بلیط هواپیما فلای تودی

اخذ اقامت بی دغدغه کانادا با موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

کانادا؛ محبوب دل میلیون ها نفر که قصد مهاجرت از کشور خودشان به مقصدی بهتر را دارند! کشوری پهناور، زیبا، مدرن، پیشرفته، خوش آب و هوا، با فرهنگی غنی و جامعه ای آزاد… به این خوبی ها، این شانس را هم اضافه کنید که طی یک دهه اخیر و البته در آینده، کانادا درهایش را به روی مهاجرین حسابی باز کرده است.

سیاست های گسترده مهاجرتی به کانادا اجازه می دهد سالانه صدها هزار نفر از مهاجرین (که تعداد زیادی از آنها ایرانی هستند) به این کشور مهاجرت و در آن اقامت دائم داشته باشند. اما بسیاری از افراد مهاجرت به این کشور را سخت و غیرممکن می دانند. در حالی که اینطور نیست!

ما در موسسه بزرگ پارسی کانادا، تا به حال تجربه صدها پرونده موفق مهاجرتی داشته ایم. پرونده کسانی که حتی فکرش را هم نمی کردند به این زودی ها بتوانند اقامت دائم کانادا بگیرند. پس شما هم لطفا از این فکرها نکنید. آنقدر روش های گوناگون و مختلف برای اقامت در کانادا وجود دارد که احتمال اینکه شما مشمول دستکم یکی از آنها شوید زیاد است.

با هم در این مقاله برخی از این روش ها و محقق شدن رویای رسیدن به کانادا را بررسی خواهیم کرد. سپس به شما می گوییم طبق چه دلایلی بهتر است موسسه مهاجرتی پارسی کانادا را انتخاب کنید.

از چه روش هایی شما را به کانادا می فرستیم؟

خوشبختانه کشور کانادا با اینکه کشور پیشرفته و فوق العاده ای است، اما نیروی کار کمی دارد. در حقیقت توسعه بزرگ اقتصادی، منجر به کمبود نیروی کار در این کشور شده است. برای همین هم کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، اکنون بهترین موقعیت نصیبشان شده است. چون روش های بسیار زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد.

مثلاً می توانیم روش های مختلف مهاجرت به کانادا را به صورت خلاصه شده و ساده و تیتروار اینگونه نام ببریم:

 • مهاجرت به کانادا از طریق کار
 • مهاجرت تحصیلی به کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ
 • مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس
 • مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی
 • مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری
 • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی (توصیه نمی شود!)
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت به کانادا از طریق فامیلی، خانوادگی و اسپانسرشیپ
 • برنامه های مهاجرت استانی کانادا
 • ویزای توریستی کانادا

چرا پارسی کانادا بهترین انتخاب ممکن است؟

با توجه به افزایش متقاضیان مهاجرت طی سال های گذشته، موسسات مهاجرتی هم از نظر تعداد و هم از نظر گستره کاری، به شدت افزایش یافتند. برخی از آنها خیلی قدرتمند و قوی کار می کنند و برخی دیگر متاسفانه فقط به قصد کسب درآمد و نه ارائه خدمات به وجود آمده اند.

اخذ اقامت بی دغدغه کانادا با موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

طبیعتاً با بیشتر شدن مجموعه های ارائه خدمات مهاجرتی، انتخاب از میان آنها دشوارتر شده است. اما به شما اطمینان میدهیم که انتخاب شرکت مهاجرتی پارسی کانادا، یکی از بهترین انتخاب های ممکن است!

چون:

اول: سابقه بسیار زیاد و خوش نام بودن

بیش از 13 سال از تاسیس مجموعه بزرگ پارسی کانادا می گذرد. در دورانی که تعداد موسسات مهاجرتی حتی به اندازه تعداد انگشتان دو دست هم نبود! اکنون این مجموعه به بلوغی شگفت انگیز رسیده و ماهانه ده ها پرونده مهاجرتی موفق را هدایت و به سرانجام می رساند.

دوم: استفاده از مشاورین قدرتمند و آموزش دیده

مشاورین مجموعه پارسی کانادا حتما باید چندین لایه و سطح آموزشی را طی کنند تا بتوانند به عنوان مشاور ارشد در این مجموعه مشغول کار شوند. بهترین و زبده ترین افراد از بین افراد آموزش دیده انتخاب می شوند تا به صورت رایگان به کسانی که قصد مهاجرت دارند، مشاوره بدهند.

ضمن اینکه مشاورین با تجربه هم به عنوان کاپیتان و سرکاپیتان بر روند مشاوره نظارت کامل دارند تا به بهترین شکل ممکن، اطلاعات کافی به دست متقاضیان برسد.

سوم: وجود پرونده های موفق

برخی از موسسات ادعایی واهی مبنی بر وجود پرونده های موفق به تعداد زیاد می کنند. اما اگر از آنها سند و مدرک بخواهید، از ارائه آنها ناتوانند! آمارهای مجموعه پارسی کانادا مشتمل بر ده ها پرونده کاملاً موفق مهاجرتی و رضایت کامل متقاضیان است.

چهارم: استفاده از وکلای مهاجرتی در سراسر دنیا

موسسه پارسی کانادا ده ها وکیل با تجربه و کهنه کار در چندین کشور مختلف دارد. وکلایی که در کانادا، استرالیا، یونان، کشورهای حوزه خلیج فارس و تمام کشورهای مقصد و محبوب مستقر شده اند تا نقش مهمی در فرایندهای مهاجرتی ایفا کنند.

و سرانجام؛ از امضا تا ویزا کنارتیم…

بهترین ها گرد هم جمع شده اند تا شما را آرزوها، اهداف و رویاهایتان برسانند. به بهترین موسسه مهاجرتی اعتماد کنید…!

رویای شما هرچقدر هم دور و دست نیافتنی به نظر برسد، بازهم می توانید با روش های اصولی و استفاده از مشاورین حرفه ای، رنگ واقعیت به آن بزنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments