بلیط هواپیما

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

اپلیکیشن‌ های ضبط تماس استفاده‌های قانونی زیادی دارند. برخی مردم به دلایل امنیتی و قانونی دوست دارند تماس‌های تلفنی را نگهدارند. با این حال، این عمل با محدودیت‌هایی در بسیاری از زمینه‌ها همراه بوده و گاهی اوقات ضبط تماس جرم محسوب می‌شود. بنابراین، بهتر است قبل از استفاده از این اپلیکیشن‌ها، قوانین کشور را در این باره بدانید. تغییرات سیاست فروشگاه گوگل پلی از جمله محدودیت دسترسی به تاریخچه تماس‌ها بر بازار اپلیکیشن‌های ضبط تماس تاثیر زیادی داشت. علاوه بر این، در اندروید پای این ویژگی را به طور کامل حذف شده است. بنابراین، اگر دستگاه شما از اندروید پای یا نسخه‌های بالاتر پشتیبانی می‌کند باید از روش‌های روت شده برای انجام این کار استفاده کنید. در نهایت، برخی شرکت‌های سازنده تجهیزات اصلی گوشی به دلیل قوانین محلی از ضبط تماس جلوگیری می‌کنند و به همین دلیل برخی ممکن است با موانعی برای استفاده از این اپلیکیشن‌ها مواجه شوند. دز هز صورت، این اپلیکیشن‌ها کاری که می‌گویند را انجام می‌دهند. اما بهترین اپلیکیشن‌های ضبط تماس کدامند؟ با دیجی رو همراه باشید تا فهرستی از بهترین اپلیکیشن‌ های ضبط تماس را معرفی کنیم.

1. اپلیکیشن ضبط تماس ACR Call Recorder

قیمت: رایگان/ 4.49 دلار

بهترین اپلیکیشن های ضبط صدا

ACR Call Recorder یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های ضبط تماس برای اندروید است. این اپلیکیشن مجموعه ویژگی‌های خوب و معمولی از جمله تنظیمات کیفیت ضبط تماس و بکاپ ابری دارد. کار با این اپلیکشن بسیار راحت بوده و اگرچه ویژگی‌های برجسته و زیادی مانند اپلیکیشن Blackbox ندارد اما کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. همچنین چند باگ دارد اما بیشتر شکایت‌ها به مسئله محدودیت دسترسی به تاریخچه تماس باز می‌گردد که در مقدمه نیز به آن اشاره شد.

دانلود

2. Automatic Call Recorder

قیمت: رایگان/ 6.99 دلار

بهترین اپلیکیشن های ضبط صدا

Automatic Call Recorder ساخته‌ی Appliqato یکی از معروف‌ترین اپلیکیشن‌ های ضبط تماس برای اندروید می‌باشد. با اینکه این برنامه از تغییر سیاست‌های گوگل پلی در دسترسی اپلیکیشن‌ها به تاریخچه تماس ضربه زیادی دید اما هنوز هم یک برنامه ضبط تماس کاربردی شناخته می‌شود. این اپلیکیشن از ادغام دراپ باکس و گوگل درایو در کنار برخی قابلیت‌های دیگر برای انجام کارها بهره می‌برد. نسخه پرو اگرچه گران است اما چند ویژگی‌ دیگر نیز دارد. جدا از مسئله دسترسی به تاریخچه تماس این اپلیکیشن کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

دانلود

Automatic Call Recorder .3

قیمت: رایگان/ 5.49 دلار

بهترین اپلیکیشن های ضبط صدا

این اپلیکیشن شباهت زیادی به اپلیکیشن Automatic Call Recorder در این لیست دارد اما کمتر شناخته شده است. از ویژگی‌های خوب این برنامه می‌توان به ضبط خودکار تماس‌های ورودی و خروجی، برخی ویژگی‌های سازماندهی تماس‌های ضبط شده و توانایی ضبط تماس در کدک‌های صوتی متفاوت اشاره کرد. همچنین از بکاپ ‌گیری فضای ابری پشتیبانی کرده و چند ویژگی دیگر نیز دارد. این اپلیکیشن به خوبی دیگر اپلیکیشن‌های با نام مشابه است؛ بنابراین می‌توانید یکی از آن‌ها را به دلخواه انتخاب کنید.

 دانلود

4. Blackbox Call Recorder

قیمت: نسخه آزمایشی رایگان/ 0.99 دلار در هر ماه

بهترین اپلیکیشن های ضبط صدا

سازنده این اپلیکیشن، Blackbox را یک اپلیکیشن ضبط تماس حرفه‌ای می‌نامد. این اپلیکیشن نیز با مجموعه ویژگی‌های معمولی مانند ضبط تماس، پشتیبانی از بکاپ ابری و تنظیمات کیفیت ضبط ارائه می‌شود. با این حال، این برنامه یک گام جلوتر رفته و قابلیت قفل صفحه برای امنیت، پشتیبانی از لوازم جانبی بلوتوث و گوشی دو سیم کارته را دارد. علاوه بر این، این اپلیکیشن رابط‌های بهتری نسبت به تمام اپلیکیشن‌های ذکر شده در این لیست دارد.

دانلود

5. Call Recorder Automatic

قیمت: رایگان/ 4.99 دلار

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

Call Recorder Automatic یکی دیگر از اپلیکیشن‌های ضبط تماس در این لیست قرار می‌گیرد. این اپلیکیشن کار خود را به خوبی انجام می‌دهد اما برای ضبط تماس، باید گوشی خود را روی اسپیکر بگذارید تا صدای هر دو طرف مکالمه ضبط شود. Call Recorder Automatic اپلیکیشنی ساده بوده و استفاده از آن راحت است. تماس‌ها را ضبط کرده و شما می‌توانید آن‌ها را سازماندهی کرده یا به اشتراک بگذارید یا اگر بخواهید آن‌ها را ذخیره کنید. بیشتر نقدهای منفی مربوط به این اپلیکیشن به مشکل تاریخچه تماس و برخی محدودیت‌های دیگر از زمان راه‌اندازی اندروید پای باز می‌گردد.

دانلود

6. Cube Call Recorder

قیمت: رایگان/ 1.99 دلار

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

Cube Call Recorder یکی از اپلیکیشن های ضبط تماس این لیست با یک نام واقعی است. این اپلیکیشن نه تنها برای ضبط تماس‌های معمولی گوشی بلکه سرویس‌های VoIP مانند اسکایپ، وایبر، واتساپ، اسلک، تلگرام و غیره به کار می‌آید. علاوه بر این، ویژگی‌های مفیدی مانند ویژگی‌های سازماندهی، ویژگی‌های پخش و کیفیت ضبط صدا را دارد. شما حتی می‌توانید تماس‌ها را از ضبط صدای خودکار خارج کنید.

دانلود

7. Galaxy Call Recorder

قیمت: رایگان

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

Galaxy Call recorder اپلیکیشنی ساده است که از ویژگی‌های خوبی برخوردار می‌باشد. این اپلیکیشن قابلیت ضبط تماس به صورت خودکار و دستی را دارد. گزینه‌های مختلفی مانند غیرفعال کردن ضبط برای برخی تماس‌ها، همچنین برای تماس‌های ورودی و خروجی وجود دارد. علاوه بر این، زمانی که هدفون روشن است یا دستگاه بلوتوث متصل می‌باشد می‌توانید ضبط تماس را غیرفعال کنید. گزینه‌های خوب مختلفی وجود دارد که این اپلیکیشن را از دیگر اپلیکیشن‌های ضبط تماس متمایز می‌سازد. این برنامه با گوشی‌های گلکسی سامسونگ بهتر کار می‌کند. Galaxy Call recorder فهرست گوشی‌هایی که از همه ویژگی‌ها پشتیبانی می‌کنند را ذکر کرده است.

دانلود

8. RMC: Android Call Recorder

قیمت: رایگان

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

این اپلیکیشن بسته به تنظیمات، قابلیت ضبط دستی و خودکار تماس‌های ورودی و خروجی را دارد و از دو فولدر برای پشتیبانی از تماس‌های ضبط شده پشتیبانی می‌کند. بنابراین، دسترسی به آن‌ها راحت خواهد بود. Android Call Recorder از فرمت‌های mp3،amr،mp4 و wav audio پشتیبانی می‌کند. افزون بر این، می‌توانید اعلان‌های ضبط تماس را پنهان یا مشاهده کنید. دیگر اینکه گزینه پسورد 4 رقمی برای حفظ امنیت بیشتر تماس‌های ضبط شده را در اختیار دارید. همچنین گزینه‌ای برای آپلود خودکار فایل‌های ضبط شده در دراپ باکس یا گوگل درایو وجود دارد.

دانلود

9. Advanced Call Recorder

فیمت: رایگان

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

Advanced Call Recorder اپلیکیشنی رایگان بوده و به شما امکان ضبط تماس‌ها و مسدود کردن تماس‌های ناخواسته را می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید یک پسورد یا الگو برای ذخیره فایل‌های ضبط شده تعیین کنید. همچنین امکان به اشتراک گذاری فایل‌ها نیز وجود دارد. همچنین، می‌توانید یادداشت‌ها را به تماس‌های ضبط شده اضافه کنید. اگر ضبط خودکار تماس را دوست ندارید می‌توانید آن را به حالت ضبط دستی تغییر دهید.

دانلود

10. Note Call Recorder

قیمت: رایگان

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

Note Call Recorder نیز اپلیکیشن ضبط خودکار تماس است که می‌تواند تماس‌های ورودی و خروجی را به صورت خودکار ضبط کند. شما می‌توانید شماره تماس‌ها را به لیست سیاه اضافه کنید، تماس‌ها را مسدود کرده یا رد کنید. این اپلیکیشن همچنین تماس‌های ضبط شده را در دراپ باکس و گوگل درایو در دستگاه‌های مختلف همگام سازی می‌کند.

دانلود

منبع androidauthority techlomedia
مطالب پیشنهادی
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرزاد
فرزاد
3 سال قبل

سلام خسته نباشید. مقاله خوبیه ولی برای ظبط مکالمات تو اندروید ۹ چکار کنیم.

ایدا
ایدا
2 سال قبل

سلام