فلای تودی

نام آیفون های 2017 فاش شد: منتظر آیفون ایکس، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس باشید

تنها دو روز تا رونمایی از آیفون‌های سال 2017 زمان باقی‌مانده است و به‌زودی به پاسخ تمام سؤال‌های خود از دهمین سالگرد رونمایی از آیفون و محصولات این مراسم خواهیم رسید. شاید بزرگ‌ترین سؤال که هنوز هم جوابی قابل استناد برای آن یافت نشده است نام آیفون ویژه‌ای باشد که مخصوص این مراسم تدارک دیده‌شده است. از ابتدای آگاهی از وجود این محصول، همگان آن را با نام آیفون 8 شناختند و دو آیفون دیگر نیز که نسخه بهبودیافته آیفون 7 بودند را آیفون های 7 اس و 7 اس پلاس نامیدند.

اما در طول هفته گذشته اطلاعات جدیدی افشا شد که دز یکی از آن‌ها این آیفون ویژه آیفون ادیشن (iPhone Edition) نام داشت درحالی‌که دو آیفون دیگر آیفون 8 و آیفون 8 پلاس بودند. در خبر دیگری اما آیفون ویژه را آیفون ایکس (x) معرفی کرده بودند. توجه داشته باشید حرف ایکس طبق اعداد رومی به معنی عدد 10 است و شاید اشاره به دهمین سالگرد رونمایی از آیفون داشته باشد.

امروز یک توسعه‌دهنده به نام Steven Troughton-Smith به اطلاعاتی از درون نسخه گلد مستر ios 11 دست‌یافت که تأیید می‌کند آیفون ویژه‌ای که در مراسم روز سه شنبه معرفی خواهد شد آیفون x نام دارد و نام جایگزین آیفون 7 آیفون 8 خواهد بود نسخه بزرگ‌تر نیز آیفون 8 پلاس می باشد

تویت مربوط به نام آیفون X

پیش‌بینی می‌شود آیفون x دارای نمایشگر بدون حاشیه از نوع OLED باشد. با توجه به حذف تاچ ایدی از این مدل اپل از سیستم تشخیص سه بعدی چهره برای این محصول استفاده نموده است. دوربین دوگانه نیز از دیگر مشخصات آیفون ایکس خواهد بود.

تا روز سه شنبه و مراسم رونمایی این محصولات فرصت کمی باقی‌مانده اما مسلماً شاهد اخبار بسیاری در همین بازه زمانی خواهیم بود. برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون آیفون‌های سال 2017 به خصوص آیفون ایکس با دیجی رو همراه باشید.

 

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها