نوروز 1397، سال نو مبارک باد

لحظه ها چه زود می گذرند، گویی سوار بر تندبادی شده و از پی هم می آیند. انگار همین دیروز بود که فصل پاییز جای خود را به زمستان سپرد و حال این زمستان است که رخت بسته‌ و از این دیار به سرزمینی تازه کوچ می‌کند. آری بهار آمده است. خوب که گوش فرا دهید صدای قدم هایش شنیده می شود. هوا بس دل انگیز است و عطر رسیدن بهار در فضای هر کوی برزن به مشام می‌رسد.

گویی همه دنیا به استقبال بهار آمده‌اند. جوانه‌ها و گل های بهاری زودتر از همیشه از خاک سر بیرون آورده‌اند تا سال نو را به رهگذران تبریک بگویند. چه خوب می‌شود کمی درنگ کنیم، به اطراف خود نگاهی بیندازیم و این همه تغییر باشکوه را نظاره کنیم و خالق آن‌ها را بستاییم. آری بهار آمده است. بیایید ما هم بهاری شویم و در سال نو، بی چشم داشت از کسی بذر نیکی و محبت را در دلها بکاریم.

بیایید اجازه دهیم گذشته در گذشته بماند؛ آنقدر بماند تا طوفان گردو خاک آن رو به کلی بپوشاند. مبادا در سال جدید گذشته ناخوش و احوال را گردگیری کنید؛ همه باهم به سال جدید کوچ می‌کنیم، سالی که قرار است پر از اتفاق های رنگارنگ و زیبا باشد.

ما در دیجی رو سال جدید را به شما دوستان و همراهان تبریک می‌گوییم؛ سالی که قطعا اگر به آن مثبت نگاه کنیم، پر از خوشی خواهد شد.

دلهایتان بهاری باد؛ نوروزتان مبارک

 

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.