آیفون سال 2017 از آخرین تکنولوژی OLED سامسونگ استفاده خواهد کرد

آیفون سال 2017 از آخرین تکنولوژی OLED سامسونگ استفاده خواهد کرد

برخی متعجب شدند که چرا اپل طراحی آیفون 6 و آیفون 6S را در آیفون 7 ادامه داد و تغییر خاصی در آن ایجاد نکرد. پس از گذشت تمام این سال‌ها، اپل به صورت معمول در هر دو نسل یک بار اقدام به اعمال تغییرات در طراحی آیفون کرده است بنابر این اولین بار است که اپل به این شکل عمل می‌کند. با این حال برخی معتقدند دلیل این تصمیم اپل به آیفون سال آینده و دهمین سالگرد عرضه آیفون مرتبط است و اپل احتمالاً در حال تدارک دیوایسی خارق العاده برای سال 2017 است.

تاکنون شایعاتی که منتشر شدند به این مسئله توجه داشتند که آیفون سال 2017 از طراحی جدید نظیر بدنه تمام شیشه‌ای، دکمه هوم مجازی و حتی صفحه نمایش OLED برخوردار خواهد بود. اکنون بنابر گزارشات اخیر، به نظر می‌رسد صفحه OLED ای که اپل در آیفون سال آینده خود استفاده خواهد آخرین تکنولوژی OLED ساخته شده توسط سامسونگ است.

اگر این شایعات صحیح باشند، آیفون 2017 اپل می‌تواند از صفحه نمایش انعطاف پذیر OLED سامسونگ استفاده کند. یکی از مزیت‌های این صفحه نمایش، این است که از ورود مواد ارگانیک از اکسیژن تا آب محافظت می‌کند که در نتیجه منجر به افزایش دوام و طول عمر دستگاه می‌شود. این صفحه نمایش همچنین جایگزین روش‌های قدیمی‌تر می‌شود که از لایه‌های متعدد فیلم استفاده می‌کردند، که در نتیجه صفحه نمایش نازک‌تر و انعطاف پذیر تر می‌شود.

با این حال چشم غیر مصلح ممکن است نتواند این تفاوت‌ها را تشخیص دهد اما اگر استفاده از این نوع صفحه نمایش منجر به ضخامت کمتر و طول عمر بیشتر شود، پس می‌توان گفت این صفحه نمایش یک مزیت برای آیفون سال آینده خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
مهدی

را تبادل لینک نمی کنید مگه سایتم چشه

Shayan83

این تکنولوژی خیلی سال پیش حدود ۶یا۷ سال پیش توی آمریکا ساخته و ثبت شد و تمام شبکه های خبری راجع بهش بحث کردن.من سوالم اینجاست ک چرا این تکنولوژی رو به سامسونگ ربط میدید؟آیا واقعا بنام سامسونگ در جای خاصی ثبت شده؟