۱۰ اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی رایگان برای اندروید و آی او اس

در عصر فناوری و اطلاعات ، با پیشرفت فن‌آوری‌های روز نیاز به دانستن زبان‌های خارجی به ویژه زبان انگلیسی بیش از هر چیز نمود پیدا کرده است، زیرا یا دانستن این دانش، شاید بتوان گفت درصد بالایی به متن احاطه خواهید داشت و افزون بر این در میان اطرافیان از امتیازی بالاتری برخوردار خواهید بود، چون شما می‌توایند علاوه بر هم‌زبان‌های خود با دیگران نیز ارتباط برقرار کنید. شاید یادگیری زبان انگلیسی مهمترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی شما باشد. آیا هیچ فکر کرده‌اید که دسترسی به اطلاعاتی که دیگران از آن بی بهره‌اند، چقدر میتواند جالب باشد؟ یا صحبت کردن با افراد جالبی که دیگران نمیتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ یا تحت تأثیر قرار دادن اطرافیانتان هر موقع که دهانتان را باز میکنید؟ و یا پشت سر گذاشتن دیگران با جهش های بزرگی که در شغلتان برمیدارید؟ انگلیسی زبان فناوری است. مخصوصاً فناوریهای تراز بالایی مانند علوم کامپیوتر، ژنتیک و پزشکی. اگر میخواهید درباره این علوم مطالعه کنید، احتمالاً مجبور خواهید شد از منابع انگلیسی استفاده کنید.

گوشی‌های‌هوشمند و تبلت‌ها انجام بسیاری از امور روزانه‌ی ما را تسهیل کرده اند ، به همین سبب ما در این مطلب قصد داریم ۱۰ اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی  که تا به حال برای دو پلتفرم ندروید و آی او اس عرضه شده اند و از سایر اپلیکیشن ها از قدرت بالاتری برخوردار هستند  را به شما معرفی کنیم.

این ۱۰ اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی هم جهت شروع یادگیری زبان مفید هستند و هم می توانید از آنها در جهت بهبود مهارت های مختلف خود مانند خواندن ، واژگان ،  لهجه و … در زبان انگلیسی استفاده نمایید.در تمامی این برنامه ها سعی بر آن شده است که با طراحی یک محیط مناسب و زیبا ، یادگیری را هرچه راحت تر به سراغ شما بفرستند.برای معرفی این ۱۰ اپلیکیشن با ما همراه باشید.

۱ – اپلیکیشن Duolingo

duolingo

اپلیکیشین دولینگو را می توان یکی از بزرگترین و معروف ترین اپلیکیشن های یادگیری زبان خارجی معرفی کرد.این برنامه با فراهم کردن یادگیری زبان از طریق مسابقه ، به دنبال تغییر در روش یادگیری زبان به شیوه ای صحیح است.

اگر می خواهید زبان خارجی را به روش سریع، سرگرم کننده و رایگان یاد بگیرید، هیچ انتخابی بهتر از Duolingo وجود ندارد و همین حالا این برنامه را دریافت نمایید .

دانلود نسخه اندروید

۲ – اپلیکیشن Memrise

memrise

مِمرایز یک اپلیکیشن آموزشی قدرتمند است که از فلش کارت ها جهت ارائه انواع دوره های آموزشی زبان استفاده کرده است. ممرایز با استفاده ازتکنیک تقویت حافظه از طریق قیاس منطقی، مفاهیم جدید را به کاربران آموزش می‌دهد . یکی از نکاتی که یادگیری با این اپلیکیشن را سهل کرده است ، سیستم امتیاز گیری این اپلیکیشن می باشد.

دانلود نسخه اندروید

۳ – اپلیکیشن Lingua.ly

lingualy

با Lingua.ly تمام زبان های خارجی را به راحتی بخوانید و اگر معنی کلمه را نمی دانستید ، کافیست آن را اشاره و انتخابش کنید. این اپلیکیشن دارای دیکشنری هوشمندی است که معنی کلمه را پیدا می کند. در این برنامه می توانید برای خود فلش کارت های از کلماتی که می خواهید معنی آن را یاد بگیرید بسازید و سپس به تمرین و یادگیری لغات بپردازید. جهت آشنایی بیشتر با واژه هایی که زبان آموز یاد گرفته برنامه آن لغات را برای وی در مقالات سراسر وب پیدا کرده و نمایش می دهد.علاوه بر این امکانات ، این اپلیکیشن از شما آزمون های واژگان مختلفی را می گیرد که این امر باعث یادگیری هرچه بهتر شما خواهد بود.

دانلود نسخه اندروید

۴ – اپلیکیشن LearnEnglish Grammar UK Edition

learnenglish-grammar

این اپلیکیشن توسط شورای فرهنگی بریتانیا (British Council) توسعه یافته است و هدف از تولید آن بهبود دستور زبان انگلیسی بوده است.این اپلیکیشن در ۲ نسخه بریتانیایی و آمریکایی شمال ۴ سطح آموزشی از سطح متوسط تا سطح پیشرفته می باشد و شامل ۱۲ تاپیک و در هر تاپیک ۲۰ فعالیت و تمرین ارائه شده است.

نسخه بریتیش

دانلود نسخه اندروید

نسخه آمریکایی

دانلود نسخه اندروید

۵ – اپلیکیشین Johnny Grammar’s word Challenge

johnny-grammar

این ابزار سرگرم کننده ، شامل امتحانات ریز و درشتی از املا، دستور زبان و واژگان می باشد. هر سوال ۶۰ ثانیه وقت دارد و شما باید در این ۶۰ ثانیه جواب درست را انتخاب نمایید.این برنامه شامل سه سطح دشوار ، متوسط و آسان و موضوعات مختلفی نظیر رستوران و غذا ، سرگرمی ها ، علایق ، مکالمات کوتاه و … می باشد.

دانلود نسخه اندروید

۶ – اپلیکیشن SpeakingPal English Tutor

speakingpal-english-tutor

این برنامه مختص افزایش مهارت مکالمه شما می باشد و با استفاده از تکنولوژی تشخیص صدای تلفن های هوشمند ، شما را به بهبود بخشیدن مکالمه ی درست و اصولی تشویق می کند . این برنامه ۱۶ مرحله رایگان دارد که شمال دیالوگ ها و جملات می باشد.

دانلود نسخه اندروید

۷ – اپلیکیشن MyWordBook 2

mywordbookاین برنامه یک دفترچه ی واژگان تعاملی می باشد.درواقع سبک کار این اپلیکیشن ، نوع جدیدی از فلش کارتها می باشد. فلش کارت هایی حاوی تصاویر ، صدا و جملات که در به خاطر سپردن واژگان می تواند کمک خوبی برای شما باشد.همچنین شما میتوانید فلش کارت هایی مجزا و شخصی برای خود ساخته و از آنها در یادگیری استفاده نمایید.لازم به ذکر است تمامی اطلاعات این برنامه از فرهنگ واژگان Cambridge University Press استخراج شده است .

دانلود نسخه اندروید

۸ – اپلیکیشین Busuu

busuu

این اپلیکیشین چیزی شبیه به یک شبکه اجتماعی برای فراگیری آموزش زبان انگلیسی می باشد. Busuu برمبنای چارتی از سوی CEFR اتحادیه اروپا مشخص شده است که تمام تمارین و دروس آموزشی این برنامه اعم از خواندن، نوشتن و مکالمه را تضمین می کند. در این اپلیکیشین کلیه اطلاعات بر اساس مبتدی تا پیشرفته طبقه‌بندی شده اند و این برنامه بیش از ۱۵۰ موضوع و ۳۰۰۰ واژه و عبارت را پوشش می‌دهد. البته نسخه رایگان آن ۲۰ عنوان را در اختیار قرار می‌دهد که خود آن نیز بسیار فرآوان است.

دانلود نسخه اندروید

۹ – اپلیکیشن Fun Easy Learn English

fun-easy-learn

این اپلیکیشن کاملاً آفلاین و بدون نیاز به اتصال اینترنتی با دایره واژگان بیش از ۶۰۰۰ می توان گفت بهترین گزینه در زمینه یادگیری واژگان می باشد.این ابزار از طریق صداها ، تصاویر و ترجمه های بومی واژگان را به کاربرانش می آموزد.یکی از نکات جالب توجه این اپلیکیشین گردونه ایست که میچرخد و به صورت تصادفی یک موضوع زیرشاخه و یک بازی را برای شما انتخاب می کند تا هنگام آموزش ، احساس خستگی نکنید.

دانلود نسخه اندروید

 

۱۰ – اپلیکیشین Phrasalstein

phrasalstein

برخلاف اپلیکیشن های معرفی شده تا به حال ، Phrasalstein به مقوله ای از گرامر زبان تحت عنوان Phrasal Verbs یا افعال عبارتی پرداخته است.همانطور که می دانید این افعال بسیار گول زننده می باشند و خیلی اوقات زبان آموزان مبتدی را به اشتباه می اندازند . از آن جایی که افعال عبارتی مقوله ی بسیار مهمی در زبان انگلیسی می باشند ، شاید میتوان گفت آموزش آنها برای زبان آموزان مانند مسواک زدن واجب است . با استفاده از این اپلیکیشین که دارای ۱۰۰ فعل عبارتی به همراه ترجمه آنها به زبان های اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، روسی و فرانسوی است ، به صورت طنز و هیجان انگیز این افعال را بیاموزید .

دانلود نسخه اندروید

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع hongkiat
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.