آی پینز

معرفی یکی از بهترین و کاربردی ترین سایتهای کاریابی و استخدامی ایران

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که کسب‌وکاری دارید و به فکر تأمین نیروی انسانی‌تان هستید، این مطلب، آموزش‌های مفید و کاربردی در اختیارتان می‌گذارد و دیگر نگرانی از بابت جذب نیروی دلخواهتان نخواهید داشت! آیا فردی باتجربه هستید یا به‌تازگی پا در دنیای کسب‌وکارها گذاشته‌اید؟ فرقی نمی‌کند که در کدام دسته قرار داشته باشید، درهرصورت اخیراً همه درباره نیروی انسانی مجموعه‌شان ابراز نگرانی می‌کنند. در واقع، شاید چند سال پیش را به یاد داشته باشید که معمولاً افراد این گله را داشتند که شغل مورد نظرشان را پیدا نمی‌کنند! این در حالی است که این روزها صحبت‌ها چیز دیگری است و تعداد زیادی از صاحبان کسب‌وکارها می‌گویند، کار هست، اما نیروی متخصص وجود ندارد! اگر شما هم، چنین چالشی دارید و نمی‌دانید که از کجا و به چه صورت باید کارجویی که به اهداف کسب‌وکارتان کمک کند و باعث پیشرفت آن شود پیدا کنید، ما به شما می‌گوییم. در این مطلب، قصد داریم شما را با وب‌سایت ایران استخدام آشنا کنیم. سایتی که دغدغه‌ای برای کارفرمایان و کارجویان باقی نگذاشته است. با ما همراه باشید:

چطور نیروی کار دلخواهمان را جذب کنیم؟

اگر همین حالا که در حال خواندن این مطلب هستید، افرادی برای کسب‌وکار شما کار می‌کنند، این افراد را چطور جذب کرده‌اید؟ ممکن است از طریق روزنامه یا اطرافیانتان، این کار را انجام داده باشید. در گذشته، هر کارجویی برای پیدا کردن شغل و هر کارفرمایی برای درج آگهی استخدام از روزنامه‌ها استفاده می‌کرد. در واقع، روزنامه‌ها یکی از بهترین منبع‌های انتشار فرصت‌های شغلی بودند.

محبوبیت این روش تا زمانی که اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به خوبی جای خودش را در زندگی مردم باز کرد، ادامه داشت. این روزها دیگر کمتر کسی سراغ روزنامه‌ها برای پیدا کردن شغل دلخواهش می‌رود؛ چرا که راه‌های دیگری هم هستند که نه تنها شما را سریع‌تر به خواسته‌تان می‌رسانند، بلکه از مزیت‌های بسیار بیشتری نسبت به روش‌های سنتی برخوردار هستند. از جمله بهترین راهکارهای استخدام در دنیای امروز، استفاده از سایت‌های کاریابی مجازی است.

وب سایت‌های کاریابی مجازی، فرصت فوق‌العاده‌ای را برای کارفرمایان به وجود آورده است. فرصتی که شما به عنوان یک صاحب کسب‌وکار به راحتی می‌توانید فرد متخصص دلخواهتان را پیدا کنید.

اما این انتهای ماجرا نیست! ما در بین همه وب‌سایت‌هایی که ممکن است چنین شرایطی را برای شما فراهم کنند، ایران استخدام، بزرگ‌ترین وب‌سایت حوزه اشتغال و کاریابی اینترنتی را معرفی می‌کنیم. بدون شک برایتان سؤال شده است که چرا این وب‌سایت را به شما معرفی کردیم و به عنوان یک کارفرما، چطور می‌توانید از امکانات این سایت برای توسعه و پیشرفت کسب‌وکارتان استفاده کنید؟ در ادامه همه آنچه باید بدانید را در اختیارتان گذاشته‌ایم:

مزیت‌های درج آگهی استخدام در سایت ایران استخدام

هر سایتی در هر زمینه‌ای که فعالیت داشته باشد، امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. ایران استخدام هم از این قاعده مستثنی نیست و هم برای کارفرمایان و هم کارجویان، امکانات بی نظیری دارد که باعث شده است تا هم شما نیروی دلخواهتان را پیدا کنید و هم کارجویان، در شغل مورد نظرشان استخدام شوند. از جمله امکانات و مزیت‌های استفاده از سایت ایران استخدام، عبارت است از:

محدودیت جغرافیایی ندارید!

ممکن است شرایط کسب‌وکارتان به گونه‌ی باشد که بخواهید فردی متخصص را از شهرهای دیگر پیدا کنید.  معمولاً اکثر کسب‌وکارها آگهی‌های استخدامی‌شان را در سطح استان و یا حتی کشور، به اشتراک می‌گذارند. اگر چنین خواسته‌ای داشته باشید، مطمئناً با روش‌های سنتی و روزنامه‌ها به آن نخواهید رسید.

این در حالی است که به کمک اینترنت و درج آگهی‌تان در سایت ایران استخدام، این امکان به راحتی برای شما فراهم شده است تا افرادی که خواهان شغل هستند و تخصص مورد نظر شما را دارند، از هر جای کشور آگهی را مشاهده کنند.

در واقع، اولین و یکی از مهمترین مزیت‌های ایران استخدام برای شما به عنوان کارفرما آن است که فرصت شغلی‌تان را به گوش افراد زیادی می‌رسانید و محدودیت جغرافیایی برای دیده شدن آن ندارید.

برای درج آگهی استخدام، زمان کمی را صرف می‌کنید

بدون شک شما به عنوان کارفرما، فردی پرمشغله هستید و وب‌سایت ایران استخدام به شما این امکان را می‌دهد تا در کوتاهترین زمان آگهی‌تان را درج کنید. کافی است در پنل کارفرمایان عضو شوید و تنها با صرف زمان 2 دقیقه‌ای، فرصت کاری‌تان را در اختیار افراد از سرتاسر کشور قرار دهید.

هدفمند، آگهی می‌دهید

خوب است بدانید کارفرمایان زیاد دیگری مانند شما هستند که همه روزه از این وب‌سایت برای جذب نیروی متخصص استفاده می‌کنند. حال، ممکن است این نگرانی برایتان به وجود بیاید که آگهی‌تان در لابه‌لای دیگر فرصت‌ها، آنطور که باید و شاید دیده نشود! اینجاست که دسته‌بندی‌های وب‌سایت ایران استخدام این مشکل را برای شما حل می‌کند.

شما در زمان درج آگهی، به راحتی می‌توانید دسته‌بندی شغلی و شرایط مورد نظرتان را انتخاب کنید؛ از این رو، افرادی که دنبال موقعیت شغلی با شرایط شما باشند، در کوتاهترین زمان شما را پیدا می‌کنند و آگهی‌تان بیش از هر زمانی هدفمند خواهد بود.

از جمله این دسته بندی‌ها می‌توان به دسته بندی‌های شغلی، موقعیت مکانی، شرایط کاری، حقوق و … اشاره کرد. چه چیزی بهتر از این؟

آگهی‌تان در بستری با جامعه آماری بیش از یک میلیون نفر، منتشر می‌شود

یکی از مهمترین خواسته‌هایی که کارفرمایان خواهان آن هستند، پیدا کردن کارجوی مورد نظرشان در کوتاهترین زمان است؛ موضوعی که در سایت ایران استخدام به آن دست پیدا خواهید کرد. در نظر داشته باشید، آگهی شما تنها در سایت ایران استخدام منتشر نمی‌شود. بسترهای دیگری هم هستند که به واسطه معتبربودن ایران استخدام، آگهی شما را منتشر می‌کنند و با این کار، افراد زیادی آن را می‌بینند و شرایط کاری‌تان را بررسی می‌کنند.

بدون شک، هر چه جامعه آماری افرادی که آگهی‌تان را مشاهده می‌کنند بیشتر باشد، احتمال آنکه هرچه سریعتر فرد مورد نظرتان را جذب کنید، بیشتر خواهد بود.

و اما، شاید از خودتان بپرسید، ایران استخدام در چه بسترهایی آگهی‌ها را نمایش می‌دهد. از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتشار آگهی استخدام در سایت معتبر ایران استخدام با بازدیدچندصد هزار نفری
  • انتشار آگهی استخدام درشبکه‌های مجازی با جامعه آماری بیش از یک میلیون نفر
  • انتشار آگهی استخدام دروب سایت‌ها و بسترهای دیگر با توجه به اعتبار بالای ایران استخدام
  • انتشار آگهی استخدام برای کارجویان ثبت نام شده در وب‌سایت به صورت ایمیل
  • انتشار آگهی استخدام دراپلیکیشن ایران استخدام با نصب بیش از 100 هزار نفر فعال

امکان مقایسه کارجویان برایتان فراهم است

کارجویان بعد از مشاهده آگهی استخدامی شما و تمایل برای همکاری، رزومه کاری‌شان را برایتان ارسال می‌کنند و یا با شما تماس می‌گیرند. درگذشته برای انتخاب فرد موردنظرتان، ناچار بودید تا با چندین نفر قرار مصاحبه بگذارید، وقت زیادی صرف کنید و در نهایت فردی که مناسب شماست، پیدا کنید.

این در حالی است که به کمک سایت ایران استخدام، پیش از مصاحبه حضوری و یا آنلاین، کارجویان را متناسب با شرایط و رزومه کاری‌شان مقایسه می‌کنید و وقت کمتری را صرف می‌کنید و سریع‌تر هم همکارتان را پیدا می‌کنید.

به برندینگ کسب‌وکارتان کمک می‌کنید

و در آخر، از دیگر مزیت‌های استفاده از پلتفرم پربازدید، محبوب و معتبری مانند ایران استخدام به شما در زمینه برندینگ کسب‌وکارتان کمک زیادی می‌کند. از آنجایی که آگهی استخدامی‌تان به همراه نام مجموعه‌تان و زمینه فعالیتتان منتشر می‌شود و افراد زیادی آن را می‌بینند، نام برندتان در ذهن همه این افراد تکرار می‌شود و به نوعی به بیشتر دیده شدنتان کمک می‌کند.

وب‌سایت رسمی ایران استخدام را بیشتر بشناسید …

ایران استخدام با دریافت مجوز رسمی از از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این افتخار را داشته سات تا در طی سال‌های زیاد، بستری امن و پرکاربرد را برای کارجویان و کارفرمایان فراهم کند و به مجموعه‌های معتبر بسیار زیادی در سرتاسر ایران، کمک کند.

خوب است بدانید، همچنین به کمک سایت ایران استخدام در صورت تأیید شما به عنوان کارفرما معتبر، به بانک رزومه کارجویان دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بهترین نیرو مناسب با فرصت شغلی‌تان پیدا کنید.

همچنین تمامی کارجویان می‌توانند با استفاده از ابزار رزومه ساز در این سایت، فایلی قابل ارائه و مناسب تهیه کنند و بهتر از هر زمانی خودشان را معرفی کنند.

سخن آخر

به عنوان جمع‌بندی کوتاهی از این مطلب باید بگوییم این روزها ابزارهای آنلاینی که بتوانند کارهای شما را پیش ببرند و وقت کمی از شما بگیرند، کم نیستند. تنها لازم است شناخت خوبی از آنها داشته باشید و در کارهای روزانه‌تان و برای توسعه کسب‌وکارتان از آنها استفاده کنید. در این مطلب، تلاش کردیم شما را با معتبرترین سایت استخدامی و کاریابی مجازی در ایران آشنا کنیم و به شما برای جذب نیروی ایده آلتان در کوتاهترین زمان، کمک کرده باشیم. سپاسگزاریم که وقت ارزشمندتان را برای خواندن این مطلب صرف کردید. اگر سؤال و یا تجربه‌ای در استفاده از خدمات ایران استخدام دارید، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همچنین کارشناسان مجموعه ایران استخدام همه روزه به صورت تلفنی، در خدمت شما هستند و می‌توانید برای بهینه‌سازی آگهی استخدامی‌تان از آنها کمک بگیرید و به خودتان وعده بهترین نتیجه را بدهید! برای ارتباط با کارشناسان، تنها کافی است با شماره 02191300013 تماس بگیرید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها