نحوه تبلیغات در گوگل

اگر به تازگی وارد بازار دیجیتال مارکتینگ و تبلیغ در فضای مجازی شده اید جالب است بدانید که امروز یکی از تاثیرگذارترین و بهترین تبلیغات، تبلیغات در زمینه های دیجیتال و فضای مجازی می باشد. تبلیغات در گوگل یکی از انواع تبلیغات در فضای مجازی است و اگر برای تبلیغات در گوگل هزینه می‌کنید خیالتان راحت باشد زیرا تبلیغات در فضای گوگل کاملاً هوشمند و هدفمند است و این تبلیغات تنها برای کسانی نمایش داده می‌شود که در موتور جستجوی گوگل به دنبال خدمات شما هستند و احتمال زیادی دارد که مشتری شما باشند بنابراین از هدر رفت هزینه شما کاملاً جلوگیری می‌ شود.

تبلیغات در گوگل

همان‌طور که ممکن است اکثر شما بدانید گوگل بزرگ ‌ترین و همچنین محبوب ‌ترین موتور جستجوی جهان است و امروزه همه کاربران خدمات یا محصول موردنظر خود را ابتدا در آن جستجو می کنند. پس می توان گفت گوگل بهترین عرصه برای معرفی و تبلیغات کسب و کار شماست. شما می توانید نام برند خود را به سمع و نظر میلیون ها کاربرانی که در حال استفاده از این موتورهای جستجو و گشتن در سایت‌ های مختلف برای یافتن خدمات موردنظر خود هستند، برسانید. کاربرانی که تصمیم دارند محصولات خود را تبلیغ نمایند، گوگل برای آنها این شرایط را فراهم می آورند تا از طریق مزایده برای درج آگهی ‌هایشان در صفحه‌ اول گوگل با یکدیگر رقابت کنند .تبلیغ شما بر پایه کلمه کلیدی ای که شما در پنل گوگل ادوردز خود انتخاب می‌کنید، ثبت می شود و در معرض دید جست ‌و‌جوگرانی که کلمه کلیدی شما را جستجو میکنند، قرار میگیرد. همچنین جالب است بدانید که برای این‌ که تبلیغات شما نمایش داده شود گوگل هیچ ‌گونه هزینه‌ای در نظر نمی‌گیرد بلکه برای هر کلیک کاربر بر روی تبلیغ شما هزینه ای از شارژ پنل شما می کاهد. هزینه هر کلیک نیز با سیستم مزایده ای تعیین می شود. 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

یکی از راه‌های مرسوم که شما می‌توانید با توسط آن اکانت گوگل ادوردز خود را برای تبلیغات در گوگل شارژ نمایید مراجعه به شرکت ‌های مختلف و متنوعی است که می توانند خدمت را برای شما انجام دهند. شما می‌توانید به ‌راحتی با مراجعه به سایت‌هایی که این خدمات را ارائه می کنند درخواست شارژ اکانت گوگل ادوردز خود را وارد نمایید و منتظر بمانید که درخواست شما انجام شود. مجموعه تاپ ادورت که بعنوان پارتنر رسمی گوگل در ایران فعالیت می کند، تعرفه های شارژ اکانت را با کمترین کارمزد ارائه می دهد و همچنین خدمات شارژ اکانت ادوردز را در 15 دقیقه برای شما انجام می دهد.

تبلیغات در صفحه اول گوگل

برای تبلیغات در صفحه اول گوگل همان ‌طور که ما پیش‌تر نیز گفتیم شما باید در مزایده‌ ای شرکت نمایید تا بتوانید سایت خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهید. همان‌طور که گفتیم گوگل تبلیغ شما را بدون هیچ‌ گونه هزینه‌ای برای کاربران نمایش می‌دهد و تنها در صورتی که کاربران شما علاقمند به ادامه دیدن جزئیات تبلیغ شما باشند، از شارژ حساب شما مبلغی کاسته می شود. پس تبلیغات در گوگل برای شما از هر لحاظی می‌تواند کاملاً کاربردی و همچنین کم‌ هزینه می باشد. اگر صاحب شرکت ‌های بزرگ هستید و یا می‌خواهید تبلیغات خود را در فضای مجازی و در گوگل انجام دهید، باید بدانید که تبلیغات شما در صفحه اول گوگل می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد که ما در ادامه به بررسی مزایای تبلیغات در گوگل برای شما خواهیم پرداخت:

تبلیغات در گوگل باعث می‌شود که شما بازده بیشتری از تبلیغات کسب نمایید زیرا کلمات کلیدی که شما انتخاب نمونه‌ای بسیار هدفمند هستند،نحوه تبلیغات در گوگل

همچنین شما با استفاده از فضای گوگل برای تبلیغات، می‌توانید با برندها و شرکت‌های بسیار بزرگ و صاحب نام رقابت نمایید و این کار باعث شناخته شدن نام برند شما می‌شود.

همچنین شما اگر دارای وب ‌سایت باشید تبلیغ در فضای گوگل باعث بالا آمدن بازدید از وب‌سایت شما می شود و انکار می تواند برای وب‌سایت شما و همچنین زمینه تبلیغ شما بسیار سودمند باشد، همچنین شما با استفاده از تبلیغات در زمینه گوگل در مصرف کاغذ و گرفتاری‌های ناشی از آن آسوده و با حداقل هزینه تبلیغات خود را به انجام می‌رسانیم.

پس تحت هر شرایطی تبلیغات در گوگل برای شما بسیار سودمندتر از انواع مختلف تبلیغات دیگر خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان تاپ ادورت تماس بگیرید.

سلب مسئولیت: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه شده است

مطالب پیشنهادی
guest
1 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها