اندازه صفحه نمایش آیفون‌های 2020 مشخص شد

یکی از معروف‌ترین تحلیلگران شرکت اپل به نام ماکوتاکارا گزارش مفصلی ارائه داده که اطلاعاتی درباره‌ی ویژگی‌های طراحی و اندازه نمایشگرهای گوشی‌های آیفون 2020 فاش می‌کند. او این مشخصات و اطلاعات را مستقیما از زنجیره تامین شرکت اپل به دست آورده است. بر این اساس ماکوتاکارا ادعا می‌کند که برای یک سال دیگر اپل از همان طراحی سابق در نمایشگرهای گوشی‌های خود استفاده می‌کند. این گزارش برخلاف تحلیل‌های قبلی است که تحلیلگری دیگر به نام مینگ چی گو ارائه کرده بود. با دیجی رو همراه باشید.

طبق این گزارش جدید، سری آیفون 12 همان طراحی سال قبل را خواهند داشت و مدل 5.4 اینجی از نظر اندازه چیزی بین آیفون اس ای و آیفون 8 خواهد بود. در حالی که مدل 6.1 اینجی اندازه‌ای بین آیفون 11 و آیفون 11 پرو مکس خواهد داشت. بزرگترین مدل هم که اندازه‌ای 6.7 اینچی دارد صفحه نمایشی درازتر از آیفون 11 پرو مکس فعلی خواهد داشت.

اندازه آیفون 12

علاوه بر این، گفته می‌شود که شرکت اپل از فضای اضافی برای جای دادن سنسوری بزرگتر برای دوربین اصلی در پشت بدنه گوشی استفاده می‌کند. آیفون 6.7 اینچی ضخامتی 7.4 میلی متری خواهد داشت که نسبت به ضخامت 8.1 میلی‌متری آیفون 11 پرو مکس کاهشی محسوس را نشان می‌دهد.

از طراحی که بگذریم، بقیه گزارش جدید مطابق چیزی است که تاکنون از دیگر تحلیلگر اپل، مینگ چی کو، شنیده‌ایم. مدل‌های آیفون 12 به یک پنل اولد مجهز خواهند بود اما هر یک از آن‌ها دوربینی متفاوت دارند. مدل 5.4 اینچی دارای یک دوربین دوگانه است و آیفون 6.1 اینچی در دو مدل عرضه می‌شود به این معنا که یکی از آن‌ها به دوربین دوگانه و دیگری به دوربین سه گانه در عقب مجهز خواهد بود. این در حالی است که مدل 6.7 اینچی به دوربینی سه گانه اکتفا می‌کند. مدل‌های گران‌قیمت‌تر 6.1 اینچی با سه دوربین و مدل 6.7 اینچی از سنسورهای مدت پرواز سه‌بعدی نیز بهره می‌برند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها