بلیط هواپیما فلای تودی

 آهنگ های مجاز و جدید را از کدام سایت دانلود کنیم؟

سالیان سال، فضای مجازی به ویژه سایت ها بستری برای انتشار آهنگ و موزیک ویدئو هنرمندان ( خواننده – آهنگساز – ترانه سرا – تنظیم کننده… ) در سراسر جهان به حساب می‌آید که معمولا توسط یک واسطه که تخصص در زمینه پخش اثر هنری دارد با هماهنگی و برنامه ریزی، پخش اثر صورت می‌گیرد؛ بطور خلاصه سایت ها و در کل فضای مجازی شاه‌راهی برای پخش اثار هنری از جمله آهنگ و موزیک ویدئو شناخته شده است.

با گذشت زمان اکثر سایت های معتبر دانلود آهنگ، آزمون و خطاهای بسیاری را انجام دادند و تجربه های زیادی را بدست آوردند، مخصوصا سایت‌هایی که فقط آثار خوانندگان مجاز داخلی را منتشر کردند و هنوز هم پخش می کنند.

هنرمندان داخل کشور ( خوانندگان – آهنگسازان – ترانه سرایان – تنظیم کنندگان … ) مانند سایر هنرمندان در جهان همیشه به دنبال این بودند که اثر مجاز خود را با کیفیت و در زمان مناسب با کمک پخش کننده ها در سایت های معتبر داخلی منتشر کنند که متاسفانه بسیاری از سایت ها با مقاومت و انحصار طلبی، اکثر آثار جدید و مختلف را منتشر نمی کنند و در نتیجه کاربران به سختی به این آهنگ ها و موزیک ویدئوها دسترسی می‌یابند.

 آهنگ های مجاز و جدید را از کدام سایت دانلود کنیم؟

نسل موزیک برندی معروف در زمینه انتشار و پخش جدیدترین آهنگ هاست که با بیش از 10 سال سابقه در این حوزه در چارچوب قوانین کشور فعالیت می کند که در روز هزاران کاربر در داخل و خارج طرفدار این سایت و مجموعه هستند. این سایت آرشیو کامل اکثر خوانندگان داخل کشور دارای مجوز را با سرعت بالا و به بهترین کیفیت از جمله ماکان بند و تک آهنگ های پر بازدید از جمله چطوری دیوونه محمدرضا گلزار  را در اختیار عموم قرار داده است.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments