نوروز 1397، سال نو مبارک باد

لحظه ها چه زود می گذرند، گویی سوار بر تندبادی شده و از پی هم می آیند. انگار همین دیروز بود که فصل پاییز جای خود را به زمستان سپرد و حال این زمستان است که رخت بسته‌ و از این دیار به سرزمینی تازه کوچ می‌کند. آری بهار آمده است. خوب که گوش فرا دهید صدای قدم هایش شنیده می شود. هوا بس دل انگیز است و عطر رسیدن بهار در فضای هر کوی برزن به مشام می‌رسد.

گویی همه دنیا به استقبال بهار آمده‌اند. جوانه‌ها و گل های بهاری زودتر از همیشه از خاک سر بیرون آورده‌اند تا سال نو را به رهگذران تبریک بگویند. چه خوب می‌شود کمی درنگ کنیم، به اطراف خود نگاهی بیندازیم و این همه تغییر باشکوه را نظاره کنیم و خالق آن‌ها را بستاییم. آری بهار آمده است. بیایید ما هم بهاری شویم و در سال نو، بی چشم داشت از کسی بذر نیکی و محبت را در دلها بکاریم.

بیایید اجازه دهیم گذشته در گذشته بماند؛ آنقدر بماند تا طوفان گردو خاک آن رو به کلی بپوشاند. مبادا در سال جدید گذشته ناخوش و احوال را گردگیری کنید؛ همه باهم به سال جدید کوچ می‌کنیم، سالی که قرار است پر از اتفاق های رنگارنگ و زیبا باشد.

ما در دیجی رو سال جدید را به شما دوستان و همراهان تبریک می‌گوییم؛ سالی که قطعا اگر به آن مثبت نگاه کنیم، پر از خوشی خواهد شد.

دلهایتان بهاری باد؛ نوروزتان مبارک

 

لینک کوتاه http://bit.ly/2Dj2iHp

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊