نسخه صورتی رنگ گلکسی اس 8 به زودی عرضه می‌شود!

حدودا 2 هفته پیش بود که خبری در مورد عرضه رنگ صورتی گلکسی اس 8 پلاس منتشر شد. متاسفانه نسخه صورتی رنگ فقط مخصوص نسخه پلاس پرچمدار جدید سامسونگ و عرضه در کشور تایوان بود. این رنگ مورد توجه بسیاری از کاربران مخصوصا بانوان قرار گرفت. انتظار می‌رفت تا رنگ صورتی این گوشی در کشورهای دیگر نیز عرضه شود که این اتفاق رخ نداد و عرضه رنگ صورتی گلکسی اس 8 پلاس تنها به کشور تایوان محدود شد.

امروز خبری منتشر شد که طبق آن گلکسی اس 8 نیز به زودی با رنگ صورتی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این گوشی در کشورهای شرقی اروپا عرضه می‌شود. به نظر سامسونگ قصد دارد تا هر چند هفته یکبار رنگ جدیدی از پرچمدار امسال خود را عرضه نماید تا جذابیت آن برای کاربرانی که به رنگ‌های جدید علاقه دارند، افزایش یابد.

احتمالا شاهد عرضه نسخه صورتی رنگ گلکسی اس 8 پس از رویداد IFA خواهیم بود. هنوز مشخص نیست این نسخه از پرچمدار سامسونگ در چه کشورهای دیگری عرضه خواهد شد، ولی با توجه به علاقه برخی کاربران به این رنگ، انتظار می‌رود تا سامسونگ این گوشی را در کشورهای مختلف عرضه نماید. رنگ رزگلد آیفون که شباهت زیادی به رنگ صورتی دارد، علاقه‌مندان زیادی در سرتاسر جهان دارد.

گلکسی اس 8 صورتی

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها