آی پینز

نحوه ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی

در این مقاله به خلاصه ترین و بهترین شکل ممکن آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی تلگرام را آموزش می‌دهیم.

ابتدا به طور خلاصه توضیح دهیم که شماره مجازی چیست؟

سیم کارت هایی که پس از گذشت 1 سال غیر فعال هستند، توسط اپراتور های تلفن همراه مسدود شده و برخی از این شماره ها به دلیل دسته دوم شناخته شدن و یا رند نبودن ، مشتریان بسیار کمی دارند. پس اپراتور ها با اتصال این سیم کارت ها به شبکه اینترنت، امکان استفاده از سیم کارت به صورت آنلاین را فراهم می‌کنند.

پس کاربران با استفاده از نرم افزار ها می‌توانند در حد چند پیامک، یا ماهیانه یا دائمی از شماره آنلاین استفاده کنند.

اما همان شماره ای که قیمت ارزانی داشت، با آنلاین شدن بسیار گرانتر شده، چراکه مخاطبین خارجی این شماره ها نیز بسیار زیاد تر شده.

پس به صرفه ترین راه استفاده از این شماره ها، استفاده در حد 1 پیامک برای ثبت نام در برنامه ها و پلتفرم های مورد نظر است.

فواید استفاده از شماره مجازی تلگرام

یکی از امکانات خاص تلگرام یعنی استوری گذاشتن، برای شماره های ایران فعال نمی‌باشد و برای استفاده از این امکان نیاز به استفاده از شماره های کشور های تحریم نشده دارید مانند شماره مجازی استرالیا یا انگلیس و غیره.

اگر ادمین کانالی هستید و با اکانت فعلی خود، کانال های بسیاری ساخته باشید، می‌دانید که با هر اکانت فقط می‌توان 10 آیدی عمومی برای گروه یا کانال ساخت. اما اگر با شماره مجازی یک اکانت مجازی تلگرام ایجاد کنید، با این اکانت می‌توانید 10 آیدی عمومی دیگر دریافت کنید. سپس آیدی اکانت اصلی خود را ادمین این کانال های جدید کنید!

با هزینه کمتر از 20 تومان می‌توانید شماره مجازی خارجی برای تلگرام تهیه کنید، سپس از تلگرام برای اکانت ایرانی خود ، اشتراک ویژه خریداری کنید که با این کار حدود 200 تا 300 هزار تومان در هزینه خرید اشتراک از فروشندگان ، صرفه جویی خواهید کرد.

نحوه ساخت اکانت تلگرام با استفاده از شماره مجازی تلگرام

ما تمام وب‌سایت های فروشنده شماره مجازی را بررسی کردیم و پیشنهاد میکنم جهت خرید شماره مجازی تلگرام به وبسایت شیزنامبر یا نامبرکال یا ایکس‌نامبر مراجعه کنید.

ما در این آموزش از سایت shiznumber.com استفاده می‌کنیم.

نحوه ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی

  1. از بالا صفحه گزینه ورود / ثبت نام را انتخاب کنید ، شماره موبایل خود را ثبت کرده و کد دریافتی را وارد کنید.

  2. سپس به صفحه اصلی خرید شماره مجازی شیزنامبر مراجه کنید و گزینه شماره مجازی تلگرام را انتخاب کنید

  3. کیف پول خود را به قیمت شماره مورد نظر شارژ کنید

شماره هایی که با شکل خطر علامت گذاری شده اند را تحت هیچ شرایطی با وجود ارزان بودن، انتخاب نکنید!

پیشنهاد می‌کنیم از شماره هایی که علامتی ندارند یا علامت لایک دارند را انتخاب کنید. ما در اینجا کشور مغولستان را انتخاب میکنیم.

نحوه ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی

نکات مهم قبل از وارد کردن شماره دریافت در تلگرام

  1. شماره را فقط روی نسخه اصلی تلگرام یا Telegram X که از گوگل پلی دانلود کرده اید، وارد کنید.

  2. نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام طلایی سریعا حسابو مسدود می‌کند!

  3. از فیلترشکن تحت هیچ شرایطی استفاده نکنید! فقط به پروکسی خود تلگرام وصل شوید.

  4. اگر کد دریافت نکردید، بررسی کنید که تلگرام حتما پیامک ارسال کرده باشد ، چرا که اکثر مواقع می‌نویسد با شما تماس گرفته‌ایم و این پیام را اکثر کاربران متوجه نمی‌شوند، پس حتما پیامک ارسال کند.

  5. پس از ورود به تلگرام ،سریعا رمز دو مرحله ای را فعال نکنید و سپس کنید چند ساعتی بگذرد، چرا که ممکن است شماره سریعا مسدود شده و به بیرون انداخته شوید.

نکته: اگر از نسخه غیر رسمی یا فیلترشکن (vpn) استفاده کنید، هر چه که منتظر بمانید، کدی به شما تحویل نمی‌دهد. چرا که تلگرام به نسخه های غیر رسمی اعتماد نکرده و آن ها را اسپم می‌داند.

نکته دوم: اگر از اکانت خود خارج شوی، ممکن است دیگر از وبسایت شیزنامبر ، کدی را دریافت نکنید، چرا که شماره های مجازی تلگرام کاملا یکبار مصرف است.

آیا شماره دریافتی تا همیشه متعلق به ماست؟

بله ! به شرطی که اکانت به دلیل عدم استفاده تا مدت 1 سال مسدود حذف نشود. یا اینکه از اکانت خود خارج شوید یا توسط خود شما اکانت حذف شود. در هر صورت اگر تا 1 سال اکانت غیر فعال باشد، شماره به شخص دیگری واگذار خواهد شد! مگر اینکه حداقل 1 بار در سال وارد تلگرام شوید و حداقل 1 دقیقه فعالیت داشته باشید

آیا استفاده از شماره مجازی تلگرام، قانونی است؟

بله! هیچ دلیل خاصی وجود ندارد که این نوع سیم کارت ها غیر قانونی شناخته شود چرا که به صورت مستقیم از فروشندگان و نمایندگی های معتبر این شماره ها را خریداری می‌کنید و هیچ مسئله و مشکل قانونی چه در ایران و چه در خارج برای شما ایجاد نمی‌کند.

آیا شماره مجازی تلگرام قابل ردگیری است؟

خیر! اگر نام واقعی خود در اکانت تلگرام یا آیدی مشابه به آیدی اصلی خود ثبت نکنید، هیچ راهی واسه ردگیری شما وجود نخواهد داشت!

اما این نکته را توجه کنید که هرگز پیام تهدید به مرگ و جنایت برای شخصی ارسال نکنید! چرا که با ارسال پیام شما به پشتیبانی تلگرام و درخواست قضایی از مراجع خارجی و غیر ایرانی، به راحتی شماره قابل ردگیری خواهد شد! فحاشی نیز قابل ردگیری نمی‌باشد! اما تهدید به جرم و جنایت بی شک ردگیری خواهید شد.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها