دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

5 کشوری که گرانقیمت‌ترین خانه‌های جهان را دارند

همه‌ آرزوی زندگی در یک خانه لوکس، راحت و زیبا  را دارند. با این وجود، قیمت این خانه‌ها معمولا بسیار گران است. این خانه‌های شیک و گرانقیمت امنیت بالایی برای شما فراهم کرده و گاهی اوقات ویوی زیبایی از مناظر محیط‌های طبیعی مثل دریاچه، دریا و کوه‌ها را به تصویر می‌کشند. اگرچه در هر کشوری می‌توان چنین خانه‌های زیبایی را دید اما در این مقاله به 5 نمونه از گرانقیمت‌ترین و زیباترین خانه‌ها در سراسر جهان و مکانی که قرار دارند اشاره می‌کنیم.

1. امریکا

امریکا، کشوری با گرانقیمت‌ترین خانه‌ها

امریکا در رده‌ی نخست کشورهایی قرار دارد که گران‌ترین خانه‌ها و املاک در آن جای گرفته‌اند. یک مثال ساده کاخ پلی بوی در کالیفرنیا است. در این کاخ، جشن‌های مختلفی برگزار شده و کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینما از آن به عنوان لوکیشنی برای ساخت فیلم‌های خود استفاده می‌کنند. این ملک در حال حاضر  با 12 اتاق خواب قیمتی معادل 200 میلیون دلار دارد و تا زمان مرگ بنیانگذار مجله پلی بوی در سال 2017 این خانه به او تعلق داشت.

2. انگلیس

انگلیس، کشوری با گرانقیمت‌ترین خانه‌ها

انگلیس نه تنها یکی از کشورهای گرانقیمت برای زندگی است بلکه رده‌ی دوم کشورهای دارای گرانقیمت‌ترین خانه‌ها را هم به اختصاص داده است. برای مثال، خانه‌ای دقیقا در شهر لندن انگلیس وجود دارد که به سبک و سیاق سنتی ساخته شده و یک خانه‌ی شهری با 7 اتاق خواب و تعدادی لوسترهای کریستالی، کنده‌کاری‌های گنبددار سقف و یک استخر در فضای داخلی به حساب می‌آید. این خانه قیمتی حدود 79 میلیون دلار دارد و تنها یکی از گرانقیمت‌ترین خانه‌های کشور انگلیس است.

3. اسپانیا

اسپانیا کشوری با گرانقیمت‌ترین خانه‌ها

اسپانیا نیز سهم نسبتا خوبی از خانه‌های لوکس و گرانقیمت دارد. برای نمونه، یک کاخ درست در نوک تپه‌ای در مالارکا ساخته شده است و از آنجا می‌توانید مناظر و ویوی زیبای اقیانوس‌ها را مشاهده کنید. این ساختمان 26 هزار متر مربعی چندین پنجره سقف تا کف و 8 اتاق خواب دارد. قیمت فروش این کاخ چیزی حدود 54 میلیون دلار است.

4. امارات متحده عربی

گرانقیمت‌ترین خانه‌های جهان، امارات متحده عربی

امارات متحدۀ عربی، مرکز خرید املاک و خانه‌های گرانقیمت و لوکس به ویژه در دبی است. برای نمونه، تنها یکی از خانه‌های این شهر با هشت اتاق خواب، ارزشی معادل 37 میلیون دلار دارد. از جمله مشخصات این  ملک می‌توان به دیوارهای الگودار، سقف‌های کاذب، دو استخر (هم در محیط داخلی و هم محیط بیرونی)،آسانسور و اتاق‌های یوگا و سونا می‌توان اشاره کرد.

5. سوئیس

گرانقیمت‌ترین خانه‌های جهان، خانه‌ای در سوئییس

سوئیس یکی از زیباترین شهرهای جهان، خانه‌های زیبا و گرانقیمتی در دل خود جای داده است و در جایگاه پنجم کشورهای دارای گرانقیمت‌ترین خانه‌ ایستاده است. از جمله خانه‌های گران‌قیمت سوئیس می‌توان به ملکی اشاره کرد که درست بین لوزان و ژنو قرار دارد. این ملک با پارک‌های زیبا، اجاق فلزی، تیرهای چوبی احاطه شده و شش اتاق خواب دارد. گفته می‌شود که این خانه 36 میلیون دلار ارزش دارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع luxurylevels

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar