انتشار اپلیکیشن TeamViewer 11 با پشتیبانی کامل از ویندوز ۱۰

اپلیکیشن TeamViewer  یکی از بهترین اپلیکیشن های کامپیوتری در زمینه کنترل از راه دور ، به اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ ، میتینگ های آنلاین ، کنفرانس های اینترنتی و انتقال اطلاعات بین کامپیوترها است.اما با عرضه ویندوز ۱۰ ، اجرای این اپلیکیشن با مشکلات بسیاری در سطح این ویندوز همراه بود و نتوانست جواب گوی کاربران خود که از ویندوز ۱۰ استفاده میکردند باشد.این امر سبب نارضایتی کاربران و مشتریان تجاری و حرفه ای خود  شد که از این محصول در کمپانی های خود استفاده میکردند.
پس از کش و قوص های فرآوان بالاخره نسخه ی جدید این اپلیکیشن با وسعت عظیمی از ویژگی ها و مزایا تحت عنوان TeamViewer 11 Beta و با پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز ، کروم و اندروید وارد بازار شد.

اول از هر ویژگی دیگری باید از پشتیبانی کامل این نرم افزار از ویندوز ۱۰ سخن گفت . ویژگی که مطمئناً میتواند روز به روز به کاربران این اپلیکیشن قدرتمند بی افزاید.
تیم ویور در نسخه جدید خود ، تلاش کارآمدی در زمینه بهینه سازی اپلیکیشن خود داشته است و توانسته است پیشرفت خوبی را کسب کند.این نسخه نسبت به نسخه پیشین آن ، از پهنای باند کمتری جهت پردازش تصاویر استفاده میکند . همچنین پیشرفت بزرگ تر آن در زمینه انتقال فایل بین کامپیوتر ها می باشد ، به نحوی که این انتقال با سرعتی ۱۵ برابری نسبت به نسخه پیشین عمل کرده و حدود ۳۰% کمتر از داده ها استفاده می نماید.

از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن نیز میتوان به تولبار اضافه شده به آن خبر داد که به شما در ذخیره زمانتان جهت اجرای فرمان های مختلف کمک می کند.

هم اکنون میتوانید اپلیکیشن TeamViewer 11 نسخه بتا را از لینک زیر به صورت رایگان دریافت کنید و در صورت استفاده از این اپلیکیشن در ویندوز ۱۰ ، نظرات خودتان را در قسمت زیرین همین مطلب عنوان نمایید.

دانلود TeamViewer 11

دانلود اپلیکیشین TeamViewer 11 Beta

منبع wind8apps

نظرات بسته شده است.