بهترین اپلیکیشن های والپیپر سال 2018 برای اندروید

والپیپرها ظاهر خاصی به صفحه گوشی‌تان می‌بخشند. ما در روز صدها بار از موبایل‌مان استفاده می‌کنیم و در تمام این مدت والپیپر اولین چیزی است که چشم‌مان به آن برخورد می‌کند. به جای جست و جوی عکس در اینترنت و دانلود یک به یک آن‎ها می‌توانید از اپلیکیشن های مخصوص والپیپر استفاده کنید.

برنامه‌های مخصوص والپیپر نه تنها کمک می‌کنند که والپیپر پیدا کنید، بلکه کمک می‎کنند تا سایز مورد نظرتان را هم پیدا کنید. در ادامه بهترین اپلیکیشن های والپیپر سال 2018 برای اندروید را معرفی خواهیم کرد که ظاهری جدید به دستگاه‌تان خواهند بخشید. توجه کنید که برای دانلود اپلیکیشن ها می توانید روی نام برنامه کلیک کنید تا وارد گوگل پلی شوید. با دیجی رو همراه باشید.

1_Walli

Walli مجموعه‌ای منحصر به فرد و جالب از بهترین والپیپرهای اندرویدی دارد. تیم والی بهترین هنرمندان را در سراسر جهان بر اساس کارشان انتخاب می‌کند. این برنامه برای این‌که کار شما را راحت‌تر کند دسته‌بندی‌های گوناگونی از والپیپرها دارد که تا مدت‎ها سرتان را به خودشان گرم خواهند کرد.

2_Wallpapers

این برنامه کالکشنی بزرگ از والپیپرهای گوگل پلاس، گوگل ارث و دیگر منابع دارد. این اپلیکیشن دسته‌بندی‌ای تحت عنوان daily wallpaper دارد که هر روز می‌تواند از یک دسته‌بندی خاص، یک والپیپر جدید نشان بدهد. گفتنی است که برنامه رایگان می‌باشد.

3_Wallpapers and backgrounds

داخل این برنامه می‌توانید بیش از 80 هزار والپیپر با کیفیت پیدا کنید. خود برنامه می‌تواند به طور دقیق سایز والپییر مناسب هر دستگاه را تشخیص دهد. شما با این برنامه این امکان را دارید که والپیپر را دانلود کرده و یا از داخل خود برنامه آن را تنظیم کنید.

4_Muzei

Muzei برنامه ای برای والپیپرهای زنده است که آثار هنری معروف را به هوم اسکرین شما می‌آورد. امکان تار کردن والپیپر در صورت لزوم و برای بهتر دیدن آیکون‌ها (مثلاً در منو) نیز فراهم است. این برنامه کاملا رایگان و اپن سورس است.

 

5- Tapet

برنامه‌ی Tapet هیچ والپیپری را دانلود نمی‌کند بلکه با استفاده از الگوریتم‌ها، والپیپرها را در دستگاه شما خلق می‌کند. به علاوه، شما می‌توانید برنامه را طوری پیکر بندی کنید که به طور ساعتی یا روزانه والپیپر را برای‌تان تنطیم کند

 

6_Backgrounds HD

Backgrounds HD یکی از بهترین برنامه‌های والپیپر رایگان اندرویدی است که بیش از 100 میلیون دانلود داشته. این برنامه شامل 30 دسته بندی مختلف می‌باشد و پیش از تنظیم والپیپر می‌توانید آن را ببرید، فیلتر رویش گذاشته و کارهای دیگری انجام دهید. با عضو شدن در برنامه هم می‌توانید کارهای خودتان را آپلود کنید.

 

7-Back drops

Back drops از دیگر برنامه‌های والپیپری است که می‌توانید  در آن صدها والپیپر اورجینال پیدا کنید. این برنامه شامل دسته‌بندی متنوعی بوده و اگر بخواهید می‌توانید عکس‌ها را دانلود کنید. ورژن پولی برنامه بدون تبلیغ است و به شما دسترسی بیشتری به طراحی‎های اورجینال می‌دهد.

 

8-Wall papers & 4k Back grounds

ابن برنامه‌ی اندرویدی والپیپرهای باکیفیتی با رزولشن‎های مختلف دارد. برنامه در بردارنده‎ی 65 دسته‌بندی مختلف بوده و می‎توانید بر اساس رنگ، تصاویر را جست و جو کنید . با ثبت نام در اپلیکیشن می‎توانید به عکس‎ها رأی داده و همچنین کارهای خودتان را آپلود کنید. همچنین با استفاده از ورژن پولی آن دیگر تبلیغات را مشاهده نخواهید کرد.

 

 

منبع fossbytes
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar