معرفی 5 استودیو عکاسی لباس در تهران

همواره گزینش و انتخاب بهترین استودیو عکاسی لباس یکی از چالش ها و معضلات برندها، فروشگاه ها و حتی طراحان لباس بوده است. ساخت و تولید محتوای با کیفیت در حوزه لباس و پوشاک به قدری مهم است که اگر کمی در انتخاب استودیو عکاسی بی دقتی کنید، نه‌تنها متحمل هزینه و زیان مالی می‌شوید، بلکه اعتبار و برند شما نیز خدشه دار می‌شود.

چرا عکاسی و فیلمبرداری از لباس مهم است؟

تولید محتوا در سال های اخر به یکی از ارکان و ملزومات اصلی فروش در بسیاری از کسب و کار های B to C شده است. اگر مخاطب و مشتری شما مردم و افراد عادی هستند؛ بدون شک باید به سمت روش های فروش مدرن حرکت کنید. روش های فروش مدرن که بسیاری از آن ها در شاخه تجارت الکترونیک جای می‌گیریند، همگی نیازمند تولید محتوای قوی و باکیفیت هستند. محتوای بصری خوب علاوه بر نشان دادن کالا با جزئیات و برطرف کردن ابهامات خریدار، می‌تواند احساسات مشتری را تحریک و او را متقاعد کند تا کالای شما را خریداری کند.

آشنایی با خدمات عکسبرداری و فیلمبرداری پوشاک

بهترین_خدمات_عکاسی_از_لباس_و_پوشاک

عکاسی و فیلمبرداری پوشاک مدل ها و متد های مختلفی دارد. به طور کلی هرگونه تصویربرداری ای که هدف آن معرفی، نمایش و یا فروش لباس و پوشاک باشد در این دسته بندی جای میگیرد. بنابراین فرقی نمی‌کند که تیزر لباس رسمی مردانه باشد یا عکاسی مانکن روح، به هرحال شما باید به یک متخصص محتوای تصویری در حوزه پوشاک مراجعه کنید.

تصویربرداری از لباس مدل ها و دسته بندی های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

انواع تصویربرداری و عکاسی از لباس

به طور کلی عکاسی لباس برحسب نوع خود لباس، کاربرد و استفاده‌ی تصویر و پلتفرم مورد استفاده به دسته بندی‌های بسیار متنوعی تقسیم می‌شود. ما در اینجا دسته‌بندی های مبتنی بر پلتفرم را معرفی و مورد بررسی قرار خواهیم داد.

عکاسی لباس برای سایت

وبسایت ها یکی از رایج ترین بستر های خرید آنلاین در ایران هستند. مجموعه های بزرگ و مختلفی هستند که مجرای فروش اصلی آن ها وبسایتشان است و فروش های میلیاردی را از طریق وبسایت تجربه می‌کنند. عکاسی لباس و پوشاک برای سایت مدل های متنوعی می‌تواند داشته باشد. از عکاسی لباس با مدل گرفته تا عکاسی با مانکن و عکاسی های تبلیغاتی مختلف برای بنرهای سایت.

عکاسی و فیلمبرداری لباس برای اینستاگرام

عکاسی لباس برای اینستاگرام بسیار متفاوت از عکاسی برای سایت است. در عکاسی های لباس اینستاگرام شما نیاز به مدل و دکور جذاب دارید تا بتوانید بیننده را ترغیب به خرید کنید. بنابراین جذابیت ظاهری یکی از مهمترین شاخصه‌ها و معیارهای عکاسی پوشاک در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی است.

عکاسی لباس برای دیجیکالا

خدمات عکاسی لباس دیجیکالا به دلیل شرایط سخت و پیچیده‌ی دیجیکالا برای تصاویر تبدیل به یک لاین خدماتی استودیوهای تبلیغاتی و عکاسی شده است. عکاسی از لباس برای دیجیکالا نیازمند تجهیزات نورپردازی و تصویربرداری خاصیست که تهیه آن برای فروشندگان و تولیدکنندگان پوشاک منطقی نیست. برای همین با برون سپاری عکاسی محصولاتشان در زمان و هزینه های خود صرفه جویی می‌کنند.

عکاسی لباس برای ساخت پوسترهای تبلیغاتی

سبک و سیاق پوسترهای تبلیغاتی بسیار متفاوت از عکاسی های سایت و اینستاگرام است. در اینجا شما باید بتوانید متمایز باشید تا در کسری از ثانیه توجه بیننده را به خود جلب و شعار خود را در ذهن اون حک کنید. همچنین برای عکاسی های پوستر تبلیغاتی بسیار مرسوم است که از مدل ها و سلبریتی های سرشناس استفاده شود.

فیلمبرداری تیزر لباس

ساخت تیزر تبلیغاتی پوشاک یک از بهترین روش های تبلیغاتیست که فروشگاه های حضوری و برندهای مطرح می‌توانند از طریق آن محصولات و برند خود را معرفی و آگاهی از برند خود را افزایش دهند. البته کسب و کارهای آنلاین نیز می‌توانند با ساخت تیزر های تبلیغاتی جذاب و خلاقانه، مخاطبان بیشتری را در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود جذب کنند.

۵ تا از بهترین استودیو عکاسی لباس های تهران

بهترین_استودیو_عکاسی_پوشاک_در_تهران

عکاسی لباس و فشن یکی از حوزه های بسیار جذاب و پرطرفدار، چه در حوزه بیزینس و کسب و کار، چه در حوزه هنر می‌باشد. بسیاری از طراحان لباس یا مزون ها و برندهای بزرگ سالانه مبالغ بسیار زیادی را صرف هزینه عکاسی و تولید محتوا از مدل ها و کالکشن های جدید خود می‌کنند تا بتوانند علاوه بر فروش خوب، سهم خود را در جریان سازی حوزه مد و فشن بیشتر کنند.

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، بی‌شک به نوعی به صنعت بزرگ و جذاب پوشاک ارتباط دارید. فرقی ندارد که طراح لباس باشید یا صاحب یک برند و فروشگاه پوشاک به هرحال شما نیاز دارید تا تولیدات خود را به مشتریان یا مخاطبان خود به شکل حرفه ای نمایش دهید. هدف ما در این مقاله معرفی ۵ تا از بهترین عکاسی لباس در تهران به شماست تا بتوانید با شناخت و آگاهی بیشتر خدمات عکسبرداری و فیلمبرداری پوشاک خود را برون سپاری کنید. پس با ما همراه باشید تا بهترین آتلیه عکاسی لباس را به شما معرفی کنیم:

استودیو تبلیغاتی لنزآپ

استودیو تبلیغاتی لنزآپ متشکل از تیم جوان و خلاق؛ با بیش از ۱۰ سال تجربه و فعالیت در حوزه تولید محتواهای بصری و تبلیغاتی بی‌شک یکی از گزینه های جذاب این لیست خواهد بود. لنزآپ مدعیست که خدمات عکاسی لباس خود را با تکیه بر متد های روز فشن و مدلینگ دنیا انجام می‌دهد. استفاده از تجهیزات و ترند های روز از بزرگترین نقاط قوت این استودیو نسبت به رقبایش می‌باشد. شعار همیشگی لنزآپ «طراحی برای آینده» است که می‌توان ردپای این شعار را به خوبی در نمونه کارهای آن ها مشاهده کرد. جهت آشنایی بیشتر با این استودیو و اطلاع از خدمات آن ها می توانید با شماره تلفن …….. تماس حاصل نمایید.

آتلیه عکاسی لباس میلاد

استودیو میلاد اگرچه مدت کمیست که فعالیت خود را آغاز کرده اما از آنجایی که خدمات نیچ و تخصصی حوزه پوشاک را ارائه می‌کند می‌تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که وسواس و حساسیت زیادی  روی جزئیات دارند. البته از نقاط ضعف این آتلیه می‌توان به تجهیزات ضعیف و سبک کاری قدیمی اشاره کرد که البته ممکن است برای بسیاری مورد پسند باشد. آتلیه میلاد واقع در خیابان جمهوری می‌باشد که همین نزدیکی به پاساژ ها و فروشگاه های لباس آن محدوده باعث شده تا مراجعه کنندگان آن اغلب از فروشندگان پوشاک همان محدوده باشند.

استودیو عکاسی لباس عکسیران

عکسیران یکی از قدیمی ترین استودیوهای عکاسی لباس در تهران است که از دهه ۴۰ تا کنون مشغول به فعالیت است. بی‌شک کارکردن با مجموعه‌ای با این قدمی مزایای پرشماری دارد که باعث می‌شود این استودیو در لیست بهترین استودیو های عکاسی پوشاک تهران قرار گیرد. البته لازم به ذکر است که فعالیت تخصصی این استودیو عکاسی پوشاک نبوده و سطح خدمات عکاسی لباس آن نسبت به سایر رقبا از کیفیت پایین تری برخوردار است.

استودیو پوشاک فوتوکده

شاید به سختی بتوان فوتوکده را به عنوان یکی از بهترین استودیو های عکاسی لباس در تهران نام برد، اما کاراکتر و هویت جذاب این مجموعه به قدری شیرین است که می‌تواند مشکلات سطح کیفی و قیمت بالای آن را پوشش دهد. فوتوکده به نسبت رقبا قیمت های بالاتری را برای خدمات عکاسی لباس و پوشاک اعلام می‌کند که همین مساله باعث می‌شود تا از لیست طیف گسترده‌ای از اشخاص خط بخورد.

استودیو خانه‌ی عکس

استودیوی خانه‌ی عکس با مدیریت آقای سینایی در دهه۹۰ به عنوان یکی از بهترین استودیوها‌ برای عکاسی لباس شناخته میشود و سال ها طلایی را در آن بازه زمانی سپری کرد. امروزه نیز همچنان نام این استودیو برای بسیاری از فعالین با سابقه حوزه پوشاک نامی شناخته شده و آشناست.

در نهایت اگر از میان این ۵ استودیو بخواهیم بهترین عکاسی پوشاک تهران را انتخاب کنیم، شاید لنزآپ بهترین و مناسب ترین گزینه باشد. استودیویی که با خلاقیت بالا، تجهیزات پیشرفته و پشتیبانی استثنایی خود در کنار قیمت بسیار مناسب بی‌شک شمارا شگفت زده خواهد کرد.

بهترین خدمات عکاسی لباس در تهران

بهترین-عکاسی-لباس-تهران

استودیو تبلیغاتی لنزآپ با ارائه‌ی رنج گسترده‌ای از خدمات عکاسی و تبلیغاتی، تمامی نیاز های هرشخص فعال درحوزه پوشاک را برطرف خواهد کرد. از عکاسی لباس کودک گرفته تا عکاسی لباس دیجیکالا و مدلینگ، تمامی این خدمات با متدها و تجهیزات روز دنیا در استودیو لنزآپ با قیمت مناسب ارائه می‌شوند.

بهترین خدمات ساخت تیزر لباس در تهران

استودیو تبلیغاتی لنزآپ با بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه تخصصی در حوزه تولید تیزر پوشاک در تهران و همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی؛ قطعا یکی از بهترین گزینه‌ها برای فیلمبرداری تیزر لباس در تهران است. برای اینکه با مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی و توسط این استودیو آشنا شوید می ‌توانید به لینک مربوطه و یا وبسایت آن ها به آدرس lensup.co مراجعه نمایید.

انتخاب بهترین آتلیه عکاسی لباس

در این مقاله سعی کردیم شمارا از لزوم تصویربرداری در حوزه پوشاک و اهمیت کیفیت این‌ خدمات آگاه کنیم و در پایان نیز بهترین خدمات بهترین عکاسی لباس تهران و بهترین خدمات ساخت تیزر لباس و پوشاک در تهران را به همراه بهترین استودیو های عکاسی لباس به شما معرفی کردیم. در نهایت شما با بررسی و سنجش شرایط و نیاز های خود و صد البته مشورت با چند متخصص و فعال در این حوزه باید انتخاب نهایی را در مورد چگونگی عکاسی و تولید محتوا داشته باشید. برای مشاوره رایگان با برترین متخصصین حوزه تبلیغات پوشاک می‌توانید با شماره تلفن ۹۱۰۹۹۴۰۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها