در نهایت مودم ADSL از بهترین انتخاب‌ها خواهند بود. هزینه های این تجهیزات به ترتیب از فیبرنوری، گران ترین تا ADSL، ارزان ترین ادامه دارد.

حجم ترافیک دریافتی

اگر اهل دانلود هستید و فایل های درحال دانلود شما به این راحتی‌ها تمام نمی‌شود، باید از مودم ADSL استفاده کنید چون حجم های موردنیاز این مودم بسیار به صرفه و ارزان است. حتی شما می‌توانید حجم نامحدود خریداری کنید و با خیال راحت به دانلود بپردازید. هرچند در فروشگاه پنزا نیز می توانید سیم‌کارت های مخصوص مودم TDLTE را با حجم بسیار بالا و قیمت مناسب تهیه کنید.

مودم ثابت یا همراه (جیبی)

شما همیشه در خانه یا محل کار هستید و نیازی به جابه جائی مودم ندارید. پس مودم های ثابت ADSL / VDSL / TDLTE می‌تواند یک پیشنهاد مناسب برای شما باشد. در حالی که اگر اهل سفر هستید و یا در مناطق روستائی رفت و آمد می‌کنید، مودم های همراه از نوع سیم کارت خور LTE / TDLTE جزو انتخاب های شما هستند که سایز بسیار کوچکی نیز دارند.

شما می‌توانید برای بررسی تخصصی تر و آشنائی با جدیدترین مودم های 4G و 5G سال 2020 روی کلمه مودم کلیک کنید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و دیجی رو هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها