فلای تودی

گلکسی تب اس 6 فایو جی سامسونگ، اولین تبلت فایو جی جهان در راه است

در حالی که هر روز بر تعداد گوشی‌های فایو جی شرکت‌های بزرگ افزوده می‌شود به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ می‌خواهد برای توسعه محصولات 5 جی، دیگر محصولات خود را نیز به این شبکه نسل جدید مجهز کند زیرا آنطور که خبرها نشان می‌دهد این شرکت کار روی معرفی یک نسخه فایو جی از تبلت گلکسی تب اس 6 را آغاز کرده است که احتمالا اولین تبلت مجهز به شبکه فایو جی خواهد بود. این تبلت که شماره مدل SM-T866N را به همراه دارد در سایت سازمان تنظیم مقررات Bluetooth SIG و اتحادیه وای فای ظاهر شد.

علاوه بر این، این نکته را باید خاطرنشان کرد که N در این شماره مدل به محصولی از کره جنوبی اشاره دارد. کشوری که شرکت سامسونگ در آن مستقر است یکی از چند شرکت مجهز به شبکه‌های 5 جی است و گلکسی اس 10 فایو جی در این کشور فروش خیلی خوبی داشت و در حال حاضر نیز دو گوشی گلکسی نوت 10 نیز با قابلیت فایو جی نیز در دسترس خریداران قرار دارد.

سامسونگ گلکسی تب 6 قبلا یک عنوان اولی دیگر تحت عنوان اولین تبلت دارای نمایشگر +HDR10 را نیز بدست آورد که در اروپا و امریکا که شبکه‌های فایو جی در شهرهای بزرگتر دارند به فروش رسید؛ بنابراین این نسخه فایو جی تبلت نیز احتمالا به زودی معرفی و عرضه خواهد شد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها