5 بازی مشابه با کانتر استرایک برای اندروید و iOS

5 بازی مشابه با کانتر استرایک برای اندروید و iOS

احتمالا بازی محبوب و قدیمی کانتر استرایک (Counter-Strike) را به یاد دارید. این بازی اولین بار در سال 1999 به صورت یک پکیج اضافه برای بازی نیمه جان (Half Life) عرضه شد و از آن زمان تا کنون با انتشار نسخه های متعدد به یکی از محبوب و مشهور ترین بازی های تیراندازی اول شخص دنیا تبدیل شده است، به طوری که هنوز هم به عنوان یک بازی تیمی در مسابقات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که دلتان برای این بازی تنگ شده اما به کامپیوتر دسترسی ندارید و یا ترجیح می دهید که با استفاده از گوشی هوشمندتان بازی کنید، بهتر است بازی‌ای انتخاب کنید که بیشتر به کانتر محبوب و قدیمی شبیه باشد. در ادامه 5 بازی رایگان برای اندروید و iOS که می توان به عنوان جایگزین کانتر استرایک از آنها استفاده کرد را معرفی کرده ایم. با دیجی رو همراه باشید.

 

بازی Critical Ops

Critical Opsشاید معروف ترین بازی مشابه کانتر همین بازی باشد. کریتیکال اپس اولین بار در سال 2015 عرضه شد و از همان زمان یک تیم توسعه دهنده به صورت مستمر در حال کار بر روی آن است. کنترل بازی بسیار راحت و روان است و به نظر می رسد که تیم سازنده بازی زمان زیادی برای پیدا کردن بهترین حالت برای دکمه های کنترل و رابط کاربری بازی صرف کرده است. و نکته ی مهمتر اینکه این بازی شباهت های بسیاری به بازی قدیمی کانتر دارد. مثلا تنها در صورتی می توانید زوم یا بزرگنمایی کنید که تفنگی با دوربین خریده باشید. نحوه بازی نیز همانند کانتر است. بازیکنان به دو گروه تقسیم می شوند، یک گروه بمب گذاری می کند و گروه دیگر باید این بمب را خنثی کند. البته نقشه ها به نسبت بازی کامپیوتری کوچکتر هستند که باعث می شود کاربران به سرعت وارد درگیری شوند. امکان استفاده از دسته های کنترلی گوشی در نسخه های غیر رسمی این بازی وجود دارد.

گوگل پلی
اپ استور

بازی Counter Attack Team 3D Shooter

Counter Attack Team 3D Shooterشاید اسم این بازی کمی سخیف و گول زننده به نظر برسد، اما واقعا بازی خوبی است! تفنگ ها و گیم‌پلی بازی شباهت های زیادی به کانتر استرایک دارد اما سعی شده تا با اضافه کردن جلوه های گرافیکی شکل کلی بازی مدرن تر به نظر برسد. این بازی طراحی خوبی دارد و بازی کردن با آن لذت بخش است، اما متاسفانه قابلیت مولتی‌پلیر و بازی کردن با دوستانتان هنوز ممکن است. توسعه دهنده بازی اعلام کرده که این قابلیت در آپدیت بعدی بازی گنجانده خواهد شد.

گوگل پلی
اپ استور

بازی Bullet Party 2

bullet partyبازی Bullet Party 2 به نسبت دو بازی قبلی گرافیک پایین تری دارد، اما ویژگی های خوبی دارد که باعث شده اسم آن را وارد لیست خود بکنیم. مثلا هر دو گوشه صفحه دکمه شلیک کردن قرار دارد که در بازی های سریع که لازم است کاربر در حین حرکت شلیک کند بسیار کاربردی است. بازی کنان به دو گروه تقسیم می شوند و گروهی که تمامی افراد آن کشته شوند بازنده می شود. هر کس می تواند تنها یک تفنگ داشته باشند. این بازی کاملا رایگان است اما دارای ویدئوهای تبلیغاتی در منوهای اصلی است.

گوگل پلی
اپ استور

بازی Critical Mission: SWAT

Critical Mission: SWATاین بازی که دارای روندی ساده و آسان و مراحلی کوتاه است، شباهت های زیادی به کانتر دارد و برای مواقعی طراحی شده که نمی خواهید وقت زیادی برای بازی کردن صرف کنید. Critical Mission: SWAT به نسبت سایر بازی های این لیست گرافیک پایین تری دارد اما بد نیست که آن را امتحان کنید.

اپ استور

بازی MaskGun

maskgunبه نظر می رسد که MaskGun بازی فوق‌العاده ای باشد اما به دلایل نامعلوم فقط در بعضی کشورها قابل نصب است. امیدواریم که این بازی هرچه زودتر بصورت عمومی در مارکت های اندروید و اپل عرضه شود.

گوگل پلی
اپ استور

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar