اپلیکیشن فیت‌بیت بروز شد؛ ساعات خواب خود را منظم‌تر کنید

قابلیت جدیدی که اخیراً به اپلیکیشن فیت‌بیت (Fitbit) افزوده شده است، قصد دارد تا به بهبود عادات خواب میلیون‌ها کاربر خود کمک کند. کمپانی فیت‌بیت یکی از مطرح‌ترین تولیدکنندگان ابزارهای مرتبط با تناسب اندام می‌باشد و با وجود اینکه بیشتر محصولات این شرکت در حال حاضر از قابلیت ردیابی خواب بهره‌مند می‌باشند، اما برنامه خوابی که در جدیدترین بروزرسانی اپلیکیشین فیت‌بیت، به آن اضافه شده است، امکان کنترل بهتری بر روی ساعات خواب کاربر را می‌دهد.

برنامه خواب فیت‌بیتقابلیت جدیدی که امروز همراه با بروزرسانی اپلیکیشن فیت‌بیت، به آن اضافه شده است، امکان هدف‌گذاری اوقات خواب و زمان بیداری را نیز مهیا می‌کند. این هدف‌گذاری باعث ایجاد ثبات بیشتر در اوقات خواب شده و با یادآوری زمان خواب به کاربر، نظم بیشتری را به زمان‌های خواب و بیداری خواهد بخشید. تعیین مدت زمان مناسب خواب (که در فیت‌بیت با عنوان Sleep Goals شناخته می‌شود) نیز در این بروزرسانی دستخوش تغییراتی شده و از این به بعد بر اساس اطلاعات خواب کاربر، کاملا شخصی‌سازی خواهد شد.

همه این ویژگی‌ها در کنار سایر قابلیت‌هایی که پیش از این در اپلیکیشن فیت‌بیت وجود داشتند، مانند مشاهده مدت زمانی که کاربر در خواب بوده است، کیفیت خواب و همچنین تعداد دفعات بیدار شدن، کمک خواهد کرد تا کاربر، بتواند عادات خواب خود را تا حدود زیادی بهبود دهد.

ابزارهای تناسب اندام فیت‌بیتقابلیت برنامه‌ خواب، که به گفته فیت‌بیت آغازگر سری جدیدی از ویژگی‌های خواب در دستگاه‌های این کمپانی خواهد بود، با همکاری متخصصان خواب از دانشگاه‌های آریزونا، استنفورد و جان هاپکینز، توسعه یافته است.

ویژگی‌های جدیدی که به در بالا اشاره کردیم، با تمامی ابزارهای فیت‌بیت که از قابلیت ردیابی خواب بهره‌مند می‌باشند، سازگاری کامل دارد. از جمله این ابزارها می‌توان به فیت‌بیت بلیز (Blaze)، آلتا (AltaCharge HR، فلکس (FlexSurge، وان (One) و Charge اشاره کرد.

نسخه بروز شده فیت‌بیت از امروز در فروشگاه‌های اپ استور اپل و گوگل پلی اندروید، در دسترس کاربران قرار گرفته است.

منبع cnet

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد