چرا خرید خانه دراین محله‌ها انتخابی مناسب است

یکی از مسائل تأثیرگذار در بازار مسکن کمبود ساخت‌وساز است که برخی علت این امر را طولانی بودن زمان صدور پروانه‌های ساختمانی می‌دانند. به شکلی که خطیبی عضوهیات مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در این باره معتقد است که در برخی مواقع صدور پروانه‌های ساختمانی حدود 4 ماه طول می‌کشد که اگر این پروسه کوتاه‌تری و در زمان کمتری به انجام برسد به طور طبیعی تولید مسکن روند مناسب‌تری را طی خواهد کرد و با افزایش ساخت‌وساز میزان عرضه مسکن نیز افزایش‌یافته و در نهایت قیمت‌ها حالتی منطقی‌تر خواهد داشت. به همین دلیل در شرایطی که بازار مسکن روزگار پر تنشی را سپری می‌کند و قیمت‌ها با میزان درآمد خانوارها تطابق ندارد به نظر می‌رسد که مسئولان امر باید سیاست‌هایی را اتخاذ کنند که با افزایش میزان ساخت‌وساز میزان عرضه نیز افزایش یابد و قیمت‌ها شکلی منطقی را به خود بگیرد. در این حالت متقاضیان مسکن برای تأمین سرپناه خود و خانواده دچار چالش نخواهند شد و خانه اولی‌ها نیز بدون دغدغه قادر به تهیه مسکن برای زندگی خود خواهند شد.

خرید آپارتمان در فرصت شیرازی

خیابان فرصت شیرازی یکی از محله‌های واقع در مرکز تهران و منطقه 6 شهرداری است. این محله از شمال با بزرگراه همت، از جنوب با خیابان انقلاب، از شرق با بزرگراه مدرس و از غرب با بزرگراه شهید چمران همسایه است. بافت این محله بیشتر اداری و تجاری است و به همین دلیل ترافیک در این محله زیاد است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در فرصت شیرازی باید بدانند که در محله‌ای پر تردد زندگی خواهند کرد.

وجود خوابگاه‌های دانشجویی در محله فرصت شیرازی باعث شده که بسیاری از ساکنان این محله شاغلان دانشگاه‌ها و دانشجویان باشند که به دلیل نزدیکی به دانشگاه‌ها اقدام به خرید آپارتمان در فرصت شیرازی و سکونت در این محله کرده‌اند.

در محله فرصت که بخشی از خیابان جمال‌زاده است نزدیکی به فرهنگسرای سرو، شفق، خانه فرهنگ گل‌ها، کتابخانه شهید جهان‌آرا و خانه موزه شریعتی باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در فرصت شیرازی به‌راحتی بتوانند با بهره‌گیری از این مکان‌ها اوقات فراغت خود را سپری کنند.

وجود سینماهایی همچون آزادی، آفریقا، استقلال، بهمن، پیام، سپیده، عصر جدید، فردوسی، فلسطین و قدس در منطقه 6 در کنار ایوان شمس و خانه هنرمندان نیز باعث شده که این منطقه شاهد حضور علاقه‌مندان به سینما و تلویزیون باشد.

قیمت خرید آپارتمان در فرصت شیرازی برحسب متراژ، سن بنا، موقعیت و امکانات متنوع است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در فرصت شیرازی می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید با انتخاب نام محله از بین فایل‌های ثبت شده ملک مورد نظر خود را جستجو کنند و پس از مشاهده تصاویر و اطلاعات جامع ملک مورد نظر را انتخاب کرده و ضمن تماس با شماره درج شده در آگهی اقدام به بازدید نهایی و خرید ملک مورد نیاز خود کنند.

متقاضیان خرید آپارتمان در فرصت شیرازی می‌توانند در این محله از متری 21 میلیون تومان تا 27 میلیون تومان ملک مورد نظر خود را بیابند.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از محله‌های واقع در شمال غرب تهران است که در منطقه 5 شهرداری قرار دارد. این محله پر طرفدار از شمال به بزرگراه حکیم، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از غرب به بزرگراه باکری و از شرق به بزرگراه جناح می‌رسد. بلوار فردوس به دو بخش فردوس غرب و شرق تقسیم می‌شود که متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس می‌توانند در هر یک از این دو بخش به جستجوی ملک بپردازند.

محله بلوار فردوس غرب محله آرام‌تر و کم ترافیک تری است زیرا مراکز خرید و رستوران‌ها در این منطقه کمتر به چشم می‌خورد و تردد کمتری در طول روز در این منطقه وجود دارد، بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس که تمایل به زندگی آرام‌تری دارند می‌توانند در کوچه‌های دنج و آرام این محله اقدام به خریداری ملک کنند.

محله بلوار فردوس شرق در مقایسه با فردوس غرب پرترافیک‌تر است زیرا بیشتر مراکز خرید در این بخش است. وجود مراکز خریدی همچون مجتمع تجاری اداری آیریک سنتر، مجتمع تجاری کوروش و فروشگاه‌ها و رستوران‌های متعدد در این بخش باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس به‌راحتی مایحتاج خود را از این مراکز تأمین کنند.

وجود اماکن تفریحی همانند پارک اقاقیا، کاجستان، باصفا، بوستان، گلسار در کنار مجموعه ورزشی خادم نیز در این محله باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس اوقات فراغت خود و خانواده را در این اماکن پر کنند.

قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق در مقایسه با بلوار فردوس غرب به‌مراتب بالاتر است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق برای سکونت در این محله باید از بودجه بالاتری برخوردار باشند.

به‌طورکلی متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس می‌توانند ملک مورد نظر خود را با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید بین متری 24 میلیون و 600 هزار تومان تا 26 میلیون تومان بیابند وبا توجه به تنوع قیمتی در این محله انتخابی شایسته را داشته باشند.

چرا خرید خانه دراین محله‌ها انتخابی مناسب است

خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن

شهرک راه‌آهن که با نام شهرک گلستان نیز شناخته می‌شود یکی از محله‌های واقع در شمال غربی تهران است که در منطقه 22 شهرداری قرار گرفته. این محله از شمال با ارتفاعات البرز و شهرک خرازی، از جنوب با مجتمع ایران مال و پارک جنگلی چیتگر، از غرب با بلوار طبیعت و از شرق با بزرگراه آزادگان تهران – کرج همسایه است. این محله یکی از مناطق خوش آب‌وهوای تهران به شمار می‌رود و افراد بسیاری در صدد خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن هستند.

از خیابان‌های اصلی این محله می‌توان به بلوار گل‌ها، بلوار امیرکبیر، کاج، کاشان، جدی اردبیلی، علامه قزوینی، صدف و موج اشاره کرد که بیشتر بافتی اداری و تجاری دارند.

بافت مسکونی محله شهر راه‌آهن بیشتر ویلایی است اما آپارتمان‌های نوساز با امکاناتی مناسب نیز در این منطقه ساخته شده که متقاضیان خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن به‌راحتی می‌توانند در این محله ملک مطابق با نیاز خود را بیابند.

وجود مراکز خریدی همچون مرکز خرید طوبی، مالمون و باران در کنار فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، افق کوروش و رفاه در این منطقه باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن مایحتاج زندگی خود را با مراجعه به این مراکز در کوتاه‌ترین زمان تأمین کنند.

از لحاظ خدمات درمانی و بهداشتی نیز شهرک راه‌آهن از امکانات مناسبی برخوردار است. وجود مراکز درمانی تخصصی و شبانه‌روزی همچون درمانگاه ولیعصر، درمانگاه شبانه‌روزی گلستان، اقاقیا، تختی، رازی، گلچین، نسیم، یاس و شفا در این محله باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن بتوانند بدون دغدغه از خدمات بهداشتی و درمانی این منطقه بهره‌مند شوند.

از اماکن تفریحی محله شهرک راه‌آهن می‌توان به آبشار تهران، پارک جنگلی و دریاچه چیتگر و بوستان جنگلی لتمان کن اشاره کرد که هر روزه بسیاری از شهروندان و گردشگران برای ثبت لحظاتی خوش برای خود و خانواده به این اماکن مراجعه می‌کنند.

علاوه بر اماکن تفریحی در این محله باشگاه‌های ورزشی متعددی همچون مجموعه ورزشی آسمان غرب، الزهرا، رعنای غرب، راد و امیرکبیر وجود دارد که خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به این مراکز در کنار استخر پردیسان نور سلامت خود و خانواده را تضمین کنند.

قیمت خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن متوسط رو به بالاست بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در شهرک راه‌آهن می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید ضمن کسب اطلاعات از این منطقه و میزان معاملات از بین فایل‌های ثبت شده ملک مورد نظر خود را بین متری 17 میلیون و 600 تومان تا متری 23 میلیون بیابند و پس از بازدید نهایی اقدام به خریداری کنند.

ازآنجاکه مناطق فرصت شمالی، بلوار فردوس و شهرک راه‌آهن از محله‌های محبوب و خوش قیمت مرکز و غرب تهران به شمار می‌روند، خرید آپارتمان در این محلات سرمایه‌گذاری مطمئن و مناسبی محسوب می‌شود.

#این مطلب یک رپورتاژ بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه شده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها