چگونگی خرید بازدید سایت و افزایش مشتری

تمامی مدیران وبسایت می‌خواهند به هر شکلی شده سایت خود را در موتورهای جستجو بالا بیاورند تا افزایش ورودی و در نهایت فروش داشته باشند.  یکی از موارد بسیار مهم در قرارگیری یک سایت در نتایج اولیه موتورهای جستجو، داشتن بازدید های طبیعی و ارگانیک می‌باشد.

بازدید از سایت می‌تواند از طریق شبکه های اجتماعی، ورود از سایت‌های دیگر و یا وارد کردن آدرس در مرورگر انجام شود اما امروز می‌خواهیم در مورد خرید بازدید سایت به صورت کاملا طبیعی با شما صحبت کنیم و مقداری از شاخص های بازدید سایت را باهم برسی نماییم.

تعداد بازدید یک سایت نشان دهنده میزان محبوبیت و شناخته شدن آن در بین مردم می‌باشد، ازین رو بسیاری از متخصصان و صاحبین وبسایت سعی می‌کنند با خرید بازدید سایت این عامل را برای موتورهای جستجو شبیه سازی کنند. اما باید بدانیم که بازدیدهایی که از جانب انسان‌ها انجام می‌شود دارای یک سری شاخص ها می‌باشد و  موتورهای جستجو هم سعی کرده‌اند که این شاخص‌ها را در الگوریتم های تشخیص بازدید خود قرار دهند. ازین رو  باید مراقب باشید که از چه سایت‌هایی بازدید خریداری می‌کنید.

یک نکته که در بین سئوکارهای مبتدی و تازه کار بسیار متداول است خرید بازدید سایت با کلمه کلیدی می‌باشد که این امر بسیار اشتباه هست. شما باید سعی کنید که بازدید های خود را با اسم برند و یا در نهایت کیورد + اسم برند خریداری کنید تا تاثیر این بازدید ها را بتوانید مشاهده نمایید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم سیستم بازدید سایت باید دارای شاخص‌های مورد نظر جهت شبیه سازی یک بازدید ارگانیک باشد. حال این سوال پیش می‌آید که از کجا و چگونه بازدید سایتمان را به صورت کاملا طبیعی خریداری کنیم؟

وبسایت های ایرانی و خارجی بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که وبسایت های خارجی مثل ultimate web traffic به دلیل نداشتن آی پی و  یوزر ایجنت ایران از این رقابت کنار می‌روند. توجه کنید که حتی اگر سیستم بازدید سایت خارجی خوبی هم پیدا شود با توجه به وضعیت قیمت دلار، برای کسب و کارهای ایرانی استفاده از این سیستم‌ها مقرون به صرفه نخواهد بود.

در ایران هم وبسایت های خوبی برای این امر به وجود آمده‌اند که ما بی مقدمه  بهترین سیستم خرید بازدید سایت را بازدیدیار معرفی می‌کنیم. در این سایت و حتی چند سایت محدود دیگر سعی شده از شاخص‌های طبیعی بودن بازدید مخصوص به کاربران ایرانی استفاده شود تا سئوکارها و مدیران وبسایت بتوانند با کمترین هزینه وبسایت های خود را به صدر برسانند. توجه کنید که نحوه خرید بازدید بسیار مهم می‌باشد و اگر تجربه ای در آن ندارید به شما پیشنهاد می‌کنم با یک سئوکار ارتباط برقرار نمایید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
توجه این مطلب یک رپورتاژ آگهی است

دیدگاه خود را ثبت کنید